@Kimmie. Was niet mn bedoeling om iemand jarloes te maken. Had het beter op een andere manier neer kunnen zetten. Allebei de situaties zzijn totaal anders met verschillende emoties. Er voor en er na zijn achtbanen aan gevoelens. En zoals je zelf al zei laat de babyboom maar komen! Kunnen we straks met zn alle een nieuwe club beginnen!
Oh zo zie ik het niet hoor Vind het super leuk voor je en zeker op dit forum gun ik het iedereen zo erg !!
@all. Ik kan.wachten omdat ik deze middag / avond moet werken. Dus dan.Denk ik er.niet aan. Morgen.vroeg voordat ik g zwemmen testen met kruitvat testen. @me. Het is ook allemaal erg onwerkelijk. Probeer te genieten de 9 maanden zijnzoom Geloof me. @kimmie. Niet teveel nadenken meis. Je hoeft ook niets te voelen.
@kom f snel hoekie kijken denk aan jullie allemaal En inderdaad iedereen hier gun je het. Het enigste wat ik weleens minder vind is op forum bij zwanger dat mensen schrijven van jah en van de tweede was ik ook eerste keer weer zwanger dan denk ik moet je dat nu echt melden hier? Snap dat het super leuk is voor diegene maar er zijn hier zoveel stellen die jaren moeten knokken voor baby. X
Sommige mensen denken niet na meis. Dat merk ik hier wel. Hoevaak ik niet de vraag krijg of we een tweede willen. Terwijl ze onze situatie kennen
Goedemorgen dames. Mijn vriend is werken en ik kon van de spanning niet meer slapen. Net toch masr even een test gedaan. En ik kreeg een + ben dus echt zwanger. Kan het nog niet echt geloven. Heb steeds menstruatiepijn maar dat heb ik sinds gisteren. Meestal voel ik dat Sochtends en word ik smiddags ongesteld. Dus het zal wel bij de symptomen horen. Nu nog even een leuk ideetje bedenken om mijn vriend vanmiddag te verrassen.
@knuffie ik dacht meteen aan je vanochtend en f spieken. Hihi gefeliciteerd meis!! Wat voor klachten heb je als ik vragen mag. Misschien leuk om voor je gezinnetje een taart te kopen en dan roze en blauwe wegwerpgebaksbordjes te kopen hihi
@knuffie super ! Gefeliciteerd ! Ik dacht ook meteen aan je dus dacht even kijken. Had de hond het toch goed !! Dieren voelen het gewoon aan. Super !
Knuffie gefeliciteerd! Heb die menstruatiepijn ook gehad. Heb nog steeds af en toe pijnin mn buik maar voelt nu anders. Kan er bij horen heb ik gelezen.
Dank jullie wel dames. Mijn klachten zijn: Ineens erg chagerijnig Menstruatiegevoel Rommelende buik Ben zo blij maar toch blijf ik het eng vinden.
@knuffie, super van harte met jullie zwangerschap. Geweldig nieuws. Geniet er van samen met je gezinnetje.
Hier nog niks geen klachten syptomen. Heel af en toe iets dat ik denk mmm zou het. Maar nee denk serieus dat het niet raak is. Maar we wachten het af en anders gaan we gewoon de vlg ronde weer in Annaatje hoe voel je je ?! Knuffie weet je al hoe je je vriend gaat verassen?! Hij wist wel van de eerste test toch of nog helemaal niet?
@kimmie. Nee hij weet nog helemaal niks. Heb een shirt gemaakt met daarop de tekst. Geef me een kus want ik word grote zus Ze ligt nu te slapen en daarna trek ik haar die aan. Benieuwd of het hem gauw opvalt en hoe hij gaat reageren. De vorige keer bij onze dochter hadden we de test samen gedaan. Toch blijft het spannend zeg voor jullie ook
Aaahh leuk man!! als hij echt nog van niks weet is het helemaal leuk. Laat je even weten hoe hij reageerde ? Vraagt hij verder wel veel hoe je je voeld enz? Miss heeft ie dan wel zelf al zoiets van het kan raak zijn ma aan de andere kant gemiddeld heb je zo'n 6 behandelingen nodig dus dit is super. Ja ik vind het hier ook nog wel spannend hoor. Jij bent maar zo weer het bewijs dat eerste keer zonder hormonen dus wel kan
Ik zal vanavond laten weten hoe hij reageerde. Nee hij vraagt het niet. Hihi. Maar ik moet ook zeggen dat we beide wat naast elkaar geleefd hebben afgelopen 2 weken. Ik moet namelijk door de vakantieperiode erg veel werken. Vandaag 1 dag vrij en dan weer 3 dagen werken. Bij de vorige pogingen voor mini me was ik ook eerste poging zwanger maar dit liep uit tot een miskraam. Daarom vind ik het nu nog best eng eigenlijk. Ook door de menstruatiepijn die ik gisteren en vanochtend voelde. Nu niet meer trouwens. Maar toch.
@kimmie ik voel ook niks bijzonders. Wel weet ik nog toen ik positief testen dat ik opeens gaaf huidje had.normaal heb ik altijd wel wat puistjes Nu dus ook. En idd anders op volgende ronde
Hier ook nog steeds anders. Wel moe, maar ik ben super druk op het werk dus komt daardoor. Knuffie is jou afscheiding anders dan normaal?
@kimmie. Had afgelopen dagen veel waterige afscheiding maar moet zeggen dat dat vandaag noet meer is. Ook heb ik geen menstruatiegevoel meer. Mijn vriend reageerde erg leuk. Hij zag het eerst niet maar toen ik onze dochter omhoog tilde zag hij het. Hij was dol enthousiast. Zo mooi. Hopelijk volgend julie me snel meiden.