Pffff ... Mijn vriend en ik waren/zijn er uit.. onze zoon zal Guus heten. Beide vinden we het zowel een stoere als lieve naam die tijdloos en ook volwassen is. Ja ik zie echt een jongentje voor me mrt deze naam en krijg dan ook het yes gevoel! Maar goed.. nu ben ik natuurlijk wat online gaan kijken naar reacties op de naam.. over het algemeen erg positief trouwens.. ook niet heel belangrijk verder.. Maar waar ik zelf nog niet zo bij stil had gestaan is het nummer 'Guus kom naar huus blabla' ... eerst dacht ik lekker belangrijk... maar begin er wat onzeker door te worden.. (hormonen?)... ben bang dat ie er mee gepest zal worden.. Vriendlief vind dat ik er te zwaar aan til en vind het juist een super vette naam en zegt me niet druk te maken... Nouja ben denk ik gewoon benieuwd hoe anderen hier over denken? Met guus meeuwis/hiddink heb ik overigens geen enkele moeite...
Tsja, lastig vraag. Ik hadden vroeger een jongen in de klas die zo heette en we zongen inderdaad vaak dat liedje. Niet in de vorm van pesten hoor want hij zong zelf uit volle borst mee. Zelf denk ik dat ze tegenwoordig altijd wel een reden vinden om te pesten. Vroeger was het vaak 1 pispaaltje in de klas, tegenwoordig word iedereen om elke scheet gepest. Dus nee, ik zou zeker niet om deze reden over de naam twijfelen. Als jullie het zo'n mooie naam vinden, gewoon doen!
Ik zou me daardoor niet laten tegen houden...als ze je willen pesten doen ze het toch wel. Ik zeg doen!
Als Guus voor jullie de naam is zou ik het niet laten omdat er een liedje over is. Wij vinden de naam Alice erg mooi en tja daar is ook een liedje over.
Erg leuke naam!! Ik zou het gewoon doen. Welk kind kent tegenwoordig dat liedje nog?? Zou voor mij echt geen reden zijn om m niet te kiezen, zeker niet omdat jullie allebei enthousiast zijn over deze naam.
Ik vind het een beetje een boeren-naam...ik hou niet van dat soort Oud-Hollandse namen zoals Kees enz maar ik zou er 'schijt' aan hebben wat anderen er van vinden als jij het een leuke naam vindt...is het goed toch! En op bijna alles kan je wel wat rijmen..
Okee gelukkig zegt iedereen, gewoon doen.. Was ineens bang dat mensen me een ontaarde moeder zouden vinden ofzo door m'n kind deze naam te geven.. Maar wij vinden de naam zo leuk .. <3
Leuke naam!! En volgens mij is dat nummer al behoorlijk verleden tijd en kennen de kinderen van nu het niet eens.
Ik vind ook dat je er veel te zwaar aan tilt! Lekker bij de naam blijven en de hormonen negeren... Hahaha!
Gewoon doen. En dat liedje is toch niet zo'n vreselijke associatie. En het is toch een oud liedje? Ik ken het alleen omdat guus meeuwis het weleens heeft gezongen.
Ach een kennis van mij heet Marloes en hoe vaak krijgt zij niet de vraag of ze mee onder de douche wil...de lol is er snel af maar pesten zal wel meevallen hoor!