o, ik heb er nog een: je weet dat je moeder bent als: je je nieuwe krultang van kerst nog niet hebt gebruikt terwijl het alweer bijna kerst is (zucht)
je stiekum snoept .. En die liedjes neuriën wilde ik ook zeggen. Liep pas in de AH een liedje van de sprookjesboom gedachteloos te zingen
Je trek hebt in een broodje hagelslag en vervolgens de meegekomen minions funnies weer terug in het pak gooit omdat ze voor de kinderen 'heilig' zijn.
je lekker luid aan het mee zingen bent met de k3 CD in de auto.... en pas bij liedje 3 merkt dat je alleen bent in die auto; zonder kids
Dit dus! Eva ligt regelmatig bij mij in bed, soms tot irriratie van manlief. Maar het handje op mijn wang 's nachts en heel zachtjes "mama" horen ... dan smelt ik hoor. maar on topic .... je weet dat je moeder bent ... als je auto een rijdende speelgoedwinkel is (er ligt altijd wel iets van speelgoed en eva-rotzooi in de auto ... vandaar 0..
Of als je een broodje hagelslag voor je kind maakt en er komt weer geen mini uit het halve pak leeg schenkt op je hand om zo'n rotding te vinden
Je op vrijdagavond pas om half 11 op je kont kan gaan zitten omdat je oudste dochter hoofdluizen heeft. Wassen,kammen en bedden verschonen. Ben echt zo moe pff
Als je in de supermarkt bij er een stampvoetend krijsend op de grond liggende kindje denk "arme moeder, arm kindje" ipv wat een vervelend kind is dat
Je die stukjes natgezeverde craquote die je overal vind (handen armen kleren stoel grond) ineens niet meer vies vind maar gewoon er enorm van geniet hoe je dochter van 9 maanden ze aan het oppeuzelen is.
Je het laatste stukje afgekwijlde koekje opeet en doet alsof je het heerlijk vindt omdat het zo schattig is dat je kindje bereid is te delen met jou Je je collega die 1 gebroken nacht heeft gehad zich vindt aanstellen. Daar klaag jij toch ook niet over? Als je het opgeeft die dag de aflevering van een serie te kijken met nog 7 minuten op de teller... die je al zeker 2 uur probeert te kijken Als je telefoon tijdens het typen van dit stukje 3x is afgepakt en nu onder de vette vingers zit
En überhaupt dat je toegeeft aan al die kinderproducten zoals hagelslag-met-gezichtjes, dorapasta, buurman en buurmankoekjes e.d. Ik ben vast een slechte moeder want ik haal dat soort onzin dus echt niet in huis haha.
je je baby even weglegt op je eigen bed om je peuter naar de wc te brengen, vervolgens terugkomt om een hele grote vieze gele spuitpoepvlek te vinden op je deken onder je baby's billen/rug. En dan een big smile krijgen.