Heb niet een echt vaststaand budget...rond de 50/60 euro. Schoen zetten mag hier op woensdag en zaterdag...op zaterdag lekkers en een klein cadeautje (denk aan 2/3 euro) en op woensdag wat lekkers.
Budget niet echt, maar wordt ook niet te gek hoor. Denk 50/60 euro per kind. Vroeger mochten we 1x per week de schoen zetten. Zaten er chocoladesigaretten (in de tijd dat dat nog heel gewoon was ) of van die kikkers en muizen in. Cadeautjes weet ik zo niet, volgens mij niet. Wij doen er of iets van snoepgoed of een klein cadeautje in. Hier mogen ze ook 1x per week de schoen zetten of een keer twee keer in de week als ik iets extra's gevonden heb voor ze. En ja tweedehands vind ik zeker kunnen. Afgelopen jaren hebben ze ook tweedehands spulletjes gehad.
Ik moet zeggen dat ik best schrik dat zoveel mensen ver boven 50 euro per kind zitten en dan zo vaak schoen zetten..? Gelukkig is het een vrij land en mag iedereen voor zichzelf kiezen hoe die dat doet, maar 50 euro lijkt mij meer dan genoeg! En bij tweedehands is het alsnog "nieuw" voor je kind
Mijn dochter vond het zetten van haar schoen verschrikkelijk. Ze zong heel netjes een liedje dat vond ze geweldig. En toen lag ze in bed.... Het was geen drama om wat ze er in kreeg.... nee ze was doodsbang dat zwartepiet of Sinterklaas binnen kwam! Geen idee hoe ze daar bij kwam, hier dus denk ik uit voorzorg maar geen schoen zetten want ze roept nu nog af en toe dat ze niet wil dat zwartepiet binnen komt. Ik denk dat wij zo rond de 50 euro doen, opa's en oma's zijn er ook en vorig jaar was dat 10 euro per koppel. Echt een kleinigheidje omdat niemand wat weet te bedenken. Ik heb wat dingen goedkoop in weten te kopen en via een kindermarkt een 3-delige poppenwagen, ziet er echt uit als nieuw, voor 15 euro op de kop weten te tikken. Nu nog een mooie pop zoeken en dan is ze echt het poppenmoedertje.
O tweedehands vind ik prima kunnen. Dochter vorig jaar een tweedehands poppenwagen gekregen en zoon een tweedehands houten gereedschapstafel.
Hier geen budget en tweedehands kan heel goed mijn moeder heeft voor onze zoon toet toet auto's gekocht met van alles erbij dit krijgt hij met zijn verjaardag en sinterklaas en nog wat met kerst omdat het zo ontzettend veel is. Het ziet er allemaal nog top uit dus waarom zou het niet kunnen.
Wij zitten op 100 euro per kind voor de feestdagen, dus Sint en Kerst samen. De meeste dingen heb ik al in huis, door het jaar heen gehaald en daarbij heb ik goed op de aanbiedingen gelet, een houten trein van 30 euro voor 15 bijvoorbeeld. In november kijk ik wat ze dan echt leuk vinden en koop er nog iets kleins bij. Ik koop regelmatig wat tweedehands voor de kinderen, maar niet voor de verjaardag of feestdagen, maar meer als leuke aanvulling voor waar ze op dat moment erg veel mee bezig zijn.
Tuurlijk kan tweedehands prima maar als ik een doos lego ninjago koop ben ik al 50 euro kwijt aan alleen dat. Lego moet bij mij compleet zijn met doos en beschrijving. En de dingen die mijn dochter nu leuk vind zitten kleine dingen bij die vaak tweedehands er niet meer bij zitten. (Lalaloopsy en aanverwanten) Vorig jaar heb ik ook wel via marktplaats gekocht maar tot twee keer toe flink tegengevallen en dat maakt mij flink huiverig dan maar 20 euro voor hetzelfde nieuw maar dan weet ik zeker dat het werkt. Hier word trouwen sinterklaas in 3 keer gevierd
Geen specifiek budget. Gewoon per kind 1-2 schoenkado's en dan voor sinterklaasavond een paar kado's per kind. We zien wel wat we tegenkomen. Zijn nog klein, dus kan ook 2e hands zijn.
Meer dan genoeg.Heb niet echt een budget. Door het jaar koop ik wel geen grote dure dingen. Speelgoed is gewoon duur. 1 haba spel is al rond de 20euro. Playmobile kost ook genoeg, een boek is ook al snel 10/20euro. Wil ook speelgoed hebben waar hij lang plezier aan heeft. Schoen zetten is hier dagelijks maar dan krijgt hij een mandarijn, chocolaatje koekje,...
Wij doen het dit jaar voor het eerst. Het plan is in het weekend de schoen zetten zodat papa er ook bij kan zijn . Daarin komen wat pepernoten, mandarijnen en een kleinigheidje. stickers, stiften en dergelijk. Op sint avond cadeautjes tot de 25 euro.
Ik sla meestal ook al ruim van te voren in, maar ik denk dat we tussen de 50 / 70 zitten. En tweedehands is ook prima hoor! Omdat de jongste jarig is op 5 december, vieren we Sinterklaas wat eerder (bij de intocht in ons dorp). Schoenzetten mag 2x en bij oma en opa mag het ook 2x. Alleen op 5 december zit er een wat groter cadeau in de schoen van de oudste (Adventskalender van Playmobil, maar met flinke korting gekocht). Zo heeft hij ook nog een beetje een Sinterklaasavond in plaats van alleen maar de verjaardag van zijn broertje (die er trouwens toch nog niks van snapt ). Met Sinterklaas krijgen de kinderen trouwens alleen van ons cadeautjes, met de Kerst krijgen ze wat van opa en oma. Zo is het wat beter verspreid, ook vanwege verjaardagen etc.
Voor 4 Kids (2 stiefkinderen) ben ik denk ik rond 350 a 400 klaar. Inclusief schoen kado's. Ik ben toevallig begonnen met inkopen. Voor de jongste ben ik zo goed als klaar!
Geen specifiek budget. Hij mag vanaf dat Sint aankomt 2x in de week zn schoen zetten en daar gaat een klein kadootje in of wat Sint snoep.Mandarijn zou ikzelf echt stom vinden om te krijgen dus dat krijgt hij niet. We laten zn kleine zusje ook mee doen met schoen zetten,zij krijgt dan zoiets als een zakje Goodies chipjes ofzo in schoen. Ik ben al begonnen met het inslaan van kadootjes. Als ik wat voordeligs zie neem ik het mee.Bijv laatst bij Kruidvat al schoenkadootje gevonden;een kokertje waar een Ridderhelm in zit met kleurtjes en kleurplaat. Pakjesavond dus geen budget,ik stop wanneer ik t mooi genoeg geweest vind. ik denk een stuk of 6/7 kadootjes
hier zo'n 40-50 euro per kind. en ook wel eens tweedehands speelgoed. waarom niet? kan het prima nieuw kopen maar vind het gewoon zonde om voor iets 30 euro te betalen als ik het ergens voor 5-6 euro tweedehands en zo goed als nieuw zie liggen. pas nog een zo goed als nieuwe furby boom gekocht voor 7,50 euro. compleet met doos en al. verder heb ik gedurende het jaar al een aantal goedkope cadeautjes op de kop getikt. alles van de uitverkoop.
Een mandarijn stom?? Ik vind het echt bij sinterklaas horen en vind het heel fijn dat mijn kinderen daar nog heel tevreden mee zijn.
Haha, idd, mandarijn is hier juist traditie en wordt 's ochtends met veel smaak opgepeuzeld! Niks stoms aan.