Ik heb vandaag de eerste echo gehad. Ik ben zo blij! Het zijn er twee, ze groeien goed en de hartjes kloppen.
Wat een fantastisch nieuws! En zo enorm gegund!!! Ben zo blij voor je... Geniet ervan! Zit je nu op 6 weken dan?
Beste Lotgenoten, Sinds 2010 bezig om zwanger te worden. PCOS 10x iui geen resultaat 2013 juni 1e ivf 8 eicellen, 3 bevruchte embryos 1 tp, geen cryo's over 1e tp Zwanger van tp embryo, 5 wkn miskraam en courtage. 2e ivf november 2014 8 eicellen, 4 embryo's, geen cryo's over 1 TP-geen zwagerschap. Vandaag cyclus dag 1 eindelijk kan ik beginnen met prikken. Dat is mijn laatste poging en dit keer ICSI en krijg ik 2 embryo's teruggeplaatst, heeft iemand ervaring mee?
Een tweeling Clauve, wat geweldig! Gefeliciteerd hoor! (Wel druk, maar een tweeling lijkt me zo leuk!) @Izabella - ervaring met wat precies, een terugplaatsing van twee embryo's? Kijk maar eens naar de post boven die van jou. Wij hebben de terugplaatsing net achter de rug en zijn naar huis gegaan met een foto van een luchtbel. Van de vier bevruchtingen was één embryo precies in het juiste stadium (8 cellen). De rest wordt nog even bewaard, en als ze zich ook goed ontwikkelen worden ze ingevroren. Daar krijgen we over anderhalve week een brief over.
Mystiek, wat ontzettend spannend. Wachten is moeilijk....maar als het geduld beloond wordt, dan een euforisch gevoel.... Ik duim voor je dat dit jouw embryo is. Mijn embryo was ook 8 cellig op dag 3. Clauve, wat fantastisch dat jouw embryo's beiden goed aan het groeien zijn! Een tweeling, wat een droom maar ook een drukte. Geniet ervan als je niet al te veel kwaaltjes hebt en wat zitten we dichtbij elkaar hè!
Ohhh clauve wat fantastisch! 2 mooie hartjes 2 mooie kindjes💖💙 echt heel gaaf meid! Succes op t wachtbankje mystiek ga keihard voor je duimen
Vooral spanning, ben ik bang. Volgens de gynaecoloog mocht ik 18 dagen na de punctie testen, en dat is pas volgende week zondag. Ik hoop telkens van alles te merken, maar dat heb ik wel vaker gehad. Lief dat je het vraagt.
Mystiek, succes met het wachten! Dagen lijken nu een eeuwigheid te duren hè. Ik hoop voor je dat je volgende week een mooie test in handen hebt.
Hoihoi meiden We zijn ook weer begonnen . Vandaag weer voor de eerste echo geweest en groen licht gekregen om weer verder te gaan met de injectie's ! Volgende week vrijdag weer voor een echo om te kijken hoe het er voor staat met mijn eitjes haha .... Het is er op over er onder het is de laatste behandeling . Liefs Xx
Thanks! Mijn hoop is wel een beetje weg. Vorige week voelde ik van alles wat nu weg is. Ik ben heel bang dat er iets geweest is, en dat het toch weer heeft losgelaten.
Ik lees hier weer positieve verhalen! Clauve, Koekje, Jaxxie wat fijn voor jullie!!! Ik loop nu op alledag, spannend dus... En voor de dames die het ICSI traject nog volop volgen: succes!!!
Pannenkoek, spannend, alvast succes met de bevalling! Mystiek, je wacht wel knap en geduldig.... Petje af Succes, decembergirl, ik duim voor nu een vruchtbare poging!