Oeww benieuwd welke naam je dan heb gekozen! Ben ook echt een mega Harry Potter fan maar kan geen naam bedenken haha
Hier ook 1 naam uit een boek gekozen het is ook een titel van een boek. En het is ook die naam geworden. leia starwars ook erg mooi
In het boek Eragon komt de draak Saphira voor. Prachtige naam, mijn dochter heeft dan wel de nederlandse schrijfwijze gekregen. Nu weer zwanger en als dit een meisje was geweest had ze aurora geheten. Het is een jongetje (als het goed is ) dus die naam blijft in de kast.
Voor een jongen: Atreyu uit The neverending story Zou ik niet geven, is net iets te speciaal. Tommy, van de musical The Who's Tommy Pinball Wizard. Pip en Estella uit Great Expectations van Charles Dickens. En onze oudste dochter heeft de naam van het hoofdpersonage uit Watership down.
Casey uit de serie chigago fire Vindt ik een hele mooie naam, maar helaas niet voor in NL want dan doet het me denken aan keessie
- Scarlett (Gone with The Wind) - Karenina (Anna Karenina) - Indy (Indiana Jones) - Karenina (Anna Karenina)
Moira en Dagda Beide uit dezelfde boekenserie. Mooie namen maar vind ze niet passen bij die van vl en mij.
Moira is inderdaad een mooie naam, voor het eerst gehoord in de serie Farscape, daar was Moira een levend spaceship 😉 Daar had van de hoofd characters de naam Aeryn, erg mooi, maar in nl klinkt het net of je erin zegt. Voor de rest kwam ik de naam Irisa tegen in de serie defiance, ook erg mooi.
Ik vind Nynaeve mooi. Uit het rad des tijds. Zou mijn dochter zo niet noemen maar de naam blijft wel hangen .