Wat doe je aan bij de bevalling?

Discussie in 'De bevalling' gestart door Friesin, 5 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    20 apr 2011
    8.087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Ik had enkel een t-shirt van mn man aan (in het verlos-bed). Deze leg ik weer klaar voor komende keer.:)
    Sokken weet ik niet eens meer.

    Charmant, flatteus.... Kan mij dat schelen? Ben bezig met bevallen! Praktisch is t keyword :D
     
  2. lunap

    lunap Fanatiek lid

    15 okt 2011
    2.064
    6
    38
    Hier zit er een nachthemd/kimono die makkelijk open open kan. Vorige keer gewoon in shirt omdat het heel onverwacht en dus niet op voorbereid was.
     
  3. Fee89

    Fee89 Fanatiek lid

    23 aug 2013
    2.349
    808
    113
    Gent
    Ik had een ganse tas klaargemaakt met badjas, megagrote t-shirt/slaapjurk, dikke sokken, pantoffels, noem maar op.

    Toen ik aankwam ik het ziekenhuis, krijg ik zo een operatieschort aan en verder alleen mijn sokken :D
     
  4. opnaarnr1

    opnaarnr1 Actief lid

    14 feb 2015
    127
    0
    16
    NULL
    NULL
    Haha, herkenbaar. Ruim een week geleden dacht ons mannetje even dat hij al moest komen en heb ik iets willekeurigs in de tas gegooid. Gelukkig kwam hij niet en in tussentijd heb ik gauw een kimono besteld. Kan hij lekker makkelijk op mijn buik gelegd worden als hij er is :)
     
  5. Suprise

    Suprise Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.293
    1
    36
    Bij zoon een oud nachthemd.
    Bij dochter niets. IK moest tijdens de bevalling insuline spuiten en dus eten maar eten en bevallen gaat niet samen. Heb mezelf er onder gespuugd. Hempje uit en onder de douche. En toen het zo ver was had ik geen tijd meer om me nog weer aan te kleden
     
  6. Lies1988

    Lies1988 Fanatiek lid

    18 dec 2012
    2.332
    116
    63
    Vrouw
    Werken als verpleegkundige en moederen;)
    Omgeving Utrecht
    Ik had een voedingsbh aan en een nachthemd met knoopjes. Was heel blij met iets dat over mijn billen viel, kon de hele dag geen ondergoed aan omdat onze dochter een schedel-elektrode had.
    Tijdens het persen had ik het zo warm dat ik m'n nachthemd heb uitgedaan. Was erg blij met m'n voedingsbh, zo lag ik niet helemaal naakt en met een grote cupmaat is zonder bh ook niet fijn vind ik zelf.
     
  7. Gember

    Gember Niet meer actief

    Ik had een goedkoop stretchjurkje van de H&M aan. Een zwarte met korte mouwen, lengte tot op de knie. Het grootste deel van de tijd zat het jurkje omhoog tot m'n middel, want ze moeten toch wat zien... Aan het eind van het persen kon het wat omhoog worden getrokken zodat m'n borst vrij was voor m'n kindje om op te liggen. Ik vond dit prima werken en zou het volgende keer weer zo doen.

    Warme sokken zou ik meenemen, maar doe je pas aan als het nodig is. Zelf had ik het heel warm en was een koude washand erg fijn.

    Voedingsbeha heb ik na de bevalling aangedaan naar huis.
     
  8. Ennas86

    Ennas86 VIP lid

    19 jul 2008
    5.468
    1
    36
    Ik had ook niks aan, tijdens de weeën ging ik steeds onder de douche en er weer onderuit... Afdrogen en aankleden zat er niet meer in steeds 😊
     
  9. Gewoonmama

    Gewoonmama Actief lid

    4 sep 2015
    255
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik Ben me tijdens de eerste bevalling vergeten om te Kleden. Dus bevallen in mijn positiejurk. Mijn moeder heeft hem helemaal schoon gekregen.
    Bij de tweede ging het zo snel dat er geen tijd meer was om me om te kleden. En heeeeeel toevallig had ik precies dezelfde jurk aan. Dus twee keer bevallen in dezelfde jurk.
     
  10. Joli86

    Joli86 Fanatiek lid

    13 feb 2013
    2.070
    97
    48
    Beide keren een wat langer hempje
    Misschien een handige tip, zorg voor een wat donkere kleur. Bij lichte kleuren valt het bloed op de foto's wel erg op. Ik ben blij dat je niet alles even goed ziet als ik nu de foto's terug kijk.... :)
     

Deel Deze Pagina