De ene is hoog moleculair en de andere laag moleculair. Werken allebei anders en versterken elkaar niet. Net wat Nijntje zegt, en die kan het vanuit haar beroep weten
Het druppelt nu gewoon in de pot. Deze zwangerschap kan gewoon niet goed aflopen...gisteren even in de auto gezeten. Uurtje of 2. Dat moet toch gewoon kunnen? :'-(
Hoi allemaal, Lees al even jullie verhalen mee, waarom moeten sommigen dit toch mee maken?? Wat een herbare verhalen. Heb zelf gisteren gehoord dat het hartje niet meer klopte na 8 weken, hoewel ik het al verwacht had, is het toch heel definitief als het echobeeld stil blijft. Dit is de 8ste zwangerschap die niet goed afloopt (in 2009 2x vroeg, toen met 8 weken na kloppend hartje,moten na 10 weken met kloppend hartje, toen na 4 maanden, daarna een gezonde zoon, daarna mk met 6 weken, daarna leeg vruchtzakje, toen een gezonde dochter, en nu dus weer). Ik weet dat het gelukkig dus ook wel goed kan gaan. Ik zou nog zo graag 1x een goede zwangerschap hebben....... Sterkte Eef, zaten tot gisteren in dezelfde situatie, ik heb nu duidelijkheid. Hoop toch voor je dat het goed gaat. ( hoewel ik inmiddels zelf weet dat je lichaam het zelf goed weet)
Poeh Floor, wat heb jij al veel achter de kiezen! Ook een bij 4 maanden.... Wat zwaar. Nooit iets gevonden? Bennie ook in het buitenland onderzocht? Heb je nu een behandeling? Sterkte meid, met deze klap. Wat knap dat jullie het nog aankunnen voor een derde kindje te gaan. Knuffel....
Is het helderrood Eef of donkerder? Floor wat heftig zeg! Sterkte!! En misschien is onze fb groep iets voor je, zie mijn onderschrift.
Donkerder. Lijkt alsof ik er ook wat mini-stukjes in zitten. Nu wordt het weer lichter bruin. Weet het ook niet meer... Nuage, weet jij na hoeveel tijd de aspirine uit je lijf is?
Wat vreselijk irritant Eef Pfff, een beetje duidelijkheid zou toch wel fijn zijn zeg. Je zou bijna zo'n echoapparaat thuis wollen hebben zodat je elke dag kan spieken want hier wordt je toch helemaal gek van. Wanneer mag je weer voor een echo? @Floor: jeetje, wat heftig zeg! Wat de andere meiden ook al zeiden; krijg je nu hulp/behandeling? En weten ze een oorzaak? Ook bij het kindje met 4 maanden? Zo verdrietig @hier: nou, geen twijfel meer mogelijk, ik ben echt ongesteld. En niet zo'n beetje ook. Komen nog kleine stolsels mee en mn buik doet flink zeer. Hopelijk had mijn lichaam deze spoelbeurt gewoon nog nodig... En misschien is het ergens beter om nog niet zwanger te zijn, zodat de gyn echt vóór een nieuwe zwangerschap evt kan helpen...
Hallo dames, Gisteren is dan eindelijk het septum verwijderd. De hele operatie is echt meegevallen. Zo goed als geen napijn in baarmoeder. Wel spierpijn in nek schouders en rug, behoorlijk opgezette buik en de hechtingen trekken wat. Heb voor 2 maanden progynova gekregen om verklevingen te voorkomen. En om de boel rustig te laten genezen ipv alles met m'n menstruatie weer kapot te maken. 16-11 controle. Ben benieuwd. Ga nu de laatste pagina's van fit topic eens terug lezen.
Daisy, ik mag over een kleine 2 weken weer. Maar als het bloeden aanhoudt verwacht ik niet zo lang te kunnen wachten. Jammer voor je ongesteldheid maar ik vond het ergens ook altijd wel prettig met een "schone lei" te beginnen. Volgende ronde hard werken! Zonnetje, fijn dat het achter de rug is. Als ik het zo lees snap ik wel dat je 3 cyclussen moet overslaan. Waar zitten de hechtingen? Op je buik of "binnen". Sterkte met het herstellen en het wachten!
Eef ik verwacht 24 uur en dan moet het weg zijn. Ik duim rustig verder, is een echo komende week geen optie?
@Eef: wat speelt de natuur een gemeen spelletje met je. Zou het door de bloedverduners kunnen komen? Dat ze bij jou de boel musschien iets teveel verdunnen? Ik zou na het weekend toch weer even bij je gyn aankloppen. Sterkte!
@eef: wat vervelend en stress vol allemaal. Sterkte meid! @daisy: die wens voor iets positiefs concreets op 7 november snap ik helemaal. Heel rot dat dit er nu niet in zit! @zonnetje: fijn dat je de operatie achter de rug hebt, en het mee valt.
Minty, volgens de gyn grote kans dat het aan de aspirine lag. Vond het eng ermee te stoppen maar ga dat toch maar doen. Ik heb gelezen dat elke lage dosis dezelfde invloed heeft op de bloedplaatjes dus met halveren zal het bloeden niet stoppen. Nuage, vandaag gelezen dat bloedplaatjes een levensduur van 8 tot 10 dagen hebben en dat ik dus zolang zal moeten wachten voor het effect geannuleerd is. Aangezien ik al een miskraam heb gehad met aspirine denk ik dat dit toch niet mijn wondermedicijn is. De gyn hield voet bij stuk over de echo over 2 weken. Maar als het doorgaat zo ga ik anders wel naar de eerste hulp als zij echt niet eerder wil.
@Eef: twee weken is natuurlijk veel te lang in deze situatie. En ja...ik mag ook weer gaan stressen. Vanmorgen bij 11dpo een positieve Action test in mijn handen. Ik zie zo op tegen de komende periode.
Toch gefeliciteerd Minty, maar snap dat het stressen dan ook weer begint. Maar wie weet gaat het nu wel goed! Hier nog steeds een open baarmoedermond terwijl deze toch na de eisprong (vrijdag) weer moet sluiten. Heb wel es waar geen echte eisprong gehad, maar neem aan dat het verder hetzelfde is als met een echte eisprong. Ga morgenochtend meteen het ziekenhuis bellen, anders zijn ze al begonnen met ontdooien... Ook in de stress dus en nog steeds ook door de pilletjes, blijf er erg onzeker over!
Minty ik ga duimen! Neem jij nu nog iets van medicatie? 11 dpo al positief is wel een goed teken, bij mij in ieder geval wel.
@Susanne: kunnen ze dat in het ziekenhuis ook nog bepalen aan de hand van een bloedonderzoek oid? Spannend allemaal en veel sterkte met alle stress. @Nuage: nee, gebruik niets. Alleen wat supplementen die ik slik op basis van het advies vd electro-acupuncturiste. Ik had een groot tekort aan silicium, wat problemen kan geven bij de celdeling, dus dat ben ik nu aan het aanvullen. Verder omega 3, tarwekiemolie en zwangerschapsmulti.
Minty , spannend weer! We gaan duimen!!! Ooit moet de goede zijn! Susanne, wat een stress meid. Hoop dat ze je morgen goed serieus nemen! M'n man wil vanmiddag wel mee naar de eerste hulp. Nog steeds bloed en ik trek het niet meer. Voel me niet meer misselijk en ben ontzettend bang.
Ben weer bijgelezen. Eef wat spannend. Eerste echo goed! Top! Hoe gaat t nu met bloedverlies? Minty voorzichtig gefeliciteerd! Susanne wat spannend zeg. Heb geen verstand van baarmoedermond maar dacht idd dat deze na eisprong weer gesloten is. hoort dit bij ivf dan niet na terugplaatsing te sluiten? Hier voel ik me weer vrij goed. Heb een laparoscopie gehad naast de hysteroscopie vandaar een wondje boven m'n schaambeen en een in m'n navel. In m'n navel zijn vervelend en trekkerig verder nog wat moe en beurs gevoel in m'n buik van het gas. Maar herstel gaat gelukkig veel sneller en beter dan verwacht. Enige wat ik beetje jammer vindt is die 2 maanden progynova.. Begrijpelijk maar ook weer niet. Moet 16-11 op controle. Ben benieuwd.