innesteling of toch menstruatie?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Talitha1, 26 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Talitha1

    Talitha1 Lid

    1 feb 2015
    45
    2
    8
    Vrouw
    NULL
    NULL
    eerder in dit topic werd er gesproken over een adertje dat geraakt kan zijn tijdens het klussen. misschien is dit hier een voorbeeld van? voor een innestelingsbloeding is dat echt te vroeg als je gisteren geklust hebt. succes!
     
  2. Krimpie

    Krimpie Actief lid

    18 mei 2015
    392
    148
    43
    NULL
    NULL
    Sluit ik me bij aan. Ik heb wel vaker licht bloed verlies na het vrijen. Gewoon een gevoelige baarmoedermond of afhankelijk van bepaald moment in de cyclus. Innesteling kan niet direct tijdens het vrije gebeuren ;)
     
  3. Yasmine86

    Yasmine86 Lid

    3 sep 2015
    6
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sorry bedoelde met geklust, intiem geweest :))). De 28e was ik zeer vruchtbaar, toen hebben we geklust (dit keer bedoel ik echt geklust). Woensdag 2 september lichte bloeding, nadat we intiem waren geweest. Donderdag echt mega weinig bruinverlies. Vandaag (vrijdag) in de ochtend weer lichtroodbloedverlies en in de avond weer bruin? Ik heb nog week te gaan! 7 dagen voor m'n nod! Wie herkent dit? Ik heb dit nog nooit gehad!
     

Deel Deze Pagina