Jeeeej, ook sorraya, jij bent veilig!! 37 weken vond ik echt een mijlpaal. Dat is bij mij alweer 2 weken geleden. Jeetje zeg... Het gaat zo hard! Doe je wel rustig aan? Wat rottig dat je zo slecht slaapt. Dat valt hier nog wel mee gelukkig. Rottig ook dat je het zo zat bent. Ben benieuwd wanneer je beepje komt. Anders mag jij wel voor mij hoor!
Hahahahahaha Pita pas op wat je zegt hoor loop je straks helemaal alleen ahhhhhh wel heel lief van je. Nou voel me heel emo net zitten brullen en voel me grieperig. Mijn moeder maar ff gebeld en die is er nu samen ff poetsen.... Hoe voel jij je nu?
Haha, jahoor PGE, jij mag ook voor. Maar alleen jullie twee hoor! Haha. Waarom heb jij pas weer een afspraak als je 40 weken ben? Toch wel raar. Ik moet elke week naar de verloskundige nu. Maar jeetje... dat zou wat zijn als je gewoon de 40 weken haalt PGE. Dat zal toch niet? Heb echt het idee dat jullie één dezer dagen gaan komen hoor... Sorraya, doe je wel rustig aan? Is het huis nu ook niet een keer klaar met al dat gepoets?
Ahh jullie geduld wordt goed op de proef gesteld... heb maar geluk dat ik de 'ben het zat fase' heb overgeslagen al was een extra weekendje uitslapen wel welkom geweest vandaag voor de gehoortest geweest en alles was goed, haar ook even laten wegen, ze weegt al 3550 gram! 450 gram in 1 week op mijn slagroom haha probeer te ontspannen, boekje, dvdtje, netflix, tlc... je huis is toch binnen no time een chaos als de baby er is en wordt nog gepoetst door de kraamzorg. hopelijk snel meer babies hier!
Jeetje, jou schatje is gewoon alweer 2 weken oud. Wat fijn te horen dat alles goed gaat met jullie meisje! Kraamzorg is nu weg he? Is je man ook weer aan het werk of niet?
Jaa die is al bijna een week weg, eerste dagen alleen zitten erop. Vriend heeft vorige week 3 dagen gewerkt toen kraamhulp er was en die pakt ie deze week terug. Morgen is ie dus vrij. Wel fijn dat ie vrij was de eerste dagen zijn jullie mannen/vrienden ook vrij rondom de bevalling?
Volgens mij moet jij ook kalmer aan doen Pita......... Raar hoor die kleine al 2 weken oud en ik kan mij heel goed voorstellen onze klaagzang voor jou hetzelfde is als een keer een weekend lekker kunnen uitslapen. De andere kant van de medaille.... Ml is er natuurlijk met de geboorte en de dag erna. Daarna gaat hij werken en neemt een week vrij als de kraamhulp weer weggaat. Lekker ff knus thuis. En hebben de wel zwangere ook zo'n zin in biefstuk? 😆😆😆
Mn man heeft over een week herfstvakantie ( zitten allebei in t onderwijs) Dus zou dan mooi uitkomen. Alleen vind ik het dan jammer dat de kraamzorg er ook rond loopt. Vandaag ook mn 37 weken dansje! Gisteren fietste ik naar de intratuin is er een spaak gebroken... grrr mn vervoermiddel kapot. Mn vader is nu bezig met maken... heb nu de fiets vN mn moeder. Morgen met mn zoontje en moeder ff lekker shoppen in zotermeer.hdb nog een paar baby dingen nodig. Vandaag ziekenhuistas gepakt
Yehhhhhhhh go Pita go Pita.... nou ga voor je duimen dat je weeën op gang komen . Succes geniet en ik denk aan je...
Vind het ook wel een beetje stom dat ik niet vaker mag gaan. Maarja stel je voor dat ik 40 weken haal. . Ik zal er maar vanuit gaan hè. Hier in België hebben de papa's 10 dagen vrij dan.
Ja Pitahaya! Ook al weeën? Zet hem op meid! Dat duurt inderdaad lang tot de volgende controle PGE. Fijn dat je man 10 dagen vrij krijgt. Mijn man neemt vanaf de bevalling twee weken vrij, wel heel fijn.
Wat een stilte hier...... Gisterenavond appte mijn directeur dat het hele managementteam vlak bij mij 2 dagen aan het vergaderen waren en of ik zin had een bakkie te komen doen kwam hij mij halen. Was een verassing voor mijn collega's dus tada kom ik binnen. Was zo leuk. Iedereen enthousiast. Ben een uurtje geweest. Mis het wel hoor mijn werk hmmmmm. Hebben jullie daar ook last van? Ik kan niet zo lang thuis zitten word ik echt een beetje nukkig van....