Hoihoi, Morgen is het 8 weken geleden dat ik ben bevallen en ik vloei nog steeds, zeker nog wel 2a3 maandverbandjes per dag ( geen kraamverband maar normaal maandverband voor menstruatie. Heel soms wat stolsels maar vaker niet, helder rood bloed. Is dit nog van de bevalling? Miss menstruatie maar dan zouden er ook stolsels moeten zijn. Heb af en toe wat buikkrampen maar niet heel veel of heel erg. Hoe lang vloeiden jullie nog na de bevalling?
Bij mij was het na 4-5 weken echt helemaal over. Misschien even je vk bellen als je het niet vertrouwt? Heb je ook pijn?
Hallo Avastar, ik herken dit van mijn bevalling. Het was na een paar dagen minder/over maar ineens was het er weer. Het heeft toen 9 weken geduurd, toen was ik er helemaal klaar mee. Tijdens het onderzoek bloedde ik zelfs. Hij heeft de gynaecoloog gebeld en telefonisch overleg gehad hij dacht dat er misschien wat achter was gebleven en wilde het schoon laten maken bij de gynaecoloog, maar zij/hij adviseerde om met de anticonceptie pil te beginnen, gelukkig. Daarna vrij snel gestopt met bloeden. Succes er mee.
Dit wil je niet horen maar het kan wel. Ik heb 10 maanden gevloeid... Ondanks de pil en mirena, schoonspoelen van binnen etc. Het enige wat bij mij hielp was stoppen met de borstvoeding helaas.
ik nu 4,5 week verder vloei ik nog steeds wisselend...niet megaveel...ik vind 8 weken wel erg lang.,,ik zou contact met je vk opnemen!
Ik heb 6 weken gevloeid en week 7 was ook mijn menstruatie. Toen was bloed weer helderrood en was het meer.
2 weken gevloeid geloof ik (keizersnede). Precies 6 weken na de bevalling voor het eerst weer ongesteld geworden.
Ik heb maar heel weinig en kort gevloeid. 2 Weken ongeveer, maar ben daarin wel een uitzondering denk ik.
5.5 week.. maar vanaf dag 1 heel weinig.. waar je geloof ik 2 kraamverbanden per uur mocht vullen, had ik er 4 per dag.. en dan verschoonde ik het alsnog omdat ik dat fris vond, niet omdat hij vol was zeg maar
Bij de oudste heb ik een week gevloeid en bij de jongste 2,5 week. Inmiddels is de jongste 5,5 weken en ondanks het niet vloeien heb ik nog wel af en toe buikpijn. Binnenkort op de nacontrole eens vragen hoe of wat. Bij pijn of twijfels zou ik overigens sowieso bellen.
ik heb bij de eerste zeker een week of 7 a 8 gevloeit. wel steeds minder en minder... Nu ben ik 3 weken geleden bevallen en het komt en het gaat. Ene dag echt wat meer en de andere dag bijna niks. Ligt er ook aan wat je doet volgens mij. als ik veel doe dan merk ik dat ik ook meer verlies
Jeetje lang zeg, zou het idd even navragen. Hier drie weken. En bij zes weken een spottinng en bij negen weken ongesteld
Hier lange tijd, geloof dat ik na 5 maanden naar de dokter en vervolgens gyn. ben gegaan. Er zat nog een placentarest die met een kijkoperatie weg is gehaald. Het bloeden stopte toen meteen.