Mijn eerste was een spoed ks met 41 wk,mijn 2e was een geplande ks met 39.5 wk en mijn 3e was een geplande met 38.4 wk... Normaliter doen ze geplande ks in de 39e week... Spannend voor je!
Vanaf 38+, maar hier komt dat meestal op of rond 39 weken. Beebs die rond die termijn worden gehaald lijken het beter te doen. Daarnaast is het ook een zakelijk verhaal: je moet ingepland worden in het OK programma. Meestal geen probleem, maar moet wel passen.
Ben benieuwd wat je gyn gaat doen en wanneer je je ks krijgt Mijn dochter is met 38.4gehaald omdat er bij ons pasen tussenzat (dan werd t te laat na de pasen) en ze is 1 dag geboren voor de sterfdag van ons zoontje,dus dat was hier de reden,anders had ze wel in de 39e week geboren geworden,ze woog bij geboorte dus met 38.4 wk ook al 3830 gram
Ik mag me ook hier melden helaas.. Ons eigenwijsje blijft heerlijk in stuit liggen. Aanstaande vrijdag afspraak bij anesthesist en krijgen we ook een datum. Dit zal in de laatste week vd zwangerschap zijn werd bij verteld dus tussen 39 en 40 weken. Brrr vind het reuze eng en spannend allemaal.
Nee na lang wikken en wegen niet gedaan. VK wou er al niet aan beginnen omdat het klein kindje is en ik al weken erg onrustige buik heb. Ze ligt al vanaf 24wkn vrij vast in deze houding en kans van slagen was laag. Gyn wou het wel kans geven met weeënremmers maar ik had er geen goed gevoel over dus uiteindelijk niet voor gekozen.
Begrijpelijk! Aftellen nu voor je dan,t is wel gek hoor als je de datum weet en die dag naar t ziekenhuis gaat en weet dat je kindje komt... tenminste,ik vond t die keren erg vreemd
Ja dat geloof ik.. Vind het nu al zo onwerkelijk allemaal. Hopelijk blijft ze wel netjes zitten tot die tijd.😊
Hier inmiddels het voorbereidende rondje afspraken achter de rug en ik voel me er hartstikke goed bij! Hebben rondom de data ook al wat dingen geregeld voor zoon ed. Geeft veel rust te weten dat het zo is. En mocht ze eerder komen passen we de plannen gewoon even aan! Ook ok!
Spannend! Idd,als het eerder komt is t eenmaal zo,ik dacht altijd,als mijn kindje maar gezond en wel op de wereld komt...
Zo, vandaag ook definitief de keizersnede geplant. 3 december, nog precies 3 weken vandaag. Ben dan 38+4. Volgende week pre operatief onderzoek en rondleiding op de afdeling. Aftellen!!
wat leuk dat je de datum weet! Toch ook met 38.4 weken? Aftellen idd! Hoe vind je het zelf nu? al een beetje aan het idee gewent?
Spannend Scarlett!! Ik krijg het morgen te horen hier in het ziekenhuis doen ze het toch liever 39+ weken. Hoop dat ik dan met precies 39wkn kan dat is vrijdag 27nov. Later als 4 december (uitgerekende datum) word het niet dus binnen nu en 3 wkn een kleine in me armen net als jou