Thanks ladies! Ben nu inderdaad de laatste minuten aan het aftellen haha. Zo'n gek idee dat ik 4 maanden niet hoef te werken. Ik vond 4 weken toen al een gek idee Spannend Sun! Maar dat gaat je vast goed af. Wel fijn dat hij uiteindelijk 12 dagen bij jullie is geweest. Klinkt goed Lianne! En terecht dat je trots bent Cosy, jij beterschap dame! Ik hoop zo met je mee Logan!! Fijn dat je wel mee leest. Moonlight en Mandy, hopelijk zijn jullie lekker aan het genieten!
Oeh Butterfly lekker zeg dat dit je laatste dag is! Heb je plannen voor je verlof, of vooral veel slapen&chillen? Logan ik hoop met je mee Lianne fijn dat alles goed gaat @Elf nee zie m'n VK over 2 weken weer dus ga het dan eens vragen Ga er vanuit dat de baby voor die tijd niet komt Vandaag een hele berg positiekleding van schoonzus gekregen, zitten echt veel leuke dingen bij dus ik ben happy Verder heullll veel last van nesteldrang, ik vind het irritant dat onze avonden + weekenden de komende weken supervol zitten en we weinig aan de kamer kunnen doen, terwijl daar echt nog zo'n beetje alles moet gebeuren Paar dingen kan ik zelf wel, maar manlief is echt veel weg en die heb ik toch echt nodig voor het zware til & schilderwerk.
Slapen en chillen klinkt goed ITP En verder nog wat zaken afwerken, zoals geboortekaartjes, adressenlijst afmaken, laatste zaken aanschaffen, ook schoonmaken etc. Vrijdag laten vl en ik nog een fotoshoot doen Wat leuk dat je zo'n berg positiekleding hebt gekregen! Ik heb ook zoveel gekregen van mijn schoonzussen en vriendinnen, zo fijn! En jij rustig aan met die nesteldrang van je
Cosy, beterschap, beetje kunnen relaxen vandaag? Butterfly, jooeeehooeee verlof!!! ITP, leuk al die gekregen positiekleding! Scheelt toch een boel! En idd maar dingen verzinnen die je wel kunt doen zonder vl (linnengoed uitzoeken, orienteren voor geboortekaartjes, verf/muur decoratie uitzoeken, kleertjes wassen oid, want nesteldrang moet wel bevredigd worden Lianne, heerlijk om te lezen van een blij ei Logan, hopelijk heb jij ook een blij ei Ik kijk eigenlijk wel uit naar t eerste dagje alleen met mijn dochter morgen (wat klinkt t nog gek 'mijn dochter' ). Vandaag ook weer heerlijk moeder- dochter moment: eerst in de tummy wat ze heerlijk vindt en dan lekker samen in bed buidelen en drinken...zucht...hoe gelukkig kun je zijn met zo'n zacht, warm, tevreden mensje tegen je aan En nog even met zijn drietjes ergens rustig wat gedronken..heerlijke dag! (En nog maar even niet denken aan feit dat ik nachten nu grotendeels alleen moet doen als vl weer moet werken...)
Nog een andere vraag: hebben alle baby's regeldagen? Ik begreep dat de eerste rond dag 10 is? Ik merk er hier nog niks van, maar misschien dat t per kind verschilt?
Lianne wat fijn dat je er zo gelukkig mee bent, je mag best trots zijn! En ook dat jullie zo'n goed team zijn, super fijn om van je man op aan te kunnen! Butterfly Joepie! Aftellen naar verlof is klaar, geniet er van en op naar de volgende aftelling: De bevalling Fijn dat je kunt genieten! Regeldagen hebben te maken met de hoeveelheid voeding die een kindje nodig gaat hebben vanaf die dag, als jouw borstvoeding heel goed loopt, kan het zijn dat de regeldag niet nodig is Logan ik hoop ook met je mee! (weer eens wat anders dan allemaal duimen, allemaal hopen. Misschien helpt het?) Cosy beterschap! Lekker vroeg naar bed.
Dames wat zijn we stil! Het is geen weekend hoor Of krijgen we straks storm deel 2? Hier weer even klagen, half 4 vannacht werd mada mwakker en was weer eens niet stil te krijgen. Niet huilen maar brullen, boos en schreeuwen. Ze wilde weer eens helemaal niks, alleen gedragen worden of bij mij in bed liggen terwijl ik haar beide handjes moest vasthouden en mijn hoofd zo dicht mogelijk bij haar gezicht. Probeer dan maar eens te slapen. Om half zeven kreeg ik haar eindelijk aan de borst en werd ze weer rustig. En om 7 uur is ze gaan slapen. En ik ook. Nu slaapt ze gelukkig nog. Ik niet haha (duh).
Hi allemaal Hier de laatste wenuurtjes gehad bij de go. Morgen voor het eggie De generale vanmorgen ging ook goed haha.. Was mooi op tijd klaar! Zo even mn werkspulletjes klaarzetten (waar heb ik die dingen ook alweer gelaten?!?!) en dan laatste dagje knuffelen met dl. Hoe is het met jullie allemaal? Butterfly lekker uitgeslapen? Veel succes met de laatste dingetjes en veel plezier alvast met de shoot a.s. vrijdag! ITP, dat zal wel ruim op tijd zijn ja Sun, hier wel regeldagen gehad, maar ik nam die tijdsaanduidingen niet zo letterlijk. Iets met correctie voor eerder geboren zijn en het is natuurlijk geen robot Dl had die regeldagen altijd iets later. Succes vandaag!! Is de nacht goed gegaan? Weer spannend Logan! Ik duim en hoop mee Cosy, hoe is het met de keelpijn? En hoe gaat het verder?
Elf wat fijn dat je dochter het zo goed doet bij de gastouder! Dan kun jij straks geruster aan het werk Heb je er een beetje zin in? Gaat ze straks als jullie verhuisd zijn ook weer naar een go?
Linky, heftig nachtje zeg. Kun je vandaag overdag nog wat uurtjes pakken? Elf, fijn dat dl goed aan t wennen is bij go (hmm..klinkt btje gek zo ). Zal wel wennen zijn weer aan t werk, hopen dat je t niet verleerd bent Hoe ging jij t ook alweer doen met dagen/uren/go? Butterfly, hoe bevalt je eerste dagje verlof? Cosy, voel je je al iets beter? Hier eerste dagje met zijn tweetjes, gaat goed tot nu toe! Nachten gaan ook beter sinds ik ontdekt heb dat ik beter kan voeden als ze nog niet t huil-stadium bereikt heeft en ik meer de tijd neem (ook 's nachts wat niet altijd meevalt). Ik kom alleen nergens aan toe, maar goed eigenlijk hoeft dat ook nog niet (blijft tenslotte nog steeds kraamtijd), dus laat de boel maar de boel
Oh Linky, had jouw zware nacht even gemist! Vervelend zeg.. Is ze de rest van de ochtend en nu middag wel rustig geweest? Heel flauw, maar misschien heeft ze net zulke bizarre dromen als jij Zin om te gaan werken? Nee Maar het zal morgen allemaal vast meevallen en prima gaan Sun, wij hebben 3 volledige dagen (10,5 uur) opvang. edit: want ik ga 3 dagen werken, ml blijft 5 dagen werken. En nergens aan toe komen Dat blijft nog wel een aantal weekjes
Even een vraag voor de borstvoedingsmama's: hebben jullie vantevoren ook voor de zekerheid een fles en wat melkpoeder aangeschaft, of eerst gewoon gezien hoe borstvoeding ging en het daarna evt aanschaffen?
Ik had een paar van die zakjes gekocht. Niet zo duur (als je een hele bus koopt en amper gebruikt is ook zo zonde) en toch een paar voedingen. Voor geval je na sluitingstijd vd winkels thuis komt, dan kom je de nacht in ieder geval door en kun je dag er na altijd nog een hele bus kopen.. Kan nl best paar dagen duren voor je genoeg bv aan maakt/t goed op gang komt..
Even een zwaai vanuit Fuerteventura meiden! Het is hier heerlijk, prachtig weer en een mooi hotel aan het strand Gisteren de 24 weken gehaald, wat voelt dat bijzonder zeg! Nou doeeeeeei meisjes! X
Itp, hier niks in huis gehaald. De eerste voeding zou toch in het ziekenhuis zijn. Ik heb van hun een flesje nutrilon meegekregen, maar nooit gebruikt. Hoi Mandyyy!! *zwaait terug* wat fijn, 24 weken alweer! Geniet van je vakantie! Bijslapen is vanochtend gelukt. Maar verder was ze de hele dag niet te genieten. En vl ook niet, dus super gezellig vandaag thuis Maar wat wel heel leuk was, we hadden besloten om vandaag te beginnen met een oefenhapjes. Ze vond het lekker! Al was de structuur wel heel erg wennen :')
Ik had alleen een (gratis) fles van Avent in huis, uit zo'n babybox ofzo. Uiteindelijk in het ziekenhuis met hun flesjes en speentjes bijgevoed. Ml is op de dag van thuiskomst naar de supermarkt gegaan voor zo'n kleine verpakking Nutrilon (3 zakjes in een doosje) en op aanraden van kraamzorg difrax-speentjes gehaald die ik op de kolfflesjes kon doen. Ik zou je in ieder geval wel zo'n kleine verpakking Nutrilon aanraden. Flesjes en speentjes beetje lastig, want je weet ook niet wat voor speentje je kleintje wel/niet accepteert.
Sun fijn te lezen dat jullie dagje samen goed ging Hier is de eerste dag verlof ook goed bevallen, merk er nog niet zoveel van haha omdat woensdag altijd mijn vrije dag is. Dus een beetje de dingen gedaan die ik normaal ook doe op woensdag. Zal volgende week wel wat gekker worden, dat je niet hoeft te werken en gewoon de hele dag 'vrije tijd' hebt. Deze week is in ieder geval nog lekker gevuld met taken en dingetjes en dat probeer ik zo te houden met voldoende rust per dag. Zaterdagmiddag bijv. een workshop buikdragen met een geweven doek Linky wat vervelend zeg! Gelukkig heb je een beetje bij kunnen slapen. Hopelijk vannacht een betere nacht en morgen een gezelligere dag Ik zag de foto op FB, leuke dingen zijn dat Niet echt uitgeslapen Elf, vanmiddag wel even een half uurtje bijgeslapen. Moest vannacht om half 3 naar het toilet en rond 5 uur was ik klaar wakker, ben tegen zessen weer in slaap gevallen. Spannend morgen! Wel fijn dag het bij de go goed is gegaan *Zwaait terug naar Mandy* Lekker genieten meis