Ik ben op zoek naar een geboortekaartje in deze stijl. Niet de piramidevorm, maar hoe de beertjes en vlinders getekend zijn. Dit kaartje komt uit 2007 en ik vind 'm zo leuk Wie weet waar ik een kaartje met dit beertje/deze stijl kan vinden?
Geen idee, maar waarom in de lounge? Dit lijkt me nou (wederom) een typisch onderwerp voor de afdeling zwangerschap...
Sorry hoor, het gaat over een kaartje en niet over een zwangerschap, vandaar dat ik heb gekozen voor de lounge. Als het niet goed is zullen de mods het wel verplaatsen neem ik aan.
bij de drukkerij hebben ze boeken vol met voorbeeldkaartjes. die zou ik even een bezoekje brengen dan kun je daar even rustig gaan zitten met wat boeken en hoef je niet site na site af te zoeken
Nou zeg hebben we allemaal last van opvliegers ofzo? Vind het niet gek dat het hier staat hoor en nee ik zou niet weten waar je zulke kaartjes kan krijgen maar indd bij de drukkerij heel veel keuze
je moet gewoon zelf kijken waar je je topic moet plaatsen mods verplaatsen hem idd wel maar dan kun je het beter meteen zelf goed doen. en de lounge is voor alles wat NIET met zwangerschap te maken heeft. mi horen geboortekaartjes bij een zwangerschap. maar ontopic. een drukkerij heeft boeken vol. en daar zitten ook nog wel zulk soort voorbeelden in
Ik heb gekeken en gescrolld en de keuze gemaakt om 'm hier te plaatsen. Zal ik me dan nu maar even gaan schamen dat ik dat niet goed heb gedaan?! Hier in de omgeving zijn nauwelijks drukkerijen, vandaar dat ik het hier heb geplaatst in de hoop dat iemand nog weet uit welke collectie deze komt, zodat ik wat gerichter kan zoeken.
Misschien staat er op het kaartje zelf (weet niet of je het in bezit hebt, of alleen deze foto hebt) de naam van de illustrator die die tekeningetjes gemaakt heeft en kun je aan de hand daarvan verder zoeken?
Ja of bijv Googlen misschien kom je er toch een tegen of bijvoorbeeld op Google:geboortekaartje beertjes, intikken haha noem maar wat gewoon flink zoeken .. Had je ondertussen al iets ?
Hee wat fijn, reacties op mijn vraag ipv gezeik Ik heb het kaartje zelf, maar er staat niets in helaas. Nog niets gevonden helaas, google al suf gezocht. Namaken kan inderdaad, maar denk dat ik uiteindelijk toch maar een drukkerij moet zoeken en daar een middagje moet gaan bladeren.. Maar hoop nog steeds dat iemand 'm hier herkent en mij kan vertellen uit welke collectie deze komt Thanks voor het meedenken.
Soms mag je die boeken ook wel een weekendje mee naar huis nemen hoor, kun je thuis lekker samen op de bank bladeren. Uiteindelijk zijn wij uitgekomen op een eigen ontwerp, met foto's die ik zelf gemaakt heb (fotografie is mijn hobby). Zo kun je iets (laten) maken wat uniek is.
Of je vraagt het aan de mensen waarvan het kaartje is? Misschien ken je ze niet persoonlijk maar er staat toch een adres en telefoonnummer in neem ik aan? Ze zullen zich vast vereerd voelen
Geboortekaartjes, trouwkaarten, uitnodigingen en zakelijke kerstkaarten - Belarto: dé aanbieder van geboortekaartjes, trouwkaarten, uitnodigingen en zakelijke kerstkaarten! :: Belarto Misschien staat daar iets soortgelijks tussen? Als je een boek haalt bij de drukker en deze stijl staat er tussen, kan je ook op de site kijken. Wij hadden een boek van belarto, maar de juiste stond er niet tussen. Op de site gekeken en daar stond hét geboortekaartje. De drukker kon m gewoon via hun bestellen.
Bij onze drukker hadden ze wel boeken, ook in zo'n stijl. Wij hebben die laten liggen. Familiedrukwerk | Drukkerij van Dijk Meppel Je kan ze daar online inzien. Maar die boeken heeft elke drukker wel. 5 boeken doorgebladerd Uiteindelijk helemaal niet bij de drukker besteld. Kaartje bij hun kwam op 3,95 per stuk inclusief drukken (dubbelzijdig, kleur, foto) , zonder postzegel VS internet 1,29 Je snapt wel wat de keuze was met 100 kaartjes. Kleine waarschuwing dus voordat je je droomkaartje gevonden hebt
Je kan het altijd inderdaad door iemand laten namaken. Het voordeel daarvan is dat je de kaart geheel krijgt zoals jij dat wilt en dat je dus geen compromis hoeft te sluiten met dat wat aan geboden wordt. En dit hoeft niet duur te zijn. Ik zelf maak voor mensen geboorte kaartjes en ben nu voor mijn kleine aan het nadenken. Wat behoorlijk lastig is Succes!
2007 is inmiddels 8 jaar geleden. Internet was toen nog lang niet zo populair als nu. En aangezien je je al suf gegoogld hebt (heb je het ook in het Engels geprobeerd) zou ik inderdaad een drukkerij proberen.