Hallo dames. Over 2.5 week wordt ik ingeleid bij 37 weken zwangerschap mits de baarmoedermond rijp is. Dit is ons 4e kindje. De eerste is met 38 weken ingeleid, de 2e met 39 weken, de 3e met 37 weken en bij alle 3 was de baarmoedermond rijp en had ik al ontsluiting. Kan het dan nog dat het dit keer wel dicht zit? Ik wil mezelf niet blij maken met een dode mus natuurlijk😅
Ik heb dezelfde vraag haha, ik ben ook zwanger van ons vierde kindje, Bij de eerste twee spontaan gebroken vliezen met 36 weken bij de derde helemaal rijp en verweekt en 2 cm ontsluiting dus de vliezen konden gebroken worden bij 37 weken, Nu word ik weer ingeleid bij 37 weken, de gyn zelf wist bijna wel zeker dat ze nu weer gewoon vliezen kon breken en dat het allemaal wel rijp zou zijn, Met 36 weken gaat ze voelen.
Grappig, ik vraag mezelf bijna hetzelfde af. Word nu bij 38 weken ingeleid en vorige keren voor 37 weken al bevallen. Kan me dus bijna niet voorstellen dat alles nog potdicht zit, maar goed had ook nooit gedacht deze termijn te halen...
JA DAT KAN!! Ik zou donderdag worden ingeleid met 37 weken, helaas is dit nu een week verplaatst want alles is nog potdicht! Dit is mijn 3e kindje en met die andere 2 ook ingeleid met 37 weken en toen hd ik beide keren al 3cm ontsluiting en baarmoedermond helemaal rijp. Nu zal ik maandag een ballonkatheter krijgen om de boel een beetje te helpen zodat donderdag gewoon door kan gaan. Mijn baarmoedermond is nu wel helemaal verstreken dus alleen nog wachten op een opening
Bedankt voor je reactie teentje! Wat ontzettend balen voor je! Ze hebben de vorige keer bij mij ook een ballon catheter gezet, maar dat was om het kindje in te laten dalen. Heeft trouwens niets geholpen. Fingers crossed dan maar dat de andere dames die deze vraag stelden en ik wel een verstellen bbm hebben succes maandag!
Oh dat is wel balen teentje ! Ik moet 28 september komen, dan gaat ze voelen, ik ben dan 36.1 weken, aan de hand daarvan zou ze kijken hoe ze me gaan inleiden, ik verwacht dus dus dat als het nog pot dicht ze me op een andere manier met 37 weken in zullen leiden ( ivm cholestase die gevaarlijk is voor de baby en vanaf 37 weken de risico's groter ) Ik hoop heel erg net als de vorige drie gewoon verweekt te zijn en ontsluiting te hebben Succes morgen !
Ik ben zwanger van de vierde en heb al wekenlang ontsluiting. Zit zelfs al op 2-3 cm. Ik word ook ingeleid ivm zwangerschapsdiabetes. Ik krijg vanaf 35 dagelijks een echo en ctg. En aan de hand daarvan kijken wanneer ik ingeleid word. Bij mn derde had ik ook al vrij snel ontsluiting en ben met haar ook ingeleid met 38 weken. Maar dat had een andere reden.
Succes morgen teentje! Morgen kan ik ook antwoord geven op deze vraag, dan checkt de gyn of ik al inleidbaar ben. Ben benieuwd, vermoed van niet. @mamadeluxe In verband met de geschatte grootte van de baby in combinatie met zw.diabetes. Ieder zh heeft een ander beleid hierin, maar ondanks dat ik geen insuline gebruik en de waardes goed zijn, zijn ze bang dat een grote baby na 38 weken teveel vraagt van de placenta.
Ik word met 37 weken ingeleid omdat ik cholestase heb, boven de 40 kan het gevaarlijke gevolgen hebben voor de baby en kan dan leiden tot dood geboorte, bij een waarde van 50 hebben ze mij aan de medicatie gezet voor het verlagen van de galzouten, echter ging het 10 dagen later omhoog naar de 162 en heb ik de dosis moeten verdubbelen, hierdoor ging de waarde terug naar 52, Maar ook als de waarde wel onder de 40 komt is het zo dat eenmaal die 40 gepasseerd... De risico's hetzelfde zijn bij bijv 29 en 50, en ik ben die 40 ruim voorbij geweest. Tot 37 weken is het enige risico vroeg geboorte of meconium in het vruchtwater wat zolang hij in de buik zit geen kwaad kan
Dank jullie wel, voor jullie reacties, was/ben gewoon erg nieuwsgierig . Heel veel succes met de laatste loodjes!
Ik ben op 40 weken ingeleid voor de eerste keer en het was een ramp. Was niks rijp en de bmm stond nog hoog en gesloten, poging is ook mislukt. Met 41 weken terug en op 41+1 bevallen..maar die eerste keer was echt een hel!
Hier bij dochterlief ook ingeleid met 37 weken. Toen ik in het zh aankwam zat alles nog potdicht! Pillen ingebracht en binnen 3 uur konden ze de vliezen breken...vanaf dat moment is me kleine meid na anderhalf uur geboren!!