Binnenkort gaan wij op reis en wil daarvoor denk ik een buggy aanschaffen omdat dit toch makkelijker is dan met de Bugaboo (vliegtuig, auto, trein etc). Welk merk/model raden jullie aan? Iets dat makkelijk vervoerbaar is, niet al te prijzig (liefst zeker onder de 200 euro) maar toch een beetje goede kwaliteit?
Idd vlavlip. Al zijn er idd best veel topics al over geopend maar had even niet gedacht aan die zoekfunctie. Anyway.. Ik vind het belangrijk dat m'n baby er comfortabel in kan zitten en slapen voor als we wat langer onderweg zijn. Ik zag dat de Chicco liteway maar tot 15 kilo is en hij weegt nu al over de 10 kilo! Dus misschien niet zo handig. Die koelstra buggy's, zouden die lekker zitten? En beschermt dat voldoende bij koud weer? Vind buggy's vergeleken bij de bugaboo er zo 'koud' uit zien
Als je het zo stoort waarom reageer je dan. Zo on topic : persoonlijk vind ik de nuna pepp wel fijn,al weet ik niet je die prijs ok vind.wel erg fijne buggy die fijn stuurtje zelfs als onze oudste dochter er in zit.en ze hebben er voetzakken van.
Ziet er heel fijn uit ja. Alleen gebruik ik m puur voor deze vakantie aankomende winter en misschien nog een aantal keren dus vind 220 euro dan aardig veel. Kun je eigenlijk ook gewone voetenzakken gebruiken in buggy's? Bijv van een bugaboo oid. Misschien stomme vraag maar heb geen idee
Prenatal - Kinderwagens en buggy's van alle merken online kopen! | PRENATAL.NL - Buggy's online kopen! | PRENATAL.NL - Prénatal - Prenatal buggy 4 standen aluminium Ik heb laatst deze (met sterretjes) gekocht voor 89,99 Voordeel van deze is dat hij licht genoeg is voor op de fiets, verschillende standen heeft (waaronder volledig liggen), stevig is en een goede zonnekap heeft waar de zon niet zomaar onderdoor schijnt. De Quinny vond ik ook erg mooi maar was niet geschikt voor op de fiets en een stuk duurder. Koelstra was een optie en vond ik ook mooier dan die wij nu hebben maar daarbij zitten de wielen dichter bij elkaar waardoor zowel ik als mijn man tegen de wielen schopte bij het lopen. (Heel irritant dus.) De andere vonden we te 'slap', niet netjes afgewerkt of te eenvoudig. Succes
Dankje! Die ziet er idd niet slecht uit! Alleen is deze tot Max 15 kilo en ben bang dat we er dan uiteindelijk niet zo lang echt wat aan hebben want ons kleintje weegt al over de 10 kilo met 8 maanden
Omdat je als je op die link klikt, je meteen alle topics over 'welke buggy' ziet, zodat TS daar ook informatie vandaan kan halen
Volgens de groeicurve is een gemiddeld kind van 3 jaar ongeveer 15 kg. Onze zoon is nu ook ruim 10 kilo (misschien al wel 11) maar na het eerste jaar groeien ze niet meer zo hard hoor.
Ik heb ook de quinny Zapp xtra 2. Kan helemaal ingeklapt worden, lekker klein en 5 standen! Waarvan 2 x ligstand. Ideaal en zeker z'n geld waard!
Ja, dat kan. Ik heb de Bugaboo voetenzak bij beide meisjes nog een tijdlang in de buggy gehad en dat paste prima. Buggy was trouwens een MacLaren Techno XT, aanrader maar wel duur. Wat de 15kg betreft. Behalve dat je kindje de komende maanden niet zo snel 5kg zal groeien als dat hij de voorbije maanden deed, moet je ook weten waar die 15kg vandaan komt: Dus gewoon even testen. En een buggy die er stevig en stabiel uitziet, en ook zo aanvoelt met je 10kg zware kindje, die kan waarschijnlijk wel tot 20kg mee.
Hebben de Nuna Pepp Luxx en zijn hier heel tevreden over. Heel stabiel. Erg fijn is het boodschappenmandje, de zonnekap en de hoogte van de stang is verstelbaar. Al vanaf 8 mnd te gebruiken en erg comfortabel voor je kindje.
Ik vind de MacLaren Quest heel fijn voor in het vliegtuig. Super kwaliteit en heel licht. Je kunt zo'n buggy trouwens ook gewoon huren als je hem alleen voor de vakantie gebruikt. Of je huurt een Prampack reistas en neemt gewoon lekker je bugaboo mee.