Gefeliciteerd Kimmy! ik heb vanochtend weer getest, deze was net zo vaag als die van gister. Nu maar paar dagen wachten en duimen dat hij op gaat lopen. bovenste is van vanochtend maar nog niet helemaal droog. onderste is van gister avond.
Vaya, zo begon het bij mij ook. Probeer elke ochtend te testen en leg ze onder elkaar. Ik duim voor je! Het blijft onwerkelijk hoor. Nu last van mijn onderrug dus ben alweer bang..we wachten af.
zou om de dag testen iedere dag heeft weinig zin.. maar als jou dat rust geeft om iedere dag te testen moet je dat gewoon doen meid!.. ziet er wel goed uit de testen
ja het is heel onwerkelijk he! ik heb ook af en toe buikkrampen, maar wel anders dan als ik ongesteld moet worden. duimen duimen duimen!
Wat denken jullie is deze al positief? Is trouwens een ovulatietest. Ben beetje in de war want dit betekend dat mijn cyclus opeens week korter zou zijn.
Lijkt mij positief ja! Hoef niet te turen. Ovutesten kun je ook vaker op een dag doen als je het niet helemaal vertrouwd.
Hier dezelfde vraag.. Is deze nu positief? Vanochtend was er nog geen streep te zien. Ik wil deze cyclus graag een beetje in kaart brengen ivm de intake voor (hopelijk) een cryo cyclus.
@Er14 hij ziet er best donker uit .. Denk dat hij bijna positief is .. Misschien 2x per dag testen ... ?? Vind het ook lastig hoor meid altijd . X x
Hoi meiden, dit is de eerste ronde dat ik ovulatietesten gebruik. Gister had ik een frustratie-topic geopend omdat ik te ongeduldig was, want ik wilde dolgraag mijn eisprong vinden. Gisteravond na het werk, was de streep al een stuk donkerder en vannacht rond 23.30 was hij positief! Topic voor niets geopend haha Alleen sliep mijn man al lekker dus die heb ik niet wakker gemaakt. Onze laatste keer was afgelopen maandag, zou het te laat zijn om het vandaag nog gezellig te maken? Ik zal ook de foto van de testen toevoegen. Vanmorgen rond 8.00 heb ik nog een test gedaan, maar daar was de streep al een stuk lichter..
Roosje24 Mooie duidelijke test, van harte gefeliciteerd!! Tailsy Oh ja dat klopt inderdaad, dan hebben we nog wel een kans dus? Stom dat ik nu ineens zo onzeker word
Dankjewel meiden.. DitBenIk, ik heb dus na mijn miskraam positief getest.. Als jij in deze dagen met je positieve ovu test klust dan zit je goed.. Hoop ook voor jou een posi test..
Zien jullie iets? Zit vandaag op cd 33 maar heb erg onregelmatige cyclus laatste tijd. Laatste 2 periode 21 dagen maar heb ze ook wel van 40 dagen. Dacht zaterdag 24 oktober echt vruchtbaar slijm te hebben maar de week erop had ik dat weer. Geen idee hoe of wat. Als het deze ronde weer niks is, ga ik deze maand toch maar eens ovutesten gebruiken.
Maris24 Thx, zullen we zeker doen haha! Roosje24 Lief van je, dankjewel. We zullen het vandaag nog wel even gezellig maken hihi Sweetdreams Ik ben ook een slechte tuurder en ik zie niets, sorry..
Sweetdreams ik zie niets Sorry. Heeft er iemand ervaring met testen van testpoint van de etos, 2v5? Ik voel me echt anders en niet lekker de afgelopen dagen. Gister een actiontest gedaan en lijk iets te zien, net zoals vanmorgen maar vind het rot testen. Gister avond een etos test gedaan en hier dacht ik iets op te zien, maar zo onduidelijk. Net met ochtend urine weer een etos test gedaan en duidelijk een tweede streep Toen ik de test deed leek ik direct een tweede streepje op te zien komen.. Máár, ik wilde hem open maken en toen viel het stickje in de wc Ik heb m er gelijk uit gevist en het streepje dat ik dácht dat er verscheen werd langzaam duidelijker. Wat denken jullie? Ik ben bang dat hij door de wc ineens positief is haha Ik denk dat ik straks nog maar even langs de etos ga.