Rekening houden met sterrenbeeld/geboortedatum bij starten zwanger worden?

Discussion in 'Zwanger worden' started by PinkButterfly, Oct 27, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    Feb 10, 2012
    10,511
    4,635
    113
    Ik was bij de oudste uitgerekend in januari maar die kwam 4 weken te vroeg op mijn verjaardag. Nu wil het dat mijn man de dag erna jarig is en de dag daarna mijn vader en zwager en is het ook kerst. DUS... Hebben wij wel tegen elkaar gezegd dat we maart/april/mei zouden boycotten (als grapje) uiteindelijk werd het een Mei kindje :) als het even kan niet eind december bij een evt volgende, maar als het zo is dan soit :)
     
  2. Brunette

    Brunette Bekend lid

    Aug 22, 2008
    690
    277
    63
    Female
    Veluwezoom
    Ja ik wel, ik had het helemaal uitgestippeld. Ik wilde graag een baby in juni, leek me perfect. Dus het stoppen met de pil had ik daarop afgestemd. En het lukte: in ronde 1 (dubbel!) raak en uitgerekende datum in juni. Prima gepland dacht ik. En toen beviel ik 3 maanden te vroeg, in maart...

    Bij de volgende zwangerschap heb ik het idee van plannen totaal losgelaten :) Mijn wens was een gezonde, op tijd geboren baby. In welke maand dan ook.
     
  3. elsie89

    elsie89 Fanatiek lid

    Sep 27, 2014
    3,645
    1,251
    113
    randstad
    Mijn man is altijd lang vrij in de zomer daar hebben wij rekening mee gehouden met starten zo van als het snel lukt hebben we lang vakantie met de baby als het iets langer duurt ben je vrij als de zwangerschap al verder is en ik dus wat rustiger aan wil doen en wel lekker samen verlof en vrij en daarna zijn we toch alleen maar blij als hetblukt dus dan maakt het ook eigenlijk niks uit.o ja en als het heel snel zou lukken kon hij de eerste tijd thuis zijn als ik ging werken. Ik was eind april uitgerekend en ben half Augustus weer gaan werken dus en samen met de baby vakantie en hij was nog thuis town ik weer ging werken, wat een luxe.
     
  4. Lindy

    Lindy VIP lid

    Jan 16, 2007
    5,390
    1
    36
    ben fulltime mama

    Dat is de reactie die ik ook vaak krijg ja dan had je het beter moeten plannen,, ik was al blij dat ik zwanger was bij beide :D

    24 dec zoonjarig,, 4 jan dochter,

    net als of kindjes zich laten plannen pfff
     
  5. Krimpie

    Krimpie Actief lid

    May 18, 2015
    392
    148
    43
    NULL
    NULL
    Als ik, ongeacht het feit of het snel of niet snel zou gaan, had mogen kiezen, dan koos ik wel ergens in mei, juni ja! Lekker weer tijdens je verlof, je kindje heeft vaak mooi weer met zijn of haar verjaardag. Plus wij hebben al erg veel verjaardagen in november en december. Maar wij hebben hier totaal geen rekening mee gehouden tijdens het klussen. We waren al lang blij dat het eindelijk gelukt was. Nu heb ik uiteindelijk toch de "mazzel" dat ik uitgerekend ben half juni, dus toch mooi weer voor de kleine ;)
    Maar ik was net zo gelukkig geweest als het december was geworden!
    Qua werk van vriendlief is het dan weer wel heel onhandig. Heeft eigen zaak en is juist mega druk in de zomer (80 uur per week is geen uitzondering). Kijken hoe we daar volgend jaar een mouw aan passen!
     
  6. San1984

    San1984 Fanatiek lid

    Apr 26, 2012
    1,066
    0
    0
    Toen mijn man en ik bewust voor een eerste kindje samen gingen hadden we niet verwachten dat ik zo snel zwanger zou worden. Uiteindelijk op 5 december uitgerekend en 12 dagen later bevallen.

    Nu uitgerekend in april. Ook een mooie maand.
     
  7. Bailey2005

    Bailey2005 Actief lid

    Jan 23, 2014
    119
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij onze dochter hebben we eind december besloten ervoor te gaan, bleek meteen raak. Ze is in september geboren. Dat is een relatief rustige maand voor ons. Maar geen rekening mee gehouden.
    Nu begonnen voor de tweede vanaf mei maar nog zonder succes. Mocht het nu raak zijn dan wordt de uitgerekende datum in juli.. week voor mijn verjaardag. Maar dat maakt me niet uit! :)
     
  8. DitBenIk

    DitBenIk Fanatiek lid

    Ik heb ook altijd de stille wens gehad om in mei een kindje te mogen krijgen. Maar dat komt omdat ik zelf het liefste in mei jarig zou zijn, en mei is mijn favoriete maand :) Ik zou eigenlijk op 15 mei 2016 uitgerekend zijn, op mijn trouwdag dus dat was echt geweldig! Helaas heeft het niet zo mogen zijn.

    Ik ga echt geen rekening houden met verjaardagen, feestdagen, sterrenbeelden of wat dan ook. Maar ik vind het wel erg leuk om rond mijn nod te gaan uitrekenen wanneer ik dan ongeveer uitgerekend zou kunnen zijn als het raak is, en of daar dan een leuke/speciale datum uit komt :)
     
  9. Lace

    Lace Bekend lid

    Mar 23, 2015
    684
    3
    18
    NULL
    NULL
    Eerst vond ik feb/maart niet zo handig i.v.m. erg veel verjaardagen al in de familie. Maar echt, als je al langer onderweg bent, ben je al blij dat het überhaupt lukt! Het maakt me echt niets meer uit! Uiteindelijk vind ik zwanger worden en een gezondje kindje véél belangrijker dan een datum waar dat op gebeurd.
     
  10. saphira85

    saphira85 Lid

    Apr 7, 2015
    91
    0
    6
    Nee wij hebben daar geen rekening mee gehouden.
    We wilden graag een kindje samen en daarom gestopt met de pil.
    Kan meteen raak zijn, kan ook een jaar duren. Ons maakte het niks uit.
     
  11. Loenie

    Loenie Actief lid

    Oct 27, 2014
    479
    0
    16
    Een lente of zomerkindje leek me altijd wel wat. Maar helaas, bij mij blijkt zwanger worden geen kwestie van dat-doen-we-wel-even dus ik ben al blij als het überhaupt lukt.
     
  12. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    Feb 8, 2011
    3,738
    8
    38
    Female
    flevoland
    Hoe rekening houden met iets wat je niet kan plannen, mijn eerste zwangerschap ben ik bevallen op de verjaardag van het broertje van me man en nu ben ik op 11 dec uitgerekend dus ook niet meest geweldige datum . Maar hee het is een datum en wij zijn enorm dankbaar dat we uberhaur kindjes mochten krijgen.
     
  13. 15augustus

    15augustus Actief lid

    Dec 7, 2014
    406
    17
    18
    Rotterdam
    We hebben er in totaal 14mndn over gedaan, dus zou ook voor een 2e nergens rekening mee houden, en hopen dat het de natuur snel zijn werk mag doen, ook al zou het bijv rond kerst geboren worden :)
     
  14. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    Nov 11, 2012
    3,720
    90
    48
    Almere
    wij grapte dat we eigenlijk weer in januari zwanger moeten worden zodat we allemaal in oktober jarig zijn omdat het anders zielig is xD.

    mijn man mijn dochter en ik zijn allemaal 5 dagen na elkaar jarig.

    maar aan de andere kant zeiden we of juist niet want we zijn nu met 3 weegschalen en dan kan de laatste alle beslissingen maken :p.

    maar het kan mij niet zoveel schelen.
     
  15. Emma86

    Emma86 VIP lid

    Jun 25, 2012
    5,281
    2,231
    113
    Female
    Nederland
    Mij lijkt het juist vreselijk om te moeten bevallen in de zomerhitte en je bed uit de drijven met je baby op je en dan die kraamverband en erbij...
    Al lijkt het me ook leuk om een kindje te hebben waarbij we minder dicht op de feestdagen zitten. Dl is net jarig geweest, mama begin december en papa eind januari. Het is zoveel in een korte periode.
    Of ik er echt rekening mee zou houden weet ik niet.
     
  16. Dege

    Dege Bekend lid

    Jul 3, 2014
    853
    1
    18
    Ben al blij als ik mama mag worden ;) dus nee, wij plannen het niet.
     
  17. Help85

    Help85 Fanatiek lid

    Feb 23, 2015
    2,005
    1
    36
    Ik ben ook blij als ik zwanger raak! Maakt me niet uit wanneer.
     
  18. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    May 3, 2013
    8,890
    3,414
    113
    Nee wij hebben daar absoluut geen rekening mee gehouden. Bij onze zoon liepen we bij de gyneacoloog en een week voor we de afspraak hadden om de behandeling te bespreken (pcos) bleek ik zwanger. Uitgerekend 5 december en uiteindelijk 6 december bevallen.
    Handig is het niet echt omdat er nogal veel verjaardagen zijn eind november en december. Maar dat komt uiteindelijk ook allemaal wel goed en ik heb gelukkig een gezond kind.
    Bij onze dochter wederom onverwachts zwanger. bij onze zoon duurde het 2,5 jaar dus we hadden niet verwacht snel zwanger te zijn. 10 maanden na de bevalling weer zwanger en dit keer bevallen op 21 juni. Wel een leuke maand met de zomer. Maar had het weer december geweest maakte dat echt niet uit zolang mijn kind maar gezond is.

    Het enige waar ik denk ik wel rekening mee zou houden is een schrikkeljaar. Maar dat is meer omdat het me vreselijk omslachtig lijkt om op een schrikkeldag jarig te zijn.
     
  19. Bella123

    Bella123 Lid

    Jun 30, 2015
    17
    1
    3
    Dat boeit me nou echt helemaal niet... Het is en blijft een wonder, zoiets plan je niet!
     
  20. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    Sep 23, 2008
    8,211
    3
    0
    In de wolken
    Bij onze oudste zei een vriendin; nou lekker handig gepland, dan hebben we al zoveel verjaardagen.. Fijn te horen als je moeilijk zwanger kan raken ;)
    De middelste en de jongste zijn zomerkindjes, erg leuk :) Maar ach, eigenlijk maakt het allemaal geen bal uit. Ik vond de wintertijd met mn oudste ook heel leuk. Toen het weer warmer werd kon hij lekker in de tuin rond kruipen enzo, heerlijk :)
     

Share This Page