Iets met auto's! Hij pakt regelmatig een hotweel, zet die op de stoel en gaat eronder liggen met zn hamer en tang haha speelt elke dag de hele dag met zn auto's en slaapt ermee
Als hij op dit moment zelf mag kiezen straaljagerpiloot. Hij is gek van vliegtuigen en dan met name van de F16. Toch besmet met het werk van papa die militair is.
Mijn middelste word sergeant/commandant in het leger. En de jongste gaat schoenen ontwerpen, die heeft al 4 jaar een schoenen fetisj.
Ik denk dat ze iets met vliegtuigen of auto's gaat doen als ik het zo zie. Ze gaat in ieder geval geen typische 'vrouwen beroep' uitoefenen.
Hmmm mijn dochter gaat denk ik meerdere beroepen proberen te beoefenen. Zingen, ze zong refreinen al eerder dan ze kon praten. Juf, ze bemoeit zich altijd als een kindje iets doet wat niet mag, spreekt ze het kindje aan. Ballerina, dit is wat zij zelf graag wilt 😊
Musicalzangeres of wiskundige...😂 Ze zingt en danst de hele dag. Of ze is bezig met tellen en cijfers benoemen 😎
Ze wordt of verhuizer of gaat iets met dieren doen. Ze is thuis altijd de meubels (haar plastieken stoelen en tafel maar zelfs onze houten koffietafel) aan het verzetten en is geobsedeerd door paarden, koeien, geiten, honden, katten enzovoort.
Manager volgens mijn man. Hij roept een hele hoop en stormt dan weer weg Ikzelf denk dat het in ieder geval iets van een atleet word die jongen heeft mij een energie! Daar word je gewoon eng van. Net een duracell batterij Mijn dochter Oef die is heel anders observeert alles en is juist heel rustig. Leg haar op een kleed en ga gewoon je ding doen en mevrouw volgt je waar ze maar kan met een frons op haar gezichtje en hele heldere ogen haha. Goh welk beroep zou daarbij passen!
Jongste gaat musical-ster worden. Die zingt en danst de hele dag. Of stuntvrouw, want dat kan ze ook goed, (wil alles doen wat de groten ook doen, al vanaf dat ze zichzelf kon verplaatsen). Oudste riepen we vroeger al van dat die iets creatiefs zou gaan doen, tweede gaat bij Lego werken als ontwerper van nieuwe sets of wordt architect en derde iets met dieren, (en zegt zelf: hondentrainer).
Dictator of schooldirectrice. Ze vertelt andere kinderen altijd wat ze moeten doen en dat ze naar hun moeder moeten luisteren. Maar zelf doen.... Ze wil trouwens zelf bij papa op kantoor gaan werken.
De oudste kapster, die wil altijd mijn haren doen. En de jongste styliste of zo, kleed de hele dag barbies aan en uit.