Oh wat gaaf! Mag ik vragen hoe je aan dit ledikant komt? Ik zoek eigenlijk precies dit ledikant! 😄
Ik heb deze besteld via fonq.. daar was de gele namelijk in de aanbieding en had nog een kortingscode. Is van flexa play en super stevig!
Kleine man komt eerst bij ons op de kamer. Wij hebben gelukkig een mega grote slaapkamer dus hij heeft nu een mooi eigen hoekje💙
WAUW wat schattig!!!! Geweldige wieg en heb je die mobile zelf gemaakt? Het zijn helemaal mijn kleurtjes, echt heel erg mooi!
Dankjewel! De wieg heb ik met de 1e heel goedkoop op marktplaats gekocht en na 2 meiden komt er nu een kleine man in💙 de mobiel heb ik idd zelf gemaakt. Krans komt bij onze bloemist vandaan en alle sterren heb ik vorige week bij de Xenos gekocht op de kerstafdeling😉
Dat is zo leuk als je nu een kamer gaat maken. Heel veel dingen van de kerstafdeling zijn stiekem heel leuk voor een babykamer. Zo heb ik bij Action zo'n van kleur veranderende bol gekocht. Als je deze aan zet lijkt het alsof er sterretjes op het plafond komen. Bij Wibra heb ik van die "katoenen balletjes lichtslingers gekocht. Kosten daar 5.99 had ze online gezien"voor 21 euro. Action heeft ze ook, iets goedkoper, maar Wibra heeft ze ook met roze en blauw (ga even niet zeggen welke ik heb gekocht hihi)
https://www.babymolen.nl/inrichting-babykamer/verlichting/cotton-ball-lights-slinger-pastel-m zoiets bedoel ik. Die van Wibra zijn met tien lampjes. En op batterij. Ik heb ze onder mijn commodeplankje gehangen. Precies genoeg licht om in de nacht te verschonen en ziet er super leuk uit.
De neutrale babykamer van onze oudste nu langzaam omtoveren naar meidenkamer... Begonnen met de MDF boom met roze behang aan te kleden