Geen symptomen?

Discussion in 'Eerste symptomen' started by j010, Sep 7, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hopefor2

    Hopefor2 Actief lid

    Sep 5, 2014
    278
    0
    0
    Almere
    Hier ook niet veel. Op af en toe wat extra trek. En mn tepels lijken iets donkerder. En heb maandag wat bloedverlies gehad. Ben nu 4.2 morgen weer een hcg test doen en hoop dat het gestegen is ten opzichte van gisteren.
     
  2. Mywish2014

    Mywish2014 Bekend lid

    Oct 17, 2014
    725
    0
    0
    Limburg
    Meiden dat komt nog , bij mij is het echt begonnen bij 6+5
    En nu verschrikkelijk misselijk dat is ook niet leuk de kleine doet het goed gelukkig geniet nog maar even

    Liefs
     
  3. j010

    j010 Bekend lid

    Apr 27, 2015
    691
    186
    43
    Female
    010
    Tnx, ik ga proberen te genieten.

    Aan de ene kant wil ik ook geen symptomen, maar aan de andere kant maakt dat het wel meer werkelijk.

    (dit kan ik nu makkelijk zeggen :), als ik dalijk alles eruit kots wat ik heb, denk ik daar vast anders over... :)
     
  4. Friezin87

    Friezin87 Fanatiek lid

    Jul 22, 2015
    1,592
    1,036
    113
    Female
    Buschauffeur
    Leeuwarden
    Dat weet ik wel zeker, ik verlang er naar om gewoon even een week nergens last van te hebben., ook al is het maar zo nu en dan een dag..
     
  5. Bailey08

    Bailey08 Lid

    Aug 12, 2015
    44
    1
    0
    Hier ook geen symptomen. ben ik week 7 4 dagen een beetje misselijk geweest met eten. En moe dat ben ik nog steeds en heb al 2 goede echo's gehad! dus het zegt helemaal niks. Maakt me eerst ook druk maar dat is nergens voor nodig!
     
  6. Barbara1

    Barbara1 Fanatiek lid

    Oct 1, 2014
    1,164
    442
    83
    Hier ook helemaal geen symptomen. Niet misselijk, geen pijnlijke borsten, helemaal niks.

    Twijfel dus ook nog steeds ondanks deze tests van vandaag.
     

    Attached Files:

  7. kellebell21

    kellebell21 Actief lid

    Jul 18, 2013
    327
    0
    0
    Bij mij ook nog steeds niets hoor! en mijn clear blue test gaf vandaag 2-3 aan! Dus het gaat toch vooruit;) komt helemaal goed!
     
  8. Nonie

    Nonie Bekend lid

    Mar 28, 2014
    502
    1
    18
    Op een gegeven moment kreeg ik een dikke buik als symptoom... En daar blijft het tot nu toe bij;) kan echt hoor, niet iedereen heeft ergens last van! Gewoon lekker genieten:)
     
  9. Sophie221

    Sophie221 Bekend lid

    May 11, 2015
    608
    374
    63
    Female
    Gefeliciteerd met je zwangerschap!

    Ik heb ook geen symptomen gehad. Dat maakte me regelmatig heel onzeker want je hoort toch ziek/zwak/misselijk of moe te zijn?
    Maar geloof me, ik heb hier niets van gemerkt.

    Dus geniet er van, het zegt allemaal niets :)
     
  10. DitBenIk

    DitBenIk Fanatiek lid

    Mijn zus en schoonzus hadden ook bijna geen symptomen. Alleen was mijn zus erg moe en had ze last van haar borsten. Hier beginnen mijn borsten een klein beetje pijn te doen sinds gisteren. Dit heb ik normaal altijd 3-7 dagen voor mijn menstruatie, dit bleef nu uit dus daarom vond ik het raar en heb ik een test gedaan. Nu beginnen ze elke dag wat meer pijn te doen, anders dan normaal. Daardoor weet ik wel dat het een zwangerschapssymtoom is.
     
  11. yaralynn

    yaralynn Lid

    Mar 2, 2015
    87
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hier ook alleen maar last van gevoelige borsten en ook totaal niet misselijk. Ik hoop dat ik een van de weinige ben die er ook vrij weinig last van zal hebben
     
  12. tosti123

    tosti123 Actief lid

    Jan 8, 2014
    470
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb al bijna 3 weken pijn aan mijn borsten! Ik had ook af en toe wat gezeur in mijn buik of steekjes, maar nu heb ik al 2 dagen geen steekjes etc meer gevoeld. Is dat erg?
     
  13. mamavannyla

    Aug 26, 2015
    14
    0
    0
    zuidholland
    Ik ben nu net 5 weken en ben ook nog niet misselijk. Bij mn 1e wel meteen en dat baart me nu ook wel zorgen.
    Het is nog vroeg natuurlijk maar ik hang liever continu boven de pot als dat ik niks voel..
     
  14. Sarah123

    Sarah123 Lid

    Sep 13, 2015
    6
    0
    0
    Idem hier, enkel gevoelige borsten. Verder zou ik denken dat ik niet zwanger ben. Zal blij zijn als ik men kleintje eindelijk kan bewonderen bij de gynaecoloog 😍
     
  15. j010

    j010 Bekend lid

    Apr 27, 2015
    691
    186
    43
    Female
    010
    Hier ondertussen ook wel gevoelige borsten en veeel moeten plassen :)

    HCG stijgt langzaam. Dinsdag nog een clearblue van 1-2 en vanochtend een 2-3
     
  16. MamavanNikhil

    MamavanNikhil Bekend lid

    Oct 16, 2012
    760
    1
    0
    Hier ook nog niks aan de hand behalve gevoelige borsten en wat steekjes hier en daar!
     
  17. kippetje13

    Aug 3, 2015
    41
    0
    0
    Maakt het jullie ook zo onzeker. Ik voel "gelukkig" niets dan alleen af en toe wat steekjes en zere borsten. 24 sept hebben we de eerste echo als ik dan een kloppend hartje zie ben ik pas gerust gesteld
     
  18. kellebell21

    kellebell21 Actief lid

    Jul 18, 2013
    327
    0
    0
    Hier nog niet eens gevoelige borsten.. Echt helemaal nergens last van.. En zooooooo onzeker!
     
  19. Friezin87

    Friezin87 Fanatiek lid

    Jul 22, 2015
    1,592
    1,036
    113
    Female
    Buschauffeur
    Leeuwarden
    Willen jullie wat van mijn Kwaaltjes overnemen.. Please... Ik ben nog steeds non-stop misselijk, zere borsten, maagzuur, last van onderrug en oprekkende banden.. Ik word er gek van
     
  20. littlemissme

    littlemissme Bekend lid

    Sep 1, 2013
    572
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik had bij mijn eerste ook geen symptomen. Toen was ik daar blij mee. Natuurlijk blij toen de eerste echo bevestiging gaf, maar maakte me weinig zorgen.
    Mijn tweede zwangerschap werd een vroege mk. Nu weer zwanger, vandaag 9 weken. Ik merk dat ik er veel minder onbevangen in sta. Tot vorige week donderdag wat minimale symptomen: opgeblazen gevoel in mn buik, door de dag heen met vlagen misselijk, af en toe gevoelige borsten. Maar sinds donderdag helemaal niks meer. Alleen wat vermoeid maar moeilijk te zeggen waar dat vandaan komt. We hebben een mooie echo gehad, dat gaf toen rust maar nu loop ik me toch echt weer zorgen te maken.
    Eigenlijk wilde ik het al aan de naasten bekend maken, maar nu durf ik niet meer en wachten we tot de volgende echo 28 september (termijn echo). Pff ik weet dat het heel irrationeel is en we gewoon moeten afwachten maar die onzekerheid is echt zo rot 😯. Wat zou ik graag even gluren!
     

Share This Page