Innerlijk: geduld! Oh ik zou zo graag iets meer geduld willen hebben om beter om te gaan met de grillen van een 16 jarige puber, een 5 jarige praatgraag en een bijna 2 jarige peuter. Pfffff...zo'n onbewoond eiland lijkt me soms best ideaal. Uiterlijk: Ja er zijn een aantal dingen die ik best aan mijn uiterlijk zou willen veranderen, maar oke ik ben geen18 meer en ik heb 2 kinderen mogen krijgen dus wat is er eigenlijk erg aan dat je dat ziet of dat ik ouder word. Ik mag tenminste ouders worden, hoop ik. Ach, het is eigenlijk wel goed zo. Ik loop hard om een beetje conditie te houden en een beetje 'strak' te blijven, ik let op mijn voeding maar geniet echt wel van mijn wijntje op zijn tijd. Nee, mijn uiterlijk is prima zo, ik leer ervan te houden.
Heb je even? Ik ben extreem onzeker, als het kon zou ik overal wat vet weg laten zuigen (bovenbenen, buik, heupen, billen). M'n ogen laten liften, lippen op laten vullen. Dat was het wel een beetje. Innerlijk zou ik dus graag wat aan m'n zelfbeeld willen veranderen. Verder zou iets meer geduld door m'n omgeving wel op prijs gesteld worden.
Ik zou wel van mijn Vitiligo af willen. Heb ook vlekken in mijn gezicht. Daarentegen heb ik bij mijn zoon 3 vlekjes gevonden die ik 'verdacht' vind. En ik zou het zelf nog wel 10 keer erger willen hebben als ik zeker zou weten dat hij het niet heeft/krijgt.
Qua innerlijk zou ik willen dat ik wat consequenter was en wat meer discipline had. Qua uiterlijk zouden er nog wat kilootjes af mogen, zou ik wel een iets kleinere neus willen en wat minder moedervlekjes. Maar ik ben over het algemeen wel tevreden hoor. Ik ben gezond en daar ben ik heel dankbaar voor.
Lichamelijk- strakkere buik, karakter- Wat meer voor mezelf op kunnen komen en wat minder opvliegerig
Fysiek: normale borsten. Ik heb een aangeboren afwijking waardoor ik geen normale borsten heb, maar de benodigde operatie wordt (omdat het onder plastische chirurgie valt) niet vergoed. Gelukkig doen uitwendige protheses een hoop. Verder: weinig. Ik ben echt niet perfect maar het is goed zoals het is. Ieder heeft zijn goede en slechte kanten. Oh wacht toch wel: ik zou minder vergeetachtig willen zijn.
Assertief zijn. En niet dat ik me aangevallen voel en dichtsla als iemand iets tegen me zegt wat me niet zint. Zou er van alles voor over hebben om dat NIET te hebben. Een platte buik. Maar okay die klinkt nu totaal niet geloofwaardig meer hahahha.
Flink wat kilo's lichter en mooie stevige borsten ipv hangborsten... Daarnaast zou ik een mooie mond met een mooi gebit willen. Het door een val van vroeger mijn voortanden wat schreef en ik heb mezelf aangeleerd om niet met ontblootte tanden te lachen. Dus heb altijd een soort glimlach...