Ik ben.weer thuis, de ingreep was alles behalve prettig maar gelukkig snel voorbij. Nu afwachten tot vrijdag en misschien donderdagavond al, vandaag zou ik de uitslag van het bloedonderzoek te horen.krijgen maar die hebben storing van de telefoon en internet dus die hebben via.privé mobiel een.bericht ingesproken dat ze me later vandaag alsnog de uitslag kunnen geven maar anders morgen. Ben.blij dat dit weer achter de rug is en nu maar wachten, toch heb ik het gevoel dat het goed zit maar me vriend is degene die helemaal in zak en as zit. Hij is de stresskip en ik ben erg kalm ookal blijf ik constant internet afstruinen om andere hun reacties en ervaringen te lezen. Ik hoop dat deze zwangerschap gewoon dalijk lekker voort mag gaan zonder stress, ik heb me er zo op verheugd. Ik laat ziezo weten wat de uitslag is van de bloedtest en daarna van de vlokkentest. Iedereen bedankt voor de steun en medeleven!
fijn dat het erop zit. Kan ne helemaal inleven in je vriend. mijn man was bij ons de rustigste. hebben ze de test door je buik of door de baarmoeder gedaan? Is idd geen pretje. nu even rustig aan doen de komende dagen. wij kregen op donderdag de uitslag idd al. Scheelde toch een dag zenuwen. sterkte meid!
Hoi, ze hebben.nog even gekeken maar door de buik.was.onmogelijk. Mijn.darmen lagen er bovenop en mijn baarmoeder is ook wat gekanteld dus vaginaal, wat een rot gevoel aan je baarmoeder zeg! Ik wacht idd ook.liever korter als langer, heb al weer een afspraak voor de genetische onderzoek dus dat gaat allemaal vrolijk verder. Ben ook.erg benieuwd naar het bloedonderzoek, we zullen nog even.moeten afwachten.
Juist knap dat je je geen zorgen maakt! Dat kan altijd nog mocht het nodig zijn. Ik las even mee en wens je veel geluk! Dappere mama
Fijn dat de vlokkentest erop zit. En inderdaad toch juist fijn dat je je geen zorgen maakt. Ik ben stresskip level 100, ook niet alles Sterkte met afwachten!
Fijn dat het erop zit. Nu inderdaad weer wachten. De uitslag gaat vrij snel. Heb je nog de uitslag van het bloed?
Nou de bloeduitslagen zijn binnen dus hierbij de kansberekeningen: down 1:20 tristomie 13, 1:131 en tristomie 18, 1:38. Nu maar afwachten..
Nou meis... Dat is in elk geval al een stuk beter dan 1:3... Al zijn het natuurlijk niet de uitslagen waar je op hoopt, al is 1 op 20 natuurlijk nogsteeds 'maar' 5% en betekent dat van de 20 kindjes 19 zonder down. Wat goed dat je er zo rustig onder blijft. Hopelijk voel je goed aan dat je je niet druk hoeft te maken en zit alles goed. Hou je sterk!
wat voel je zelf bij deze kansberekeningen als ik vragen mag, ikzelf heb er niet zo heel veel verstand van maar zoals ik lees 5% kans is in mijn ogen niet zo heel groot maar wat voel je zelf nu
Ik ben opgelucht, klinkt toch vele malen.beter als 1/3 en inderdaad 5% wat is dat nou. Mijn.vriend zegt daar doodleuk op, nou Uhm teveel. Tuurlijk wil je liever helemaal geen risico lopen maar ik voel me er wel een stuk positiever onder en mijn vriend geloof ik ook wel. Vandaag komen ze de platen brengen voor de babykamer, wij moeten zelf een kamertje maken namelijk. Wel iets wat gemengde gevoelens over aangezien we nu nog in onzekerheid zitten. Eerlijk gezegd had ik liever nooit aan de combinatietest begonnen.. Had ma de vlokkentest ook direct een spuitje in mn.been gehad voor dat resusfactoor gedoe. Nu nog maar afwachten tot morgenavond of vrijdag. Vind het toch nog steeds fijn om.internet af te spitten en.oude berichten op forums te lezen hoe andere het beleefd hebben, je leest eigenlijk dat je helemaal nergens van.op uit kunt gaan. Dames.met een verhoogde kans komen er meestal goed uit en dames met bijv 1:5000 die krijgen toch een.baby met down. Dus onzekerheid is er hoe dan ook.
Hallo, bij mijn vorige zwangerschap hadden we een nekplooi van 4 mm, werd door specialist prenatale diagnostiek de dag erop gecorrigeerd naar 3,6 mm. Uiteindelijk na de vlokkentest bleek alles oké, we hebben een kerngezonde jongen! De nekplooi is dan ook slechts een kansberekening! Veel succes!!
Waarom hebben ze überhaupt die test bij je afgenomen? Zeker als je gezond bent en weinig kans zou hebben? Wel fijn dat de uitslagen beter zijn geworden. Hopelijk de volgende uitslagen ook!
Mn vriend wilde het graag, het is zijn eerste en vind het allemaal maar wat spannend. Lekker 162 euro voor moeten neerleggen maarja had het idee dat ik er met vlag en wimpel doorheen zou gaan. Mooi verkeerd gedacht dus..
Rot is dat he; je hoopt dat je een soort 'zekerheidje' koopt dat je kind gezond is...Daarom doen mensen in mijn ogen vaak zo'n test. Niet omdat ze willen weten of ze een kindje krijgen met een afwijking, maar omdat ze gerust gesteld willen worden dat hun kindje geen afwijking heeft. Klinkt een beetje hard, zo is het niet bedoeld, maar ik vind dat de voorlichting daarover best wel wat beter mag (althans, wat ik hier om me heen hoor is de voorlichting slecht)... En dat men zich goed af moet vragen waarom wel/niet voor de combinatietest te kiezen.
Isn't that the same? I found out my son had serious heart defect at 20 weeks, and we had to terminate. By that time I was 23 weeks. Next time I am pregnant, I want to have a heart scan as soon as it is possible to KNOW baby is heart healthy. We all do tests to know our children are healthy and there is nothing wrong with it
Precies, dat is het punt idd. En helaas ook hier zowel persoonlijk als in mijn omgeving meegemaakt dat de voorlichting BAR slecht is en daar kan ik mij dus verschrikkelijk boos om maken want het emotionele leed is voor de ouders niet te bevatten.
Ik maakte mij totaal geen zorgen, ik heb al kinderen en val niet in een risico groep. Mijn verloskundige heeft enkel gezegt dat de optie er is maar inderdaad niet in de risico groep val en mochten we het toch willen wat mijn vriend dus graag wilde dan konden we bellen voor een afspraak en waren de kosten voor onszelf. Wisten wel wat het inhield maar alsnog, als je niet in een risico groep valt is het nogal een onaangename verrassingen als.je zo uit je blije bubbel word gestoten. Pfff vanavond of.morgen hoor ik de snel uitslag, fingers crossed!