Dag dames, Ik vroeg me af wanneer jullie voor het eerst symptomen kregen en wat die dan waren... was dit na de bevruchting/innesteling, voor nod of na nod? Hoeveel dpo of dagen/weken na nod? Gewoon uit curiositeit...hoe snel sommige dames het voelen of hoe lang het kan duren! Ik moet het allemaal nog gaan beleven... alvast bedankt!
Goedemorgen! Ik ben er gister achter gekomen dat ik zwanger ben, en had al een week symptomen. Die zijn vorig weekend begonnen met misselijkheid (ik denk zelf rond de innesteling) En verder zere borsten en vroeg wakker, veel energie (hopelijk blijft dat zo haha) en een onwijs gloeiend warm gezicht aan het eind van de dag!
ik kreeg pas symptomen vanaf week 5.. bij de eerste kwam ik er pas na 9 weken achter en was ik alleen een beetje moe.. het is bij iedereen heel verschillend, de een merkt het meteen, de ander gewoon niet! het is echt elke keer weer afwachten..
5 dagen na inseminatie (IUI) deden mijn borsten al pijn! Echt super snel. De vorige keren kreeg ik pas pijn in mijn borsten op NOD.
Bedankt meiden! Het is inderdaad zo uiteenlopend en verschilt van vrouw tot vrouw... Ben ook wel blij dit te lezen, moest ik niks voelen voor of rond nod, hoef ik misschien ook nog niet meteen teleurgesteld te zijn! We blijven hoop houden dat het een keertje lukt!
Dora! Ik had zere borsten maar die heb ik altijd voor mijn ongi dus dat telt niet echt. Verder was mijn temp in de luteale fase hoger dan normaal en bleef langer hoog, vandaar dat ik wel een vermoeden had. Nu 5 weken zwanger en regelmatig krampjes, steekjes in onderbuik en mijn borsten blijven gevoelig. That's all.
ik wist bij 4 weken dat ik zwanger was. en tot 7 weken zwangerschap nergens last van gehad. alleen beetje buiten adem. en een orgasme deed super veel zeer. na 7 weken van de een op de andere dag kotsmisselijk! overgeven, 2x opgenomen geweest nu al 10 kg afgevallen in 5 week tijd!
Ik heb alle 3 de keren de innesteling gevoeld dmv lichte buikpijn. Gelijk na de innesteling kreeg ik pijnlijke borsten en een beetje misselijk gevoel de hele dag door. Niet kots misselijk, maar meer een beetje zeurderig. In dat stadium zit ik nu nog, en ik hoop dat het hier bij blijft want bij mn zoontje ben ik echt flink misselijk geweest en heel veel overgeven. Maar ik weet eigenlijk niet meer met hoeveel weken dat begon. Met mn dochter ben ik ook wel misselijk geweest, maar veel minder erg.
Voor NOD: -Ontiegelijk winderig -Ontzettend veel plassen Na NOD tot nu toe (8+3): -2x zuurbranden -Hooguit 3x heel even misselijk geweest
Hey hoi, had je ook geen gevoel in je buik? ik ben nu 4.4 week zwanger en voel helemaal niets in mn buik... terwijl vorig jaar (mk geworden ) heel veel krampjes en steekjes voelde...ik voelde toen dat er iets gebeurde en nu heb ik alleen beetje gevoelige tepels, that's all. maak me erg ongerust... gr
Hallo allen, ik heb hier ook een vraagje over. Ik ben sinds vorige week af en toe misselijk. Ik heb sinds 5/6 dagen een gevoel alsof ik ongesteld moet worden maar dit komt maar niet, en afgelopen zondag heb ik uit het niets een huilbui gehad. Ik heb normaal wel een beetje last van hormonen maar dan ben ik de dag daarna meteen ongesteld. Nu ook last van melkachtige afscheiding. Ik kan pas as donderdag testen. Maar zou ik zo vroeg al deze klachten kunnen hebben? Aan mijn borsten voel ik bijvoorbeeld niks...