Wie is er uitgerekend in oktober?

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door mamm86, 15 jul 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Neee PGE, je moet zeggen dat het wel mee valt. Help, nu ben ik helemaal in de stress. Maar even van het forum af nu dan. Haha. Kijken wat ik vandaag allemaal gedaan krijg.
     
  2. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Pita, dat bedje doet de kraam voor je. Heb zelf t matrasje nog in t plastic zitten tegen het stof en de dekentjes wel klaar gelegd.

    Komt allemaal goed hoor, de meeste dingen zijn zo gedaan :)

    Hier 37 weken dansje!!! :D
     
  3. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Wow, je zit veilig lianne. Dat is wel erg fijn toch??

    Ik heb zowel het wiegje als het ledikantje opgemaakt. In het wiegje zal hij het eerste half jaar liggen (misschien wel iets korter) en daarna pas in de ledikant maar vind het zo leuk om het al op te maken. Ziet er zo leuk uit nu!!!
     
  4. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Ja dat is zeker waar, ziet er gezellig uit. Heb t wiegje net naast ons bed gezet, wel heel echt dan!

    Ja fijn om 37 weken te zijn!! We wachten rustig af :) deze week in ieder geval nog genoeg te doen ;)
     
  5. LindeDD

    LindeDD Fanatiek lid

    4 apr 2011
    1.418
    0
    36
    Ik merk al een tijd dat ik weinig kan doen zonder dat m'n lijf pijn doet. En ik wil gewoon graag alles weer kunnen, m'n eigen lijf terug. Heb ook niks om aan te trekken, maar wil ook niks meer kopen. Klinkt misschien een beetje zeurderig, maar vind het zwanger zijn gewoon niet zo leuk meer :).

    Heb vandaag wel het een en ander kunnen doen. Wasjes gedaan, dus morgen alles opruimen en bedjes opmaken. En heb de wiegbak van de kinderwagen en de maxicosi van zolder gehaald en schoongemaakt.
    Morgen ook maar m'n vlichtkoffer pakken en enveloppen schrijven. Bij de andere dingen moet m'n man helpen. Box van zolder halen en matras klaarzetten (in plaats van klossen).
     
  6. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    We zijn allemaal maar druk geweest vandaag.

    Ik heb ook echt mega veel gedaan vandaag. Boodschappen gedaan en gekookt. Beneden gestoft, gestofzuigd en gedweild.
    Babykleertjes en rompertjes weer terug opgehangen en gevouwen, een aantal dingen gestreken. Bedjes opgemaakt.
    2 wasjes van onszelf gedaan en opgehangen en alle knuffeltjes met de hand gewassen.
    en dat was het... vind ik aardig wat.
     
  7. PrettyGreenEye

    PrettyGreenEye Fanatiek lid

    13 dec 2014
    1.858
    0
    0
    pas ontslaan omdat ik aan mijn kinderwens begon, n
    ham, limburg, belgie
    pita nog veel kunnen doen vandaag?

    lianne joepie! zover ben je al :)

    linde ik geniet nog elk moment al ben ik gewoon zooo nieuwschierig

    hier boven alles weer netjes gepoetst en en bedje voor naast ons bed opgemaakt :) zuivere lakens gelegd en onze was aan het doen.. gekookt en met mijn ventje gewinkeld.. morge ook drukke dag.
     
  8. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Wat een bezige bijtjes hier! Ik moet inmiddels wel een tandje lager. Echt opeens ook. Tot het weekend was ik veel fitter. Buik maakt nog een enorme eindsprint en veel last van mn onderrug. Ben sinds 4.00 wakker..:)

    Gelukkig komt vrijdag mn hulp om t huis weer beetje schoon te krijgen en is de rest af. Gisteravond het bed op klossen gezet dus dat kan ook weer van de lijst :)

    Kunnen jullie nog beetje fatsoenlijk slapen?
     
  9. PrettyGreenEye

    PrettyGreenEye Fanatiek lid

    13 dec 2014
    1.858
    0
    0
    pas ontslaan omdat ik aan mijn kinderwens begon, n
    ham, limburg, belgie
    lianne hier pas om 3u30 in slaap gevallen ofzo..
    de ene nacht gaat geweldig de andere niet..
    mijn man had dan ook vannacht mijn bvkussen afgesnoept, zodra hij sliep en ik het te pakken kreeg ben ik toch in slaap gevallen :)
     
  10. PrettyGreenEye

    PrettyGreenEye Fanatiek lid

    13 dec 2014
    1.858
    0
    0
    pas ontslaan omdat ik aan mijn kinderwens begon, n
    ham, limburg, belgie
    36weken dansje
     
  11. mamm86

    mamm86 Actief lid

    3 dec 2014
    143
    0
    0
    NULL
    NULL
    lekker bezig allemaal haha ;)
    ik heb gister en nu ook weinig fut en zin eerlijk gezegd om te soppen hoor, ik wil en moet nog wel paar dingentjes doen.. maar nu lukt t me gewoon ff niet.
    ik zie wel wanneer ik er zin in heb.

    slapen gaat hier redelijk ene x beter als de andere..
    ik moet vooral snachts veel plassen elk uur wel een keer en dan 'normale' plassen en overdag heel weing dan heb ik meestal alleen maar druppels..
    hebben jullie daar last van?

    voor de rest doen mn heupen of zijkant zeer als ik op mn zij geslapen heb.
     
  12. LindeDD

    LindeDD Fanatiek lid

    4 apr 2011
    1.418
    0
    36
    @ mamm86: die pijn in m'n bekken/heupen heb ik ook ja. Omdraaien in bed is ook pijnlijk. Verder slaap ik wel redelijk gelukkig.

    @PGE: fijn dat je lekker van je zwangerschap geniet :). Was bij mijn eerste zwangerschap ook, maar nu helaas niet.

    Hier geen last van nesteldrang helaas ;). Heb nergens zin in en er moet nog wel het een en ander gebeuren. Ben net wel bezig geweest met enveloppen schrijven.
     
  13. Sorraya41

    Sorraya41 Bekend lid

    4 sep 2014
    832
    13
    18
    Alle dansers gefeliciteerd... De eerste 37 weken mijlpaal bereikt las ik en een paar heel dichtbij. Gaat wel spannend worden nu dames....

    PGE Hoe was je controle vandaag?

    Hier vandaag ook geweest. Helaas helaas onze dame ligt nog steeds in een stuit en lekker losjes gaat alle kanten nog op. Kreeg wel het advies de kleertjes nu te strijken en mijn vluchttas te pakken want mochten mijn vliezen breken dan moet ik direct plat.
    Maandag weer een liggingsecho, woensdag controle en vrijdag 2 oktober weer een groeiecho en dan is het d day. Ligt onze dame dan nog in een stuit dan wordt de.date gepland voor een keizersnee.

    Nou dan ga ik maar strijken nu.... pfff bleh heb ik een hekel aan😨
     
  14. PrettyGreenEye

    PrettyGreenEye Fanatiek lid

    13 dec 2014
    1.858
    0
    0
    pas ontslaan omdat ik aan mijn kinderwens begon, n
    ham, limburg, belgie
    controle was prima :)
    volledig ingedaald en 2cm opening
     
  15. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    2cm ontsluiting al PGE? Wow, dat is wel veel.

    Hier ook controle gehad. Beep is ook hier al ingedaald. Waren die steekjes dus toch indalingsweeen... Hij ligt nog niet vast maar als mijn vliezen nu breken, dan hoef ik niet plat.
    Bloeddruk was in vergelijking met vorige keer wel erg hoog. 120/75 (vorige keren steeds 110/60). Hier schrok ik wel een beetje van. Even afwachten wat het volgende keer is... Hopelijk niet nog hoger!
     
  16. LindeDD

    LindeDD Fanatiek lid

    4 apr 2011
    1.418
    0
    36
    Fijn dat alles goed was PGE. Hopelijk blijft hij nog een weekje zitten.

    Hè Sorraya, vervelend dat ze nog in stuit ligt. Wordt wel spannend nu.
    Is het strijken gelukt? Dat sla ik dit keer maar over. Heb het bij m'n dochter wel gedaan, maar na de eerste keer ook niet meer :).

    Pitahaya, 120/75 is toch nog niet te hoog dacht ik? Maar snap dat je het zorgwekkend vindt als het de andere keren lager was.
    Fijn dat de beeb al is ingedaald.
     
  17. PrettyGreenEye

    PrettyGreenEye Fanatiek lid

    13 dec 2014
    1.858
    0
    0
    pas ontslaan omdat ik aan mijn kinderwens begon, n
    ham, limburg, belgie
    pita de gyn zei dat dit normaal was.. 2cm
    het wil nog niets zeggen. wel gewoon gek om te weten.
     
  18. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Wel fijn eigenlijk juist. Scheelt je weer 2 cm straks !

    Ja is meer in vergelijking met vorige keer... als hij normaal 60 is en nu 75...maar laten we hopen dat hij maandag niet weer gestegen is.
     
  19. Sorraya41

    Sorraya41 Bekend lid

    4 sep 2014
    832
    13
    18
    Ben nog druk doende LindeD tis zoveel😵 ik doe het ook maar 1 keer hoor puur psychisch... geeft mij het gevoel dat alles steriel.is (onzin ik weet het😁) en het is een soort van voorbereiding.
    Tja en die stuit de hele zwangersschap gaat al gek... hadden de moed al opgegeven na t miskramen en gezegt nu is het klaar en voila daar kwam ze zomaar toch... dan de 2p weken echo met groeiachterstand toen weer niet en nu die korte beentjes en de stuitligging. Ik ga maar uit van een keizersnee zou het alleen zo jammer van de geboortefotograaf vinden leek mij zo prachtig....

    @pita dat je bloeddruk iets stijgt is normaal hoor je hoeft je niet ongerust te maken.
     
  20. Melovekane

    Melovekane Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    1.284
    0
    36
    Vrouw
    Lerares aardrijkskunde
    Zuid Holland
    @Sorraya: ja bizarre zwangerschap en verhaal bij jou zeg!! En balen dat ze nog steeds in stuit ligt! Hier trouwens volgens mij ook.. of dwars, weet het niet precies. Gisteren heel veel beweging gevoeld. heel de dag door steeds van die stuiter momenten haha... Moet donderdag weer naar de vk!
    Maar moet er niet aan denken om een keizersnee te krijgen!

    @Mamm: ja plassen vreselijk! ik ook heel wat keer per dag en nacht. Soms ben ik net geweest en kan ik binnen 3 minuten weer haha.

    @nesteldrang: mwah ook niet echt last van. Hou het huishouden gewoon bij. Doe niet meer als normaal. Mn moeder heeft wel een paar klusjes gedaan. Van de week wil ik nog een keer de ramen doen!

    @trakteren: ben bezig geweest met voorbereidingen traktatie van mijn zoontje als het kindje geboren is. Zal van de week een foto posten :) En wat geven jullie aan de kraamvisite?

    @tweede kindje: ik maak mij nu best zorgen over hoe mn eerste kindje op de tweede gaat reageren en hoe hij op mij gaat reageren. Ik ben nu alles voor hem en hij alles voor mij... Vind het moeilijk als hij straks ineens raar gaat doen tegen mij!

    Vandaag lekker gezwommen, geslapen en lekker buiten gespeeld haha
     

Deel Deze Pagina