Hi Meiden, Ik heb sinds de dag dat ik zwanger ben weer last van onrustige benen. Dit is erg vervelend omdat ik ook erg moe ben en als ik dan vroeg naar bed wil kan ik niet slapen omdat ik last heb van onrustige benen.. Hebben meer meiden dat hier? Verder heb ik soms last van duizeligheid en tot tegenstellen van mijn eerste heb ik mega gevoelige tepels terwijl ik normaal daar bijna geen gevoel in heb
Ik heb het in de avond weleens een soort spierpijn in mijn bovenbenen. Maar het verstoort mijn slaap gelukkig niet echt. Misschien helpt masseren ofzo?
@Aleeyah ik heb precies hetzelfde als jij! Ook een spierpijn in mijn bovenbenen, wat bij mij helpt is als je op de bank zit lekker met de benen omhoog met een kussentje eronder
Ja klopt ik lig dan ook altijd op de bank terwijl ik het niet voel wanneer ik de hele dag gewoon bezig ben. Het komt echt op het moment dat je gaat relaxen zeg maar. Grappig, ik zie dat we even ver zijn .
bij mij voelt het niet echt als spierpijn.. wanneer ik met mijn beentjes op de bank wil liggen gaat dit na een tijdje irriteren en moet ik bewegen. Ik kan dan ook niet goed in slaap komen omdat ik de hele tijd moet schoppen met mijn benen. het enige wat bij mij helpt is om te gaan lopen, maar ja ik wil dan eigenlijk liggen en uitrusten haha. Word er echt gek van! Ik heb ergens gelezen dat het een ijzer tekort of laag gehalte van foliumzuur kan zijn, maar ik slik die pillen van 'mama' dus dat zou het dan toch niet kunnen zijn?
Oh dan heb je denk ik toch wat anders als wat ik bedoel.. Misschien heeft jouw lichaam wat meer nodig dan wat er standaard in de pillen zitten? Geen idee. Anders even de huisarts bellen?
Je benen hoger leggen bv op een kussen,dat hielp bij mij als ik onrustige benen had,de vorige x. Sterkte want het is idd een rot iets
Oh verschrikkelijk die onrustige benen... Het schijnt ook te kunnen zijn dat de doorbloeding van je benen niet goed is. Een stukje wandelen (al is t maar door de woonkamer) zou kunnen helpen. Ik heb het echt met vlagen, soms gewoon smiddags terwijl ik nog echt niet moe ben. Helaas niet alleen iets tijdens de zwangerschap bij mij.....
Helaas ben ik er ook bekend mee en niet alleen tijdens een zwangerschap. Zodra ik er weer extreem last van heb weet ik dat ik meer moet gaan drinken.....das een puntje dat ik nogal makkelijk vergeet , en tijdelijk ff dagelijks een tomaat of kiwi eten brengt dan ook verlichting. Verder masseert ml dan vaak. Van onderrug tot voeten en dat werd heerlijk ontspannend. Succes! Het is knap vervelend.
Het is bij mij een heel iriterend gevoel. Tinteliningen ofzo. Of kleine steekjes . Weet niet goed hoe ik t moet beschrijven. Moet dan steeds mijn benen bewegen. Eg lastig idd als je wil gaan slapen/relaxen
Bedankt voor jullie reacties! Ik heb er inderdaad ook last van als ik niet zwanger ben maar dan sporadisch. Nu en de vorige zwangerschap krijg ik er dagelijks mee te maken.. Ook ik ben een slechte drinker! Kan het daar mee te maken hebben? En een kiwi of tomaat eten?! Helpt dat?
Ik ben (nog) niet zwanger en heb dit probleem ook al een hele poos helaas. Ik kan door medische redenen geen banaan verdragen, maar de huisarts begon er over dat er een stofje in zit wat kan helpen. Ook in mijn omgeving zei iemand dat het hielp. Geen idee of het echt zo is, omdat ik het zelf niet kon proberen, maar misschien dat het jou helpt? Sterkte er in iig mee, vind het zelf ook verrot vervelend als ik in bed lig en er niet van in slaap kan komen.
Ik heb er ook ontzettend last van! Bij mij helpt 's avonds flink los masseren en ben sinds kort - op advies van de verloskundige - (extra) magnesium gaan slikken. Heb wel het idee dat het helpt!
Ja te weinig drinken heeft zeker invloed op onrustige benen. Je spieren verkrampen door het lage vochtgehalte in je lichaam. Vandaar dat je er tijdens een zwamgerschap (meer) last van kan krijgen want dan word er heel wat vocht uit je lichaam onttrokken tbv je groeiende baby. Zodra ik meer ga drinken krijg ik ook weer dorst Als ik in een periode zit dat ik een glas of 4 water drink per dag (frisdrank drink ik zelden want vind dit veel te zoet) heb ik eigenlijk geen dorst. Wanneer ik dan weer bewust ben van mijn drinkgedrag en meer ga drinken, ga ik ook weer dorst krijgen waardoor ik automatisch meer drink. Maarja 2 drukkere dagen er tussen door en ik ben weer terug bij af Tomaat en kiwi bevatten o.a. kalium en magnesium. Deze mineralen kom je te kort bij onrustige benen. Overigens gaan je armen vanzelf meedoen met onrustig zijn. ......als je maar lang genoeg wacht
Ik ken inmiddels ook de onrustige armen. Wat een ramp was dat. Verschrikkelijk. Heb alle tips gebruikt en ze werken echt!
tijdens mijn vorige zwangerschap kwam de vk met een tip die in ieder geval lang genoeg hielp om in slaap te vallen. Benen afspoelen met koud water!! in het begin even doorbijten, maar je raakt er aan gewent! ik had er zelf pas met een week of 30 last van, en hoop dat het nu voorlopig nog even weg blijft. ben net 5 wk zwanger!