Haar vraag

Discussion in 'De lounge' started by Tennes, Oct 23, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tennes

    Tennes Niet meer actief

    Het is bij mij heel erg mis gegaan met het verven van mijn haar. Ik heb het bij de kapper laten doen en om een heel lang verhaal kort te maken....Het is 3x geverfd en er zit nu een kleurspoeling doorheen.

    Nee, ik ben nog niet tevreden, maar durf inmiddels de straat weer op. Het enige is dat de conditie van mijn haar nu bar en bar slecht is. En dan heb ik het nog niet over mijn hoofdhuid.

    Daarom mijn volgende vraag. Wie heeft de gouden tip om mijn haar weer wat op te peppen. Het is nu dor en droog. Hoe kan ik het weer gezond krijgen. En dan het liefst met natuurlijke middeltjes, want nog meer chemicaliën en ik houd geen haar meer over.

    Dankjewel!
     
  2. Tennes

    Tennes Niet meer actief

    Niemand de goeden tip? Ben redelijk wanhopig
     
  3. jongenmeisje

    jongenmeisje Bekend lid

    Jan 2, 2012
    838
    0
    0
    denk dat je dat beter aan de kapper kunt vragen

    Ben wel benieuwd wat er dan zo mis is gegaan
     
  4. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    Apr 1, 2014
    3,660
    2,008
    113
    Female
    Mijn haar is ook ooit eens volledig verpest met alle gevolgen van dien. Wat bij mij erg hielp was elke dag of om de dag een haarmasker (dove intens repair) gebruiken en dit een kwartier laten zitten. En een stuk af geknipt wat echt niet te redden was.
     
  5. fee90

    fee90 Fanatiek lid

    May 21, 2015
    1,679
    39
    48
    Argan olie elke dag insmeren. Geen olie van de drogist met argan olie, dat is vaak goedkope draagolie met een paar druppels argan erin. Echt even nieuwe kopen en je haar mee insmeren elke dag, vooral de punten.

    1 keer per week een kokosolie masker. Je kunt de kokosolie verwarmen en warm in je haar smeren, dan trekt het nog beter in. badmuts erover, je kunt er dan zelfs mee slapen. uren/dag erna goed uitspoelen.

    Let ook op of een shampoo sulfaten bevat, is niet goed, ontvet heel erg maar droogt ook uit, dus zou ook een biologische shampoo van de reformdrogist adviseren. Succes!
     
  6. AnnaCF

    AnnaCF Niet meer actief

    jemig wat naar.

    Ik had een aantal jaar geleden een Marokkaans meisje waar ik veel mee omging. zij deed een maal per weer haar haar een nacht in de olijfolie, daar zaten wel nog wat kruiden bij maar dat hoeft niet persee.

    Dus goed in de olie zetten en dan zilverfolie of vershoudfolie er om. EN zij deed dan nog haar hoofddoek er omheen zodat het plastic niet van haar hoofd ging.
    De dag er op heel goed uitspoelen en wassen. Inmiddels zie ik meer mensen in mijn omgeving die het doen, vooral met gekleurd haar.

    succes in elk geval
     
  7. TanteTrien

    TanteTrien Niet meer actief

    Ik zou er lekker een maskertje in gooien en ff goed laten inwerken, desnoods een half uur ofzo zodat het ff goed in je haarvezels kan trekken
    En dit tijdelijk meerdere keren per week herhalen, tot dat het weer lekker zacht is
     
  8. Tennes

    Tennes Niet meer actief

    Geloof me, vertrouwen in de kapper is een beetje weg. En die heeft vooral dure middeltjes die ze graag willen verkopen. Ik ben meer opzoek naar veilige grootmoeders weetjes.

    Wat is er misgegaan....Ik wilde highlights, maar mijn 1e kapper was iets te enthousiast. Ze heeft er een leuke donkere kleur ondergedaan, maar het eindresultaat leek nergens op. Ik wilde het laten herstellen bij kapper 2. Die heeft het eerst ontkleurd en daarna een blonde kleur erin gedaan die NIET bij mijn gezicht past. Ze heeft het wat donkerder proberen te verven, maar dat ging niet helemaal naar wens. Ik had uiteindelijk een soort licht oranje haar. Heel erg. Mijn hoofdhuid was inmiddels rood en pijnlijk, dus ik ben eerst naar huis gestuurd. Daar heb ik de ogen uit mn kop gejankt. Uiteindelijk de kapper weer gebeld en op eigen risico heeft ze er een donkere spoeling in gedaan. Kleur gaat nu wel, haar is naar de knoppen.
     
  9. Tennes

    Tennes Niet meer actief

    Dankjewel voor alle tips!!!! Olie klinkt goed! Ik durf niet zo goed aan de Dove maskertjes omdat daar ook allerlei chemicaliën inzitten. Maar dat is echt eigen gevoel hoor.

    Arganolie.....waar koop ik dat? De Tuinen?

    Sulfaten....ga ik gelijk even conroleren
     
  10. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Je kunt bij de Lush kijken voor een haarmasker (enkel natuurlijke ingrediënten) Deze werken echt super. 20 minuutjes inwerken en je haar is alweer een stuk zachter.

    1 pot is redelijk duur (zo'n 14 euro dacht ik) maar ik doe er 5 weken mee. Elke week een haarmasker.
     
  11. Tennes

    Tennes Niet meer actief

    Ik ken Lush niet, maar de site ziet er goed uit!
     
  12. Noelle85

    Noelle85 Fanatiek lid

    Jul 8, 2013
    1,788
    491
    83
    Je kan shampoo+conditioner kopen zonder sulfaten en dergelijke, van Dr Organics. Dit merk kan je kopen bij de Tuinen. Het enige wat hier een nadeel van is (vind ik dan persoonlijk), is dat het je haar niet goed reinigt als je veel stylingsproducten gebruikt. Maar het is zeker wel zachter voor je haar en hoofdhuid.

    Verder inderdaad lekker een masker van pure kokosolie (ook te koop bij o.a. de Tuinen), en een hele nacht in laten trekken. Kost wel wat moeite om het eruit te wassen, maar als je een milde shampoo gebruikt kan dat verder geen kwaad voor je haar en hoofdhuid. En als je je haar gewassen hebt, kan je het altijd nog een heeeel klein beetje in je puntjes smeren.

    Ik heb ooit mijn haar laten ontkleuren, en dat was ook helemaal kapot (met de korsten 2 weken op m'n hoofd van alle chemicaliën) en het wordt echt weer beter! Maar het heeft wel even tijd nodig. Ik gebruikte toen een haarmasker van ik geloof Kiss Kerafix, kwam wel bij de kapper vandaan, maar dat heeft wel veel goed gedaan voor m'n haar.

    Verder vooral niet fohnen of met een stijltang, maar ik denk dat je dat zelf ook wel weet :)
     
  13. SDonya

    SDonya Niet meer actief

  14. Tennes

    Tennes Niet meer actief

    Ze hebben het bij kapper 2 inderdaad geverfd met olaplex. Dat schijnt beter te zijn? Ik heb er geen verstand van hoor.
     
  15. SDonya

    SDonya Niet meer actief


    Ja klopt, ze hebben ook een masker dat je bij ze kan kopen. is olaplex stap 3. Een keer in de twee weken op handdoek droog haar.. werkt hier top!
     
  16. Merlijn1983

    Merlijn1983 Bekend lid

    Mar 4, 2013
    999
    0
    16
  17. fee90

    fee90 Fanatiek lid

    May 21, 2015
    1,679
    39
    48
    De werkzame bestanddelen in de producten als maskers en conditioners zijn eigenlijk altijd de oliën, er zit vaak heel veel extra troep in als parfum en ingrediënten voor de houdbaarheid.
     
  18. kleinegup

    kleinegup Fanatiek lid

    Aug 19, 2015
    1,533
    382
    83
    Female
    Ik zou ook gewoon even google n op haarmaskers.

    zelf heb ik ook olijfolie opgewarmd en warm in mijn haar gemasseerd. daarna zilverfolie eromheen.
    het is goedkoop en kan soieso geen kwaad.

    ze hebben nog veel meer recepten. dus je kan kiezen wat je het fijnst lijkt ;)
     
  19. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    Kokosolie werkt perfect :)
     
  20. A l i e s j e

    A l i e s j e Actief lid

    Mar 10, 2013
    267
    0
    0
    Zuid Holland
    Ik ben heel erg fan van CHI. De olie is superzacht (zijde) en kan je ook snachts in laten trekken. Je krijgt er heel zacht haar van. Ik gebruik ook de stijltang van chi. Tast je haar ook niet aan. Mijn zus heeft ooit hetzelfde gehad als jij. Is toen ook chi gaan gebruiken nadat het eerst donker was geverfd. Werd heel snel beter. Maskers zijn ook zo fijn ervan. Door haar ben ik het ook gaan gebruiken.

    Maar vooral heeft het even tijd nodig. Vooral niet te vaak wassen! 1x per wk ofzo met tussendoor een keer droogshampoo.
     

Share This Page