Hallo, Misschien een beetje rare vraag, maar ik stel hem toch Tot welke maat gaan rompers eigenlijk? De 86/92 past mijn dochter binnenkort niet meer. Gezien de winter eraan komt denk ik nu na en kom ik er niet 1,2,3 uit. Romper lange mouwen met shirtje (en evt vestje in de winter) wordt dan een hempje met trui (en in de winter shirt korte mouwen eronder) of zo? Wat dragen jullie kinderen in de herfst en in de winter?
Hier hemdje, longsleeve en trui of vestje in de herfst en winter hetzelfde denk ik. Een 2tal hele warme truien en verder gewone truien of vestjes name it heeft redelijk lange hemdjes, passen mooi in de boxershort. Die van lief zijn te lang om zindelijk te worden, dan moet je er echt bij zijn of ze plassen het hemdje onder prenatal zijn te kort vind ik. verder geen idee
Rompers gaan sowieso tot 98/104. Ik had ze bij de oudste tot maat 86/92, die winter was ze 2,5. Nu draagt ze geen rompers meer. De jongste is groot en heeft nu al rompermaat 86/92 dus wellicht komt die nog wel aan 98/104 toe volgend jaar. Vond het ook lastig, een hemd is toch minder warm dan een romper met mouwtjes. Maar tegen de tijd dat je overgaat op hemd en ondergoed kun je je kind gewoon hetzelfde kleden als jij zelf. Dochter draagt nu meestal een hemd met longsleeve. Kan een vestje overheen. Soms een trui of vestje over het hemd. Straks in de winter hemd, shirt en trui of vestje.
wat worden jullie kinderen warm aangekleed! Hier droegen ze toen ze zindelijk waren hemd + longsleeve (in huis is het gewoon 20 graden) en een winterjas buiten. Zoon heeft het iets kouder en draagt ipv een hemd nog weleens een t-shirt met elastiek erin onder zijn longsleeve of trui. Hebben ook nooit een lange mouw romper gedragen met een longsleeve. Altijd korte mouw romper met longsleeve of lange mouw romper met t-shirt.
hier hema en ter stal hemd en onderbroek en blijft beide goed zitten hoor! rompers idd tot 98/104 bij de hema mijn zoon heeft nooit 2 lagen lange mouwen gedragen, lijkt me helemaal niet fijn zitten en veel te warm dus nu ook gewoon hemd en daar een trui overheen of shirt met lange mouwen
Eva is 2 en zit in 92. Ik doemhaar geen rompers meer aan, maar gewoon een hempje met een broekje, in de winter heeft ze dus een hempje aan, met een longsleeve met eventueel een vestje als het heel koud is of een (dunne) trui met misschien een blouse eronder.
Onderbroek en hemd/tshirt. Vind die van hema erg dun en slecht kwaliteit. Heb little lable. Wat ik nadeel vind is dat ze hoe lang of stretch ook zijn niet blijven zitten in inderbroek en kruipen omhoog. Icm korte winterjas is jammer.. Dus ik zou als ze nog in luiers zit rompers doen! Vond ideaal Zie nu dat iemand schrijft over lief! Dat ze extra lang zijn. Ga die proberen... Verder nu nog longsleeve/trui en tussenjas Later hetzelfde met winterjas Voor super koud heb ik wol/zijde longsleeves van joha
Ik moest ook even nadenken hoor. Normaal hier altijd romper korte mouw, met een longsleeve of trui/vest. Sinds kort ook overgestapt op hempjes en onderbroekjes. Nu alleen een hempje + longsleeve vind ik wel koud, zeker als het hemd inderdaad omhoog kruipt en los zit! Dus nu maatje groter hempjes gekocht (98/104 ipv 92) en die blijven beter zitten in haar onderbroek. Maar vaak komt het er nu op neer dat ze hemd + trui/vest aan heeft, longsleeves blijven beetje liggen nu.
Inderdaad hempje met longsleeve. Als hij een vestje aankrijgt zit er vaak een t shirt met korte mouw onder. Maar meestal gaat het vestje dan 's middags thuis uit. Denk een warmbloedig kind. Sloffen hoef ik ook niet aan te schaffen, want zomer en winter loopt hij thuis op zijn blote voeten.
Hier ook over gegaan op hemdje en onderbroekjes ipv rompers. Ik heb ze wel nog liggen mouwtjes in 98/104 van hema. Maar vind de hemdjes en broekjes wel fijn. En daarover dan longsleeve of t-shirt met vest. Ze heeft het hemdje ook gewoon aan in bed met pyama aan. Merk dat ze verkouden is aan het worden, dus vinderl fijn dat haar lijfje wat warmer is nu.
Gek dat je hema slechte kwaliteit vind, dochter heeft daar 2 setjes van al vanaf dat ze 2,5 was (bijna 2,5 jr dus nu!) en die zijn eecht nog netjes. Ook kan ik die (in de goede maat) bij allebei goed instoppen. Opkruipen nooit last van, alleen van kleuter die zelf haar hemd niet instopt.
Al een hele tijd geen rompers meer! Net als bij de oudste heb ik wel 86/92 maar madammetje gaat zindelijk worden en ze heef nu al een paar maanden hemd met onderbroek. En een longsleeve. In bed daarom wel al wat warms aan; een flanellen pyjama over het ondergoed. Omdat ze onder een dekbed slaapt en er niet altijd onder bleef liggen en ijskoud wakker werd. Dus toen ze vorige week in de Kruidvat fikse stonden heb ik wat ingeslagen!
Ik heb vorige week 2 hemden gekocht wit stretch: is erg dune stof en pillig na 1x was.. heb little lable en p bateau daar is het dikker stof maar geen stretch waardoor lastig instoppen dus kruipt omhoog
Gewoon Zeeman stretch hempjes, zijn super (gaan hier al de tweede ronde mee) en dan liefst een maat groter dan wat ze dragen. Ik hou echt niet van blote ruggetjes dus ik let er erg op maar met die stretch hempjes gaat het prima. En zorgen dat de broek goed aansluit, dat scheelt natuurlijk ook. Een longsleeve met een hempje eronder vind ik helemaal niet te koud verder hoor, dat draag ik zelf ook, en ze hebben buiten hun winterjas nog aan ook. Straks als het echt onder de 5 graden wordt ofzo pak ik de echte truien erbij maar nu nog niet. Vestje over een longsleeve oid doe ik nooit.
Dank voor de reacties. Hemd met longsleeve? Dat vind ik zelf al veel te koud, ik draag nu hemd met fleecetrui, soms al een extra shirt eronder. We wonen wel in een oud (en koud) huis, hopelijk is ons nieuwe huis warmer. Ik ga toch nog kijken voor de extra grote rompers dan... ivm dit rare klimaat hier in huis.
Hier ook longsleeve met hemd. Trui vind ik nu helemaal nog niet nodig. Als we naar buiten gaan heeft hij een tussen jas aan nu, en soms nog wel zijn zomer jasje. Vandaag bijv word het shirt lange mouw en zomerjas. Word prachtig weer vandaag
Ik weet niet hoe je wast, maar mijn dochter draagt nu al een jaar hemden van de hema en ze zijn nog steeds prima.
Hier wordt ze 3 in december en draagt nog steeds romper van de hema 98/104 spaghetti bandjes romper. Daarover Longsleeve en als het heel koud is vestjes erover meer niet.
Hier nu een longsleeve zonder hemd, gaat als het kouder wordt wel een hemd onder maar nooit geen twee lange mouwen over elkaar of truien. Nu al twee lange mouwen of fleecetruien, pffff... Oh en ondergoed van de Zeeman of Hema en hemd dan een maat groter dan z'n shirts.