Snickers nodig? Ik vind het ook absurd als iemand nu de kachel al aan doet. Wat is er mis mee dat absurd te vinden? Misschien vind jij het absurd dat er nu al pepernoten in de winkel liggen. Of vind je het juist absurd dat er mensen het absurd vinden dat er al pepernoten in de winkel liggen. Boeiend. Heeft nul komma nul met niet mensen in hun waarde laten. Zeggen dat mensen die nu al pepernoten halen een stelletje *%#%^*£ zijn of zeggend dat mensen die nu al de kachel aan zetten een stelletje *%#}^* zijn is mensen niet in hun waarde laten.
Neen hier nog niet, is 's morgens 19 graden in living en warmt doorheen de dag nog op tot 21. Prima te doen dus. En wil de verwarming nog even uit laten voor de gas
Nee was hier gister 24 graden binnen. Heb de ramen open gezet en nu is het nog 22 graden. Heb de gordijnen dicht anders word het nog warmer. Dus hier blijft ie voorlopig uit (denk ik)
Hier is t nog 22 graden in huis. We krijgen warmte van de beide buren en de onderburen . Als het binnen onder de 19,5 schiet zet ik hem meestal aan. Eerder is het gewoon nog niet koud hier.
Het is hier 21 graden in huis, warm genoeg dus voorlopig nog geen verwarming aan hier. Of het moet zijn dat het voor de baby die we ieder moment verwachten beter is.
Heb net even gekeken, het is hier ongeveer 14 graden buiten. Dat vind ik geen rare temperatuur om de verwarming aan te doen.
Nu al de verwarming aan omdat het nu in september buiten 14 graden is? Jij bent gek joh! als het nu december was en het is buiten 14 graden is het logisch om de verwarming aan te zetten maar het is 14 graden in september! Dan zet je toch geen verwarming aan!? *sarcasme uit*
Nee hier ook niet. Ik zet m sowieso pas zo laat mogelijk in het jaar aan, vanwege kosten. En ik heb het áltijd warm, zo niet heet! Dus voor mij hoeft t sowieso niet. Norah voelt ook altijd warm aan, heeft ze denk ik van mij haha! Maar als t frisser wordt doe ik haar natuurlijk een vest of zo aan. Manlief heeft t ook nooit koud. Toen Norah er nog niet was, was het hier binnen rustig 18 graden. (Familie noemt me vaak groene hond....hihi)
Dit denk ik ook. Over het algemeen ben ik helemaal niet zo'n koukleum. (Er zit ook een verkoudheid aan te komen, dat zal ook wel van invloed zijn)
Dat klopt ook. In oktober bibber ik bijna mn tanden uit mijn lijf en na enkele weken is dat helemaal weg. Moet altijd een tijdje wennen
Hier is het nog 22 graden binnen, dus de kachel hoeft nog niet aan. Deze hebben we sowieso niet zo vaak aan, we doen meer aanlaagjes.
ik heb wel een hemd aan een dunne trui. vroeger had ik ook nooit kou. liep ik zelfs in de winter nog niet graag met een winterjas. maar nu ik ruim 35 kilo lichter ben heb ik het snel koud
Hier heeft hij de afgelopen maanden (bij slecht weer) al wel vaker aangestaan. Ons huis trekt vrij koud op. Dus ik kijk niet op de kalender welke maand het is, maar gewoon gevoelsmatig. Als ik het koud vindt, gaat de verwarming aan.