Beaujuulais, ik zou hem dan van nicky velours maken. Rib heeft geen stretch, dus kan inderdaad niet zonder knoop-, rits of klittenbandsluiting (knopen er op, klittenband er onder en het lijkt alsnog een knoopsluiting ). Satijn heeft als groot nadeel dat het snel 'scheurt', bij mij tenminste wel. Kan aan de naald liggen waarmee je naait, maar bij nicky velours heb je dat probleem in ieder geval niet. En satijn heeft in principe ook geen rek. Nicky velours 'rolt' wel erg op aan de randen en het verliest ook best wat 'haar' bij het verwerken, maar daar is allemaal wel over heen te komen.
Hee, pff al weer een paar x geblogd maar vergeten t hier te posten... Deze moet ik wel even delen : https://compagnie-m.com/blog/ontmoet-ileanina-een-klassieke-jumpsuit/ Voor het eerst meegedaan aan een wedstrijd! Als je het leuk vindt, tof als je ook wilt stemmen! Klik op het hartje. De site is traag, maar het werkt wel. De opdracht was om patronen te combineren maar ze verder niet te veranderen. Leuk om te doen!
Miron: staat haar erg leuk die jurk! mooie kleuren ook in de knippie staat een patroon (pietenpak) voor poppen heb nog wel een andere gevonden van Knippie maar dat is alleen een broek en een cape. maar bedankt voor je antwoorden MOniponi: leuke creatie!! ik had op facebook al vaker een jurk voorbij zien komen voor deze wedstrijd. Ik vind die van jou erg leuk en origineel. Zolief: ik heb geen patroon voor je. Zo'n baby nestje is wel erg schattig. Wanneer komt de baby? Niekekris: bedankt voor je uitgebreide antwoord. Ik denk dat het inderdaad Nicky velours wordt. Heb er jaren geleden wel een iets mee gemaakt en kan me inderdaad herinneren dat het krult. We zullen zien.Morgen weer naailes, eens horen wat daar de ervaringen zijn en eventueel heeft iemand daar nog een patroon. En zo niet dan freubel ik zelf wel wat.
Datziet er veel mooier uit ja Ik ben ondertussen mijn stoelen aan het voorzien van een nieuwe zitting
De broek schiet nog niet op... Maar ik heb wel al 3 van de 6 stoelen af De andere 3 worden dezelfde kleuren.
Leuk! Ik heb een shirtje en broekje gemaakt voor een baby'tje. <3 Helaas is hij niet helemaal zo geworden als ik in m'n hoofd had, omdat ze de verkeerde kleur flockfolie hadden opgestuurd en meerdere mailtjes en de belofte de goede kleur op te sturen helaas niet op hebben geleverd...maar hij is toch leuk, al zeg ik het zelf. Foto posten kan niet/wil ik niet, want in de applicatie staat de naam van de baby, enz.
Alleen de pijpen nog omnaaien... En bovenaan op de juiste plek 2 drukkertjes vast zetten. Maar ondanks dat ik het smaller maakte lijkt het qua smaller eigenlijk wel heel erg mee (en dus tegen!) te vallen. Hoop dat hij goed zit maar vrees het ergste
Leuk Saskia! Kan het zijn dat ik een "aan" foto op een Facebook groep heb gezien? De stoelen zien er ook mooi uit. Mijn pieten pakken zijn bijna af. Simpel maar mooi. Jammer alleen dat de Albert Heijn precies dezelfde kleuren pakken heeft. Ik zal later een foto plaatsen. Gister heb ik mijn lockmachine gekregen. Het is een bernina 800 dl geworden. Super blij, hopelijk kan ik er het weekend mee spelen. Eerst mijn pakken afmaken.