Dank je! En jij ook gefeliciteerd ! Ja spannend he! Hier 1 dec eerste echo.. Hoop zo op een kloppend hartje
Gefeliciteerd en welkom! Hier ook erg moe.. Floradix wil goed helpen tegen de vermoeidheid (en misselijkheid) misschien heb je daar iets aan?
Heb afentoe last van buikkrampen. Nu lees ik overal dat het erbij hoort..iemand van jullie hier ervaring mee?
Ik heb met vlagen echt een zeurens gevoel en af en toe een steekje in mijn onderbuik. Al sinds mn vruchtbare dagen. Alsof ik op het punt sta ongesteld te worden. Ook hele pijnlijke borsten, vooral als ik mijn bh 's avonds uit doe. Normaal heb ik dat ook niet.
Hoi lieve meiden ! Ik mag me ook bij jullie aansluiten na 15 ronde's ! Uitgerekende datum geen idee ergens rond 26 juli !! Spannend ! X x
Goedemorgen allemaal, is weer even geleden dat ik meegekletst heb, maar ik was (en ben nog steeds) vooral heeeeeeeel erg moe, en heb weinig puf om wat te doen. Ik wil toch de draad weer oppakken. Welkom alle nieuwe zwangeren! Dat het allemaal maar voorspoedig mag gaan . Ik lees straks even bij. Afgelopen donderdag heb ik mijn eerste echo gehad, omdat ik al meerdere miskramen gehad heb en niet wilde afwachten tot ik weer naar Gent moet heb ik de vk gebeld. Ik dacht dat ik die dag 6 weken was maar ik zat er 2 dagen naast, mijn cyclus was 2 dagen later, dus 5+5. Ze heeft 5 weken 2 dagen gemeten, maar ze zei wel dat dit niet heel erg was. En voor de termijn zag alles er mooi uit. Nog geen kloppend hartje natuurlijk, maar het zat goed op zijn plek. Ze zag niet echt een vruchtje maar wel een klein wit wormpje wat tegen de wand van het blaasje geplakt zat en dat was normaal zei ze omdat het rond deze termijn aan de wand geplakt zat. Er waren geen tekenen van bloedingen, alles was rustig. Dus ik heb een klein beetje hoop dat alles goed zit. Morgen krijg ik weer een echo, afwachten hoe deze gaat. Ze zei kan zijn dat ik net geen kloppend hartje zie maar er moet zeker groei te zien zijn. Spannend weer dus!
Naturel : ja dat gaf het zeker, de laatste keer was zelfs dat niet, toen had ik een soort van windei zeg maar. Hier trouwens ook zere borsten hoor, ik lig altijd op m'n zij in bed maar dat is nu echt niet prettig meer. Ik word ook vaak op m'n rug wakker, wat ik voorheen bijna nooit had. Morgenochtend mag ik voor echo no. 2 om 11.45.
Spannend! Haha ik lig altijd op mijn buik ook niet grappig haha..op mijn zij kan ik nog wel liggen! Wordook vaak op mijn rug wakker ja! Had ik ook nooit
Nijntje90: Ik heb ook af en toe last van krampen, maar had de intake van de verloskundige en die zei dat dat helemaal niets hoeft te betekenen! Shadowcat: Wat fijn dat er iets te zien was, ik ga voor je duimen morgen! Ik heb ook de afspraak voor de eerste echo al! Zo spannend... ben heel benieuwd