wat zou jij doen in deze situatie? Mijn dochter zit op dansen en speelt op school met 3 meiden. Ik heb 1 meisje gevraagd van het groepje of die ook wilde dansen Toen kregen ze ruzie op school , maar gaat nu weer goed , gelukkig! Maar toen kwam er nog een meisje bij waar ze ook altijd mee speelde, ze waren veelal met zijn 3e? En nu hoorde dat andere meisje dat mijn dochter samen met haar op dansen zat? Zou jij die ook vragen dan? gr jmm
Ik snap het ook niet echt (denk ik). Mijn zoon en dochter hebben gewoon allebei zelf een sport uitgekozen en hun vriendjes en vriendinnetjes kiezen ook zelf wat ze leuk vinden. Ik bemoei me daar verder niet mee. Dus nee, ik zou niet aan dat meisje vragen of ze ook gaat dansen.
Waarom moet jij dat vragen? Dat kunnen die meiden zelf ook doen toch? Hier overigens geen schoolvriendinnetjes op balletles. Gaat ook prima
Ik snap niet zo goed waarom jij dat aan haar zou moeten vragen. Het is toch aan de ouders van dat meisje om te beslissen of ze willen dat ze ook op dansen gaat? Neem aan dat jij ook niet de kosten voor het dansen van het andere meisje betaalt?
Ik snap het ook niet zo goed geloof ik! Chloe zit op ballet en wil elke keer iemand van haar klas mee hebben om te kijken of zij ook op ballet willen hahaha ik leg haar elke keer uit dat dat zo niet gaat en dat de ouders eerst moeten beslissen of dat mag, daarbij is het ook aan het kind zelf en ga ik echt niet alle kinderen vragen waar ze mee speelt of ze ook op ballet willen
Ik vind het vreemd dat jij aan een kind vraagt of ze op dansen wil. Ga jij het betalen, als ze ja zegt?! En ga je het kind elke keer brengen en halen? Dat is toch niet aan jou, maar aan de ouders? Jij weet toch niet wat er speelt in een gezin, of ze al op een sport mag of dat ze eerst haar zwemdiploma's moet halen, of en wanneer de ouders tijd hebben, of ze het geld ervoor hebben, wat er met het kind afgesproken is, wat het kindje zelf wil, enz. Dus ik snap niet zo goed waar je je mee bemoeit...
Inderdaad. Als je graag het sociaal leven van je kind wil bepalen, dan hoor je dat onopvallend met de andere moeders te regelen
Ik weet niet of ik het goed begrijp, maar zit jouw dochter op dansles buiten de school, en je hebt aan 1 schoolvriendinnetje gevraagd of zij ook op dansles wil, en nu wil je nog een meisje uit de klas dit vragen? Misschien begrijpen wij het met zn allen niet en bedoel je iets heel anders?
Je bedoelt denk ik gewoon eens meegaan voor een proefles? Ach, als je dochter dat leuk vindt en dat meisje wil ook eens mee kijken, kun je die toch ook vragen. Wel eerst even met haar moeder overleggen natuurlijk. Mijn dochter is ook wel eens met een vriendinnetje mee gegaan voor een proefles om te zien of zij het ook leuk zou vinden, vond ik prima.
Ja, maar dit zou ik eerst heel goed afstemmen met de betreffende ouders, en niet het kind zelf vragen. Mijn ervaring met mijn dochters en proeflessen is dat ze alles geweldig vinden en meteen perse ermee door willen gaan. Mijn dochter deed vorige week voor de lol eens nee met balletles van haar zus, en werd door die juf bijna de cursus in gepraat. Terwijl ik weet dat het kind dansen absoluut niks vindt, laat staan ballet.
Ik zou niets doen. Ik snap sowieso al niet dat je het 1e meisje gevraagd hebt. Meestal regelen kinderen dit soort dingen zelf wel. Bovendien is het toch juist leuk dat je dochter andere kinderen ziet als op school?
Dit deed ik omdat dat meisje en mijn dochter met elkaar omgaan , Maar haar moeder kan geen nederlands is pools , en ze ook is enigst kind.En ze wilde graag met mijn dochter dansen, ze is ook erg lening, Dus ik dacht tja als je dan een vriendinnetje mee kan nemen, en dan is ze ook even uit. Haar moeder werkt ook nog eens in de avond , in de nacht. En dat andere meisje speelt ook met hun , dus heb laatst gevraagd aan der moeder of ze ook wilde dansen, en ze kon die dag niet , maar goed ik heb het in ieder geval gevraagd , opgelost, kan die moeder ook niet zeggen , dat ik het niet heb gevraagd, aan haar of aan haar dochter ja toch? Tja als ik mensen of kinderen kan helpen, dan doe ik dat , zo ben ik , soms moet ik dat niet altijd doen, want ik kan niet de hele wereld redden , maar ja , beter als helemaal niks doen. Dus opgelost! groetjes jmm
Bedoel je met helpen dat je de dansles voor dat meisje wilde betalen en haar elke week ophalen/wegbrengen?
jmm heeft het over het sociale aspect maar er komen allerlei reacties over 'wie betaalt' en 'overleggen met'. Volgens mij is het allemaal heel goed bedoeld en zal jmm echt niet iets voorleggen als het superduur is. Volgens mij is dat nog helemaal niet gezegd. Jmm, ik vind het lief van je maar je maakt het ook wat ingewikkeld voor jezelf.