Even een paar dagen afwezig geweest. Druk gehad, donderdagavond en vrijdag ziek geweest, erg moe. Maar nu blijf ik weer een beetje bij Bedankt nog dames Heb alweer heel wat kleertjes gekocht nu we de geslachten weten, kleding van N uitgezocht en zij is verplaatst van kamer. Vandaag begonnen aan de babykamer. Mooie buiken en spannend die 20 weken echo's die dichterbij komen, maar wel heel leuk
oops, heb het op meerdere gedeelten van zp geschreven, weet jij toevalligl hoe je contact opneemt met beheer??? zie het zo gauw niet staan. vandaag weer bij de vk geweest, alles was goed met de kleine meid. nu 19 weken en 1 dag en de baarmoeder komt boven de navel uit. ze voelt al goed de kindsdelen, schijnt bijzonder te zijn hoe goed ze het kleintje kon voelen.
Pfff, hier was m'n hele 20 weken echo goed, maar ze vond dat ze me te vroeg hadden ingepland, dus moet volgende week donderdag weer 😡. Vindt het erg vervelend, ze kon alles goed zien; alles goed meten en alles was perfect. Maar gezien de termijn dus volgende week terug. Kleine hield benen weer bij elkaar dus helaas geen bevestiging van de pret echo's .
Balen Babbii dat je volgende week weer moet. Inderdaad wel vroeg ingepland. Ik mag a.s. vrijdag. Ben echt zo benieuwd of mijn gevoel klopt.
Ik ben altijd zo vroeg ingepland en bij dezelfde echoscopiste. Alleen ze leek wel enorm chagrijnig vandaag. Bovendien zei ze dat rivm allerlei metingen had toegepast die tegenwoordig gedaan moeten worden, dus wellicht ligt het daaraan. De gynaecoloog had het nagevraagd en er is absoluut geen reden tot zorgen oid, maar toch doe je dat automatisch. Maar goed, ik heb gezien hoe de alles noteerde en evaluatie met gyn gehad en alles was echt ok. Maar toch....
hahaha. Ja ik ook. Dochter is er vanaf dag 1 van overtuigd dat ze een zusje krijgt. Maar ja, dat is vooral de wil geloof ik.
Wat vervelend zeg Babii, je gaat je toch automatisch zorgen maken. Het zou wel weer leuk zijn als de beentjes volgende week niet bij elkaar zitten en je een bevestiging krijgt
Geen zorgen maken Babii, en je pretecho was toch echt een raketje te zien? Zal wel zo blijven hoor! Denk maar zo, over 2 weken heb je lekker weer een echo. Ik wens je een mooie echo Vaddie!
Heb toch even teruggebeld. Het kwam erop neer dat de computer was uitgevallen en daarmee alle metingen ed niet opgeslagen behalve foto's van de echo's die geprint waren (klopt die was uitgevallen, maar geen idee dat het dan niks opslaat). Resultaat: een incomplete 20 weken echo en er was geen tijd meer hem overnieuw te doen door meerdere wachtenden. Hij wordt dus herhaald om alles opnieuw in te voeren, maar met het kindje was niks mis en alles prima in orde. Qua groei liep hij ook 2 dagen voor, dus prima. Ik zei ook: waarom zegt ze dat dan niet? Ja we wisten dat de pc was uitgevallen, maar nee we wisten niet dat alle metingen weg waren. Als ze dit direct zei ipv termijn is te vroeg blabla, dan bad ik me geen zorgen gemaakt! Maar het is nu door Gyn en assistenten nagekeken en nagevraagd aan de echoscopiste. Ga me geen week zorgen maken, pffff.
Hoi hoi dames Beetje laat maar drukke week onze kleine dame is helemaal goed gekeurd voor ze zo ver alles konden zien ze zit een paar dagen achter op groei maar dat hadden mijn jongens ook niks zorgwekkends heb daarom voor dochterlief toch maar weer een extra pakje er bij gekocht hihi was wel onwijs opgelucht Babii pfff dat zit zo ook niet mee wanneer kan je opnieuw voor 20 weken echo?
Fijn dat je nu gerustgesteld bent Babii, wel vreemd dat ze dat idd niet gewoon zei. En raketje ja.. zo vind ik het er echt uit zien in het klein, een echte piemel kun je het nog niet noemen Proficiat MirjamRamon met je goede echo!
Eulalia. Had je stukje nog wel gelezen, maar heb zelf juist het tegenovergestelde, word heel makkelijk zwanger. Ben in mijn directe omgeving ook de enige moeder, dus kan je helaas niet verder helpen. Wel een interessant onderzoek! Fijn dat alles goed was bij de vk! Flowers. Vervelend en eng lijkt mij. Hoe is het nu? In inmiddels wat beter? Of toch naar de huisarts geweest? Dizzy. We wonen in the UK, heb gebeld met ze maar ze verzenden helaas niet hier naartoe. Maar daarna met coming kids zelf gebeld en die willen het wel doen, gelukkig! MirjamRamon. Mooi buikje heb je! Fijn dat de echo goed was en leuk pakje heb je voor haar gekocht! Hoe zwaar waren je andere kindjes bij de geboorte? Babi. Mooie buik heb je! En fijn dat de echo goed was. Goed dat je gebeld hebt en ze het uit gelegd hebben. Nu is het alleen maar leuk toch, nog een keer extra naar je kindje kijken? Madeliefje. Vervelend dat je ziek was. Ben ergens wel een beetje jaloers, ik hou van winkelen en jij mag gewoon x3 kleertjes kopen! Paar dagen niet geweest. Drukke dagen gehad. Babykamertje is behangen en geverfd. N is over naar een bedje en het ledikantje staat dus al op de babykamer. Begint nu echt een beetje vorm te krijgen allemaal. Als het goed is komen maandag de meubels uit Nederland aan en kunnen we echt gaan beginnen. Nu liggen alle gekochte en de kleertjes van de meiden in grote boodschappen tassen op de kamer en wil het allemaal zo graag netjes in een kast kunnen leggen 😄 Begin de baby steeds beter en meer te voelen, zo leuk. Vooral s'avonds als ik op de bank lig is ze erg actief. Morgen hebben we de 20 weken echo en vind het zó spannend. Ben echt bang dat er straks iets mis blijkt te zijn. Kan er gewoon al 2 nachten niet van slapen..
Kijk helemaal super een goed recht MirjamRamon! En leuk setje hoor, je kan los gaan hahahaha. Boommm, kan me je gevoel goed indenken. Sliep er zelf ook slecht van en als ik sliep dan droomde ik erg naar. Komt vast goed hoor! En super dat je de kleine goed voelt. Ps, ik kan elke 3 weken nu naar m'n gyn en die maakt standaard een echo. Waarschijnlijk va 24 weken elke 2 weken en va week 30 elke week. Heb altijd een fotoboek nodig voor m'n echo's hahahahaha. Dizzy hahahaha ja ik zeg altijd knakworst en Bin een meisje een hamburger Hahahahahaah. Boommm, zou jij kunnen noteren dat ik 5 november wederom een nieuwe 20 weken echo heb.