Ik word er onzeker van, dus wil toch even ervaringen horen. Morgen is mijn nod. Gisteren testte ik licht positief met de kv 2 voor 5. Geen idee wanneer het streepje verscheen want ik zag hem pas na een kwartiertje toen ik beneden was (licht boven is niet fel genoeg). Vanochtend had ik gehoopt op een donkerdere test, maar het blijft een licht vaag streepje wat pas na 5 minuten verscheen. Ik vind de streepjes wel echt roze van kleur en ze staan ook op de juiste plek. Maar ik vind het niet hoopgevend dat ze pas laat verschijnen en zo licht blijven. Kan ik dus maar beter de hoop opgeven?
Zien jullie de streepjes op beide testen of alleen op die zonder datum (die is van gisteren)? Bedankt!
Zie hier. Ik heb een test gedaan om de reactie tijd van kv te testen. . http://www.zwangerschapspagina.nl/ovulatie-zwangerschapstesten/598295-test-reactie-tijd-kv-2-voor-5-a.html
Bedankt voor de toch wel leuke reacties . Jane, bij mij word de test alleen niet duidelijker meer. Maar het is dus in ieder geval niet raar dat de strepen pas laat komen. Blijft spannend dan!
Misschien smiddags testen. Bij mij werd de test smiddags duidelijk positief en smorgens gaf hij ook een heel licht streepje
Ik zie ze! Ik kreeg ook pas na een paar minuten een lichte streep. Ze moeten wat langer drogen dan de meeste testen volgens mij.
Ik denk toch foute testen 😟. Net wat bloed bij afvegen, dus ik denk dat mijn menstruatie elk moment door gaat breken. Helaas! Maar toch bedankt voor het mee turen en alle reacties !