Heb ineens in m'n bol dat ik Eefje een leuke naam vind. Als de kleine meid dan wat groter is zou ze als ze wil als Eef door het leven kunnen gaan. En Margo vind ik ook leuk, of vinden jullie dat niks?
Als je als officiële naam Eva doet en dan met roepnaam Eefje? Dan kan ze altijd nog op een volwassen naam terugvallen? Dan vind ik het wel leuk! Bij Margo zie ik een stevige dame van in de 60 voor me, vind het niet mooi klinken ook.
Bedankt, aan Eva heb ik inderdaad ook weleens gedacht. Vind specifiek Eefje nu heel leuk eigenlijk. Haha nee dat is niet de associatie die ik in gedachte had bij Margo maar daarom juist goed dat je het zegt.
Eefje vind ik heel leuk! Als je Margo wil, dan zou ik het als Margot schrijven, staat wat 'vlotter' en netter vind ik. Bij Margo heb ik ook wat oude-vrouwen-associaties.
Ik vind het wel kunnen, alleen niet zo'n mooie naam maar dat is kwestie van smaak. Ik zou wel Eva als officiele naam doen. Margot (met T) is ook niet mijn smaak maar prima verder
Eefje vind ik geen naam, maar een liefkozende bijnaam van bijvoorbeeld Eva, Evi, Eveline etc... Margot doet mij denken aan Margot Frank, de zus van Anne Frank. Vind het ook een oubollige naam.
margot, moet ik denken aan ragout op de een of andere manier. Eefje vind ik niet leuk echt als naam, eerder Eva
Nee vind het niet leuk. Margot vind ik nog erger. Erg oudbollig. Heb gestemd: zoek maar even verder. Ik zou voor Eva gaan ookal vind je dat zelf niet zo tof
Margot, mits er een -t achter komt. Anders vind ik het onaf. Eefje opzich wel leuk, maar als je er Eef van maakt is het een jongensnaam.
Eefje vind ik lief en mooi! Ook voor een volwassen vrouw leuk. niet meer verder zoeken hoor! Margo vind ik echt helemaal niks. Maar ik ken er ook 2 die ik toevallig allebei niet zo leuk vind...
Ik zou ook voor Eef of Evi gaan. Kun je zelf altijd nog Eefje zeggen. Margo vind ik wel een naam voor een wat oudere vrouw.
Ik vind Eefje niet leuk. (net zoals Daantje, Guusje etc.) Leuk en schattig voor een meisje van 2 ofzo, maar niet voor later, stel je voor dat Eefje heel groot wordt..... En Eef vind ik dan weer grof klinken, dan zie ik een gezette boerin ofzo voor me...(sorry). Margot met een ''t'' erbij dus, vind ik wel een mooie naam. Wel een sjieke naam catagorie ''hockeynaam'', maar niet onaardig. Het zijn wel 2 uitersten, Eefje of Margot . Margot betekend ''parel''. onderstaande namen betekenen ook parel: -Marit -Megan -Mette verder misschien nog leuk: -Marly/Marlie -Marlou -Marise/Marlise van wat voor soort namen hou je nog meer?
Ik vind Eefje vele malen leuker als Margo zo heet mijn oud tante namelijk hihi!! Dus ik zou zeggen eefje
Bedankt allen! Wel fijn zoveel meningen. Een t achter Margo dus of liever helemaal geen Margo(t) dus.. Ik kan het me best indenken. Hihi! Ik vind de associaties wel grappig. Probeer me in te denken dat over tig jaar er oude dames Liz, Tess en Vajèn heten en de mama's in spé over zestig jaar dat oude vrouwennamen vinden. Ja misschien is Margo(t) inderdaad niet zo leuk voor een kleintje nu.. De tip Mette/ Marit vind ik heel leuk trouwens. Eefje blijf ik zelf toch erg mooi vinden. Voor mij valt het in de categorie Noortje wat vaak afgekort wordt naar Noor. Vind dat leuk!