Ik heb voor het ledikantje een waterdichte molton gekocht, op het papiertje staat ook dat ie ademend is. Mag ik deze dan op het bed leggen? Of kan ik dan beter wachten tot de kleine wat beweeglijker is?
ZÖLLNER Matrasbeschermer 60 x 120 cm - online bestellen! - babywalz wij hadden deze erop, 2 kindjes die veel gespuugd hebben en de matrasjes waren nog heel schoon en fris. Ik had meestal een gewone molton om het matras, dan deze beschermer, soort aerosleep systeem, en dan een hoeslaken erop. Het hield spuug, melk etc heel goed tegen en is toch heel ademend. Dit is alleen de extreem betaalbare variant van aerosleep. Een waterdichte molton heb ik nu pas nu de kids zindelijk aan het worden zijn, daarvoor vind ik het niet echt nodig?
Die ik nu heb lijkt eigenlijk de goedkopere variant van de aerosleep matrasbeschermer. Het is ook duidelijk te zien dat het geen dichte structuur heeft, maar meer zoals de aerosleep. Dus dan lijkt mij dat het wel kan. Twijfel heel erg.
Wij hadden een topmatrasje van Ikea. Onze kinders waren spugers. Vond het ideaal want je kon hem gewoon wassen en matrasje bleef hrlemaal als nieuw.
Ik heb ook zo'n ikea topmatrasje. Daarop een katoenen molton laken en een hoeslaken. Topmatrasje heeft eigenlijk nooit vlekken gekregen. Blijft wel erg handig voor het geval dat.
Ik had die bambino vorig jaar ook gekocht, maar toch maar weer terug gebracht. Er zit toch iets van zeil in en dat vond ik maar niets. Uiteindelijk ook die Ikea topper gekocht als extra bescherming.
Ik heb bij mijn oudste deze altijd op het bedje gehad: Prenatal - Alles voor het slapen van jouw baby online kopen! | PRENATAL.NL - Hoeslakens en moltons - Prénatal - Prénatal molton onderlegger En die ligt er nu nog. Is van katoen en vangt alles goed op. Er ligt er nu ook een op het babybedje, kraamzorg vond het prima.
Ik heb een ikea topper gekocht, maar bij de intake van de kraamzorg werd gezegd dat ik die helemaal in het begin nog maar niet moet gebruiken i.v.m. het dieper wegzakken en vrij kunnen ademen van het kindje...