Hallo, Ik ben pas pril zwanger maar al wel vast bezig met de namen. We twijfelen voor een jongen tussen Senn & Sten. Sten staat al een aantal jaren op mijn lijstje. Nu is Senn daarbij gekomen. Qua uitspraak vind ik Senn mooier....het klinkt op de een of andere manier minder "hard" ofzo (dit kan ook aan mij liggen hoor...). Maar het minpunt aan Senn is weer dat hij zo ontiegelijk populair is nu en de dubbel letters op het eind..... Welke zou jij kiezen? Waarom? Reacties als geen van beide heb ik niets aan....Ik snap uiteraard dat er mensen zijn die het allebei niks vinden. Smaken verschillen gelukkig!
Zo overdreven populair is Senn toch niet? Hij staat op de 46e plek in 2014. Ik vind het een mooie naam, inderdaad minder hard dan Sten. Wat is er erg aan de dubbele letter op het eind? Dat zie je toch ook bij bijvoorbeeld Finn of Lynn of Quinn. Ik vind het niet raar staan in elk geval.
Ik hoor hem best veel nu & de 46e plek vind ik best hoog in de lijst...en ik heb het niet zo op de dubbele letters. Bij geen enkele naam....ik ben gewoon kieskeurig denk ik Suggesties zijn ook welkom
ik kies ook voor sten, is harder-stoerder maar dat vind ik juist mooi, ik hou niet van zachte namen zeker niet voor een jongen. Stan vind ik ook mooi kan je niet gewoon sen schrijven zonder dubbele NN? van wie moet dat met een dubbele N ?
Sten vind ik de fonetische spelling van de engelse uitspraak van Stan. Of Sten ook een nederlandse naam is weet ik niet maar ik ken het alleen als een Engelse naam. Vind Senn sowieso mooier!
Ik zeg Sten! Vind ik echt een mooie naam, staat hier ook op de lijst. Ik vind Senn zo'n tijdelijke popi naam. Kan me ook niet echt een volwassen succesvolle man voorstellen met de Senn haha. Maar weet dat je daar ook een beetje in mee moet groeien .
Sten. Juist opdat het wat harder klinkt. Senn is is mijn ogen wat soft en nietszeggend (sorry wil niemand beledigen)
Sten! Onze oudste zoon heet ook Sten Superstoere kerel met een Superstoere naam! Zijn broertje heet Cas.
Dus 8-6 voor Sten Ik denk dat ik voor een volwassen man Sten ook mooier vind dan Senn. Sven is juist weer helemaal niet mijn ding
Senn, maar dat alleen omdat ik Sten en Stan zo vreselijk vind Sven en Stef vind ik dan weer wel ok, maar allemaal gewoon niet echt pit of power uitstralen: allemaal vrij soft (Stef het minste).