Club: Op weg naar een geplande keizersnede

Discussie in 'De bevalling' gestart door Mamak, 2 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angelique243

    Angelique243 Actief lid

    27 okt 2013
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat had ik ook begrepen inderdaad.
    Wanneer mag jij voor de keizersnede?.
    Ik volgende week dinsdag, met 39 weken.
     
  2. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.576
    209
    63
    Limburg
    Maris als je een foto hebt ben ik wel benieuwd!
     
  3. Dorien87

    Dorien87 Bekend lid

    31 okt 2012
    707
    93
    28
    Vrouw
    Leerkracht
    Retie
    Oh da's echt wel jammer! Ik moet wel zeggen dat die spulletjes voor striemen dan bij mij weer geen effect had.

    Hadden/hebben jullie dat ook na de operatie: zo'n flapje. Ik vond dat zo erg... Die lege buik was niet leuk maar goed. Maar dat flapje. Nu begint het mooi bij te trekken maar ik heb er echt maanden op lopen kijken en gevreesd dat het zo zou blijven.

    De kleine is geboren om 19.00 u. Om 21.00 u ofzo was ik terug op de kamer. Ik mocht pas naar de kamer nadat ik mijn benen terug netjes kon bewegen.
    Daar heb ik dan onmiddellijk de eerste maal borstvoeding gegeven.
    Die avond zijn ze me nog in bed komen wassen (heel fijn allemaal ;) ). De volgende dag verzorgd en gewassen in bed en tegen de avond het bed uit.
    De dag daarop dat sonde gedoe eruit en lekker douchen! Vanaf dat moment veel meer bewegingsvrijheid maar moet wel toegeven dat ik vaak moest uitpuffen en babystapjes nam. Weet je, je lijf houdt je vanzelf wel tegen.

    Ik vond maar één ding heeeel rot. Mijn man was in de dag in het ziekenhuis dus hij hielp me werkelijk met alles. Maar 's nachts ging hij thuis slapen en moest ik dus elke keer de verpleging bellen en vragen om hulp. Heb het enkele keren zelf proberen te doen, maar ik voelde mezelf zooo traag en onhandig dat ik wel moest toegeven.;)
     
  4. noamy

    noamy Fanatiek lid

    12 okt 2010
    3.671
    0
    0
    administratief medewerkster
    arnhem
    ik heb er 2 gehad en 2 hele verschillende
    het ligt er dus maar net aan hoe het bij jou gaat en hoe snel je herstel gaat!
    ik zou me instellen op een paar dagen in bed liggen met misschien wat napijn dan kan alles mee vallen!!!!!
    alvast heel veel succes!!!
     
  5. Angelique243

    Angelique243 Actief lid

    27 okt 2013
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank je wel. Afwachten inderdaad... Hoop dat ik snel herstel.
    Heb zo'n hekel aan afhankelijk zijn.
     
  6. droniva

    droniva Lid

    19 aug 2015
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb bij beide ks 3 nachten in het ziekenhuis geslapen. Wilde ook zsm naar huis. Maar eenmaal thuis miste ik de rust en de verzorging in het ziekenhuis ook wel weer een beetje :p katheter beide keren de dag erna eruit en dan dus ook meteen weer in beweging. Plassen en douchen enzo. 2e keer was herstel wel sneller dan de eerste keer, maar ging ik ook veel fitter erin (gepland ipv spoed) morgen ks nr 3. Kijk er naar uit, maar ook wel weer spannend. Vandaag nog even alles nog een keer schoonmaken haha. Nesteldrang is deze zwangerschap echt het ergst van alle 3 ;)
     
  7. Maris22

    Maris22 VIP lid

    7 aug 2007
    5.402
    2
    38
    Vrouw
    Assistent Manager Horeca
    Zuid holland
    Heb je een pb gestuurd! ;)
     
  8. Maris22

    Maris22 VIP lid

    7 aug 2007
    5.402
    2
    38
    Vrouw
    Assistent Manager Horeca
    Zuid holland
    Spannend,succes morgen!
     
  9. Degoe1982

    Degoe1982 Bekend lid

    15 apr 2014
    777
    1
    16
    NULL
    NULL
    Hoi Dames

    Op 10 augustus is onze dochter geboren met de geplande keizersnede. Helaas ging het niet allemaal heel goed. Door de ruggenprik daalde mijn bloeddruk heel erg hard en heel laag, 70/17 was het nog maar, daarom is onze dochter geheel slap en blauw ter wereld gekomen, direct aan het zuurstof. Na deze moeilijke start hebben we daarna heerlijk kunnen knuffelen.

    Daarna nog een hoop ellende gehad....maar nu gaat het goed met ons. Ze doet het heerlijk, en ik geef borstvoeding erg blij mee. Ook mijn herstel gaat goed.
     
  10. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.576
    209
    63
    Limburg
    Angelique, ik een dag later dan jou! Met 38+3. Over precies 1 week...

    Degoe wat een moeilijke start! Jammer dat het voor jullie beide geen fijne ervaring is geweest maar heel fijn dat jullie nu lekker kunnen knuffelen! Heerlijk genieten!!
     
  11. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.576
    209
    63
    Limburg
    Droniva succes morgen!

    Hier inmiddels wat harde buiken, aantal verdeeld over de dag. Lijkt wel wat voorwerk, kan geen kwaad voor de keizersnede toch? Of ja moet het anders verwoorden, ik hoop dat ik de geplande datum ga halen :)
     
  12. Angelique243

    Angelique243 Actief lid

    27 okt 2013
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    Succes morgen!!
     
  13. Angelique243

    Angelique243 Actief lid

    27 okt 2013
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ook spannend!! Wel lekker vroeg bij jou... Mocht van mij ook wel, maar ik dus met 39 wkn. Eerder wou de gynaecoloog niet plannen, terwijl ons kindje al maanden voorloopt qua groei.
     
  14. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.576
    209
    63
    Limburg
    Bij mij wilden ze juist in week 37 doen vanwege de vele bloedingen die ik heb gehad. Hm... nou ik wilde ons kindje een weekje langer laten groeien!
     
  15. piccolina

    piccolina VIP lid

    5 mrt 2012
    7.199
    5
    0
    Nou ik moet nog 5 dagen!
    8 sept...

    Vandaag laatste afsprak bij arts gehad. Alweer zeggen ze veel te grote kind, echt ruim 4500 zeggen ze. Maar gaan geplande datum niet nu schuiven. Bd iets hoog 135/90 maar moet ik de gaten houden komende dagen symptomen PE.. En anders bellen gewoon.
    Maandag moet ik mij melden voor bloedafname en anesthesioloog en kan naar huis en 8e 11.00 komen operatie is dan 13.00
    Spannend;))
     
  16. Angelique243

    Angelique243 Actief lid

    27 okt 2013
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    Succes je hebt dezelfde datum als mij en dezelfde tijden :)
    Ook bij ons schatten ze onze kanjer groot in.
    Fingers crossed voor ons beiden ;)
     
  17. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.576
    209
    63
    Limburg
    Ohja goed dat ik het lees!
    Ik had van de anesthesist mee gekregen dat ik op de dag van de operatie bloed moest laten prikken maar dat leek me al zo vreemd, dan is het toch nooit op tijd klaar.
    Ik moet vandaag toch voor ctg gaan, fan vraag ik het meteen na.

    Voel je je verder wel goed piccolina?
     
  18. Maris22

    Maris22 VIP lid

    7 aug 2007
    5.402
    2
    38
    Vrouw
    Assistent Manager Horeca
    Zuid holland
    Spannend allemaal meiden! Bij mij deden ze ook bloed prikken op de dag van de ks zelf
     
  19. piccolina

    piccolina VIP lid

    5 mrt 2012
    7.199
    5
    0
    O wat grappig!
    Alleen andere ziekenhhuis denk ik hihi;))
    Hier in Bronovo, ook gekozen voor dezelfde arts als vorige keer ks deed...
     
  20. piccolina

    piccolina VIP lid

    5 mrt 2012
    7.199
    5
    0

    Het verschilt hoor je moet soms nacht blijven soms meer dan 2 uur ervoor aanwezig zijn etc.. Ik heb papier gekregen dat ik dag ervoor bloed moet prikken....

    Ik voel mij redelijk ok. Enorme buik maar geen echt fysieke klachten: buik staat erg naar voren misschien daarom.. ?
    Wel moe en slapen gaat lastig snachts veel plassen etc maar ik trek 5 dagen nog wel hihi.

    Jullie allemaal ook beetje goed voellen?
    Spannend zo geplande ks hihi (vorige keer spoed gehad na erg lange zware bevalling...)
     

Deel Deze Pagina