Das vroeg idd. Ik ben ook van het vroege testen maar heb nu 2x gehad dat ze idd wel wat kleurde en ook opliepen maar op dag 14 toch bloed. Daarom ben ik nu wat huiverig, maar dat betekend niet dat ik niet zie wat jij ziet en ik als een gek voor je duim! Stiertje super gefeliciteerd! Volgens mij stond het hier al ergens of had ik het in een ander topic gelezen. Geniet!
Is ook zo en daarom heb ik echt nog geen hoop oid. Vorige keer op dag 13 positieve cb en dag 14 ongesteld. .
Ik test altijd om te kijken of de pregnyl/ovitrelle eruit is. Nu is de test opgelopen ten opzichte van gisteren.
Morgenavond weer testen. Vanaf een uur of 14.00 niet meer plassen en dan rond 18.30 testen... Zoiets . Ik duim voor je!
En bedenk ook, concentratie HCG in je urine verschilt van het bloed (meestal lager in je urine) en het hangt af van de concentratie. Stel je hebt id ochtend 'een grote Plas' kun je lichter testen dan id avond, als je urine geconcentreerder is. Dat legde de gyn mij nog uit ih ziekenhuis toen ik vertelde dat ik een 'avondtester' was.
Ik ga het proberen morgen. Test action gedaan en die is wel donkerder. Zal straks foto posten. Hoe gaat het met jou?
Morgen - of nog beter overmorgen - weer testen... Het blijft spannend... Hier gaat het wel. Net weer even op bed gelegen, nu pijnstillers en dan zakt het weer. Werkte nog!
Deze testen ken ik niet. Maar ik lijk wel een streep te zien.... Lastig hè, deze onzekerheid. Je wil gewoon een duidelijke streep zien! Maar, het is nog vroeg... Er is een zichtbare tuurstreep en morgen of overmorgen is deze hopelijk al een stuk donkerder! Ik duim door!