Afgelopen nacht ben ik opgenomen met 3cm ontsluiting en weeën. Ik zit nu aan de remmers en die slaan al goed aan. Vind het wel een eng idee dat ik al 3cm heb en weeën en ben heel erg nieuwsgierig of andere dit ook hebben gehad en hoe de zwangerschap vanaf dat moment is verlopen. En wanneer je uiteindelijk bevallen bent. Heb zelf niet het idee dat ze heel veel vroeger zal komen maar je weet maar nooit!
Ik had twee weken voor de bevalling 2 cm ontsluiting. Mijn verloskundige zei toen dat dat niets hoefde te zeggen. Ik ben uiteindelijk op de uitgerekende dag bevallen. Ik hoop voor je dat bij jou de kleine ook nog lekker even blijft zitten.
Heb het met ruim 34 weken gehad. Kreeg toen geen remmers meer omdat ze dat hier maar tot 34 weken doen. Ze is uiteindelijk geboren met 38 weken
Ik duim voor je dat de kleine nog een paar weekjes blijft zitten. Fijn dat de weeenremmers aan lijken te slaan.
De weeën zijn helemaal gestopt. Hopelijk blijft het voorlopig hierbij. Bedankt voor jullie lieve woorden en medeleven!