Jeetje, spannend allemaal. Maar zo te horen zijn jullie in goede handen! Ik hoop dat jullie kleintje gezond mag zijn..
Hoi dames. Even een update. Donderdag ben ik sochtends ingeleid. Helaas deden de hormonen weinig. Net na middernacht had ik pas 1 cm ontsluiting. Dus kreeg ik pijnstillers om te slapen. Een dik uur later braken mn vliezen en in 3.5 uur is onze zoon Alessandro geboren. De eerste controles leken goed. De volgende ochtend hebben we de echo van het hoofd gehad. Wederom bleef er onduidelijkheid bestaan over eventuele neurologische afwijkingen. Daarom wordt er maandag een extra mri gemaakt. In de tussentijd is hij opgenomen op de intensive care. Dus helaas mogen we niet naar huis. Hij kan niet goed zelf drinken en zijn maagje verteerd de melk niet goed. Hij spuugt extreem Maar gelukkig zijn de bloedwaarden nu weer goed. Zijn temperatuur is nu ook weer normaal. Kortom we zijn er nog niet. Zelf ook lang niet fit dus dat helpt niet. .. ik laat weten wat er uit de mri komt
Van harte proficiat met jullie zoon! Fijn dat de bevalling wel voorspoedig is gegaan. Vervelend dat zijn start niet helemaal vlekkeloos gaat, hopelijk komt er snel meer duidelijkheid!succes morgen!
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! Hopelijk komt de achtbaan snel ten einde voor jullie! In welk ziekenhuis zijn jullie?