Babyboek

Discussion in 'Zwangerschap' started by littledtje, Oct 9, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. littledtje

    Feb 26, 2015
    76
    0
    6
    Female
    Ik heb de vraag al wel vaker voorbij zien komen maar kan nog geen antwoord naar tevredenheid vinden, misschien kan iemand mij helpen.
    Ik ben ontzettend enthousiast over het 9maanden boek van oei ik groei. Leuk om wekelijks bij te houden en ook handzaam en overzichtelijk.
    Nu zou ik eigenlijk zo'n zelfde boekje willen bijhouden als de baby er straks is (leuk voornemen, hopen dat het ook lukt).
    Maar de boekjes die ik ken, van bijv francien oomen vind ik erg druk en ook "groot". Iemand ervaring met een babyboek soortgelijk aan het 9maandenboek van oei ik groei??
     
  2. Wasrek

    Wasrek Actief lid

    Jun 3, 2015
    454
    1
    0
    Ik dacht dat die er ook waren van oei ik groei.. Sowieso in het grote oei ik groei boek is er ruimte voor.
    Zelf kon ik geen leuke vinden die helemaal aan mijn idee voldoet, dus ik heb een mooi boek gekocht waarin ik alle mijlpalen en leuke momenten opschrijf in briefvorm aan mijn zoontje. Soms met een fotootje erbij en bijv zijn eerste uitstapje naar het rijksmuseum en dan het toegangsbewijs erbij. Misschien is dat een idee?
     
  3. rijo

    rijo VIP lid

    Mar 5, 2014
    5,272
    2,034
    113
    Ik vind het babyplakboek van Uitgeverij Snor helemaal geweldig. Ik ken alleen het 9 maanden dagboek van Oei ik groei niet, dus ik weet niet of dat in dezelfde stijl is.
     
  4. littledtje

    Feb 26, 2015
    76
    0
    6
    Female
    @wasrek, ja dacht al dat ik zelf boekje ga bijhouden als niet echt naar mn zin is.

    @rijo is er veel ruimte om te schrijven, en gaat het boek per week/maand of??
     
  5. Rozanna

    Rozanna Bekend lid

    Jul 25, 2013
    762
    2
    18
    NULL
    NULL
    Ik gebruik een gewone 'school-/jaaragenda', kun je in iedere gewenste maat/stijl kopen en het is fijn dat er dan al een week-/dagindeling is... Fotootjes erbij, voet/handafdrukjes, toegangskaartjes (eerste keer zwembad) etc. Ben nu aan mijn tweede bezig, echt een superleuk bewaardocument!
     
  6. rijo

    rijo VIP lid

    Mar 5, 2014
    5,272
    2,034
    113
    Er is veel ruimte om te schrijven en te plakken (plakboek), gaat per week.
     
  7. soefdeboef

    soefdeboef Fanatiek lid

    Aug 5, 2011
    2,049
    0
    0
  8. Vlaflip

    Vlaflip Actief lid

    Jul 21, 2015
    269
    0
    16
    NULL
    NULL
    De boeken van Pauline Oud zijn erg leuk!
     
  9. littledtje

    Feb 26, 2015
    76
    0
    6
    Female
    Ehmfschrijf ik nufrancine oomen:(
    Bedoelde Paulien oud:D
     

Share This Page