1 - 15 maart 2016_ DEEL 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door kleineM, 24 okt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kleineM

    kleineM Fanatiek lid

    7 okt 2014
    3.215
    1.516
    113
    WoW bevallen met 25 weken dat lijkt mij echt heftig!!! Pfff sterkte!
    Sterkte ook met alle maagzuur en harde buiken! Wat vervelend zeg. Ik heb gelukkig maar af en toe een harde buik maar dat vind ik al naar genoeg.

    Hier wakker geworden met vreselijke rugpijn. Heb zaterdag een gigantische opruim dag gehad bij vriendin en heeeeeeel veel babykleertjes gekregen. Allemaal gewassen en bezig met strijken. Ze kwamen nml uit garage en roken nogal muffig. Maar nu dus rugpijn en tennisarm speelt weer op. De rest maar even gedoseerd strijken.
    Mamadeluxe hoe gaat het met de jeuk? Ik heb turkssnoepje ook al een tijd niet gelezen, hopelijk gaat alles goed. Sahi ik ga je vandaag mailen!
     
  2. MamaDeluxe5

    MamaDeluxe5 Fanatiek lid

    26 sep 2014
    1.304
    0
    0
    bevallingslijst
    💞 1 t/m 15 maart 2016 mama's 💞

    29 februari
    danda - 35 jaar - 1e kindje ♥
    wendy188- 33 jaar - 2e kindje (dochter)♥
    trotsema - 33 jaar - 3e kindje ♥
    Kaatjekaa - 29 jaar - 1e kindje ♥

    1 maart
    mamadeluxe5 -28 jaar - 5e kindje (zoon, dochter, en 2 bonusdochters) ♥
    Davina - 28 - 1e kindje ♥
    e1ke - 30 jaar - 3e kindje (dochter en stiefzoon) ♥
    turkssnoepje - 21 jaar - 1e kindje ♥

    2 maart
    mama2016 - ? Jaar - 1e kindje ♥

    3 maart
    anna anna - 28 jaar - 2e kindje (zoon) ♥

    4 maart
    shibainu25 - ? Jaar - 1e kindje ♥
    zwennie - 27 jaar - 1e kindje ♥

    5 maart
    sahi - 28 jaar - 2e kindje (dochter) ♥
    meisje89 - 26 jaar - 2e kindje (zoon) ♥
    D3B - 30 jaar - 2e kindje ♥
    Karima - 24 jaar - 1e kindje ♥

    6 maart
    izi - 28 jaar - 1e kindje ♥

    7 maart
    mamalap - 32 jaar - 2e kindje (dochter) ♥
    patricia1993 - 22 jaar - 1e kindje ♥
    toekan - 26 jaar - 2e kindje (dochter) ♥
    Yummy - 27 jaar - 3e kindje (zoon en dochter) ♥

    8 maart
    Missl87 - 27 jaar - 1e kindje ♥
    rvdc - 26 jaar - 1e kindje ♥

    9 maart
    besjes - 28 jaar - 2e kindje ♥
    Ikdus - 27 jaar - 2e kindje ♥
    636 - 27 jaar - 1e kindje ♥

    10 maart
    angel128- 30 jaar - 2e kindje (zoon) ♥
    Arikla - 25 jaar - 1e kindje ♥

    11 maart
    fiederelsje - 33 jaar - 1e kindje ♥
    kat80 - 31 jaar - 1e kindje ♥
    juf1987 - 28 jaar - 1e kindje ♥
    marloescha - 34 jaar - 2e kindje (dochter) ♥
    kleinem - 39 jaar - 1e kindje ♥

    13 maart
    Plankje - 31 jaar - 1e kindje ♥
    Lentevlinder - 27 jaar - 1e kindje ♥

    16 juni
    MissyMissy - 36 jaar - 1e kindje ♥

    ♥= 6 ♥= 11 ♥= 13

    ★sterretjes★
    freddel ★ disneymama ★ appelboompje ★ Purple88 ★ Gerbera ★ MissyMissy ★ Suus123 ★

    afspraken

    17 november
    Toekan - 24 weken echo en suikertest
    Lentevlinder - echo
    Plankje - controle vk
    Izi - Groeiecho
    Kaatjekaa - controle vk

    18 november
    Besjes - controle vk
    Juf1987 - controle gyn
    MamaDeluxe5 - 3D/4D echo

    25 november
    KleineM - controle vk 24 weken

    26 november
    Wendy188 - controle vk
    Meisje89 - controle vk
    MissyMissy - termijnecho

    27 november
    E1ke - Controle echo

    30 november
    Missymissy - controle vk - hartje luisteren

    1 december
    Danda - controle
    E1ke- Terug guo echo van baby schildklier

    2 december
    MamaDeluxe5 - Verloskundig spreekuur

    4 december
    Sahi - afspraak vk

    11 december
    MissyMissy - geslachtsbepaling dr. Papa

    14 december
    E1ke - groeiecho (32wkn)

    15 december
    Turkssnoepje - Controle vk

    17 december
    MamaDeluxe 5 - Verpleegkundig spreekuur

    22 december
    Besjes - groei echo
    Danda - 30 weken echo
    MamaDeluxe5 - Groeiecho

    24 december
    Wendy188 - groei echo

    28 december
    Meisje89 - 30 weken echo

    31 december
    KleineM - groei echo 30 weken

    15 januari
    Wendy188 - groei echo

    28 januari
    KleineM - groei echo 34 weken
     
  3. MamaDeluxe5

    MamaDeluxe5 Fanatiek lid

    26 sep 2014
    1.304
    0
    0
    Hier vanmorgen de extra controles gehad van het hartje en het zag er godzijdank allemaal goed uit! Wat een opluchting zeg.
    Nieuwe afspraken ook gelijk ingepland en ineens gaat het best hard allemaal.

    KleineM: Doe je wel een beetje voorzichtig, we kunnen gewoon niet alles meer in 1 keer doen helaas! De jeuk is nog steeds aanwezig en vooral 's nachts een drama.. heb me er maar bij neergelegd en probeer zoveel mogelijk uurtjes de rest van de dag erbij te pakken.

    Sahi: het waaide inderdaad behoorlijk hard! Wel leuk om zo met het kamertje bezig te zijn en helemaal niet verkeerd dat je nog moet shoppen toch :D

    Meisje: Ik heb hier de gehele dag door harde buiken, een paar per uur en sommige zijn inderdaad niet heel fijn. Mijn gyn maakt zich daar geen zorgen om, er moet alleen geen regelmaat in zitten. Mooie foto! Duidelijk verschil.

    Angel: Hier niet aan het aftellen hoor, ben juist iets aan het verzinnen wat ik vanuit huis kan doen, als ik verlof heb haha

    Yummy: Sterkte met je bekken, dat gaat hier gelukkig een stuk beter, met wat aanpassingen. Goed naar je lichaam luisteren!

    Trotsema: jeetje met 25 weken, hoe gaat het naar omstandigheden?

    Toch besloten om de spulletjes net voor kerst en niet de eerste week van januari te laten komen :) kan ik mooi in januari inventariseren wat ik nog moet bijhalen.
     
  4. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.154
    1.394
    113
    Vrouw
    België
    Wow trotsema, op 25 weken al! Dat is als ik bv einde van de week al zou bevallen, moet er niet aan denken :$ Heb er vandaag weer 2 of 3 gehad, zijn ook alweer sinds vanmorgen aan het rondgaan.

    We zijn bezig met een nieuwe aquarium op te starten :D op zoek naar info, visjes in verschillende winkels ed. De eerste vis voor ons 2e aquarium zit er net in! Hebben een koudwater met 4 goudvissen en nu gaan we een warmwater (zoet) opstarten. Super leuk allemaal :D

    Mamadeluxe wat een opluchting dat jullie meisje is goedgekeurd! Jammer dat je nog steeds die jeuk hebt, pfoe. Niet makkelijk, respect!

    Qua verlof, ik ben al van september thuis dus hier niet echt van toepassing ;) Ik zit wel te denken wat ik NA mijn verlof moet doen, wil absoluut niet weer naar mijn oude werk gaan, wat een vreselijke job! En wil liefst zo lang mogelijk nog thuis blijven, maar hoe en wat ik dan ga doen, dat is nog effe zoeken en nadenken..

    Bekken: hier vergelijkbaar, strijken heb ik al van september denk ik niet meer gedaan, ik vouw het enkel. Ik ga dan in de zetel zitten en vouw het op mijn schoot. Maar zelfs dat krijg ik niet bijgehouden ;)
    Poetsen kan hier niet, stofzuigen en dweilen en zelfs stofvegen gaat niet. De eerste twee kan mijn bekken niet verdragen, en van het laatste krijg ik harde buiken ;) Hier dus nog een bankhanger!
     
  5. e1ke

    e1ke Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.042
    9
    38
    NULL
    NULL
    Ff ego: mijn Suikertest was goed! Op het randje maar goed! Pfff zo zalig. Was een kans van 9:10 dat het weer zo slecht zou zijn dat ik aan de insuline moest. Zeker met de schildklierproblemen. En ik mag vanavond eindelijk naar de tandarts! :)

    Heb veel bijgelezen maar ben te euforisch van het nieuws! Sorry dames!
     
  6. kleineM

    kleineM Fanatiek lid

    7 okt 2014
    3.215
    1.516
    113
    Dubbel super goed nieuws vandaag: zowel van Mamadeluxe met het hartje (jippie!!!!) en van E1ke(geen insuline, top!) gefeliciteerd meiden!
    Mamadleuxe: was er wel een verklaring voor of ...?

    Ja heb wel een beetje teveel gedaan, ben net weer de hele middag op pd geweest en nu echt gesloopt...ben helemaal bleek zag ik net, pfff. Zot er zelfs over te twijfelen of in naar yoga ga, en dat vind ik super leuk. Heb de kleine meid ook al een paar dagen niet gevoeld. Op zich kan dat prima gezien termijn en zeker omdat de placenta voor ligt, maar wel jammer, vind het zo gezellig en geruststellend.
     
  7. missy missy

    missy missy Bekend lid

    12 apr 2015
    846
    30
    28
    NULL
    NULL
    Heftig bevallen met 25 weken. Hopelijk houdt het kindje er niets aan over. Je hoort vaak dat zulk te vroeg geboren baby's vaak veel allergieën en astma gerelateerde klachten krijgen.

    Mamadeluxe en elke gefeliciteerd met het goede nieuws. Dat horen we graag! Weer een last van jullie schouders he. Dikke knuffel

    Ik mag donderdag naar bekkenfysio...heb al vanaf het begin pijn mijn onderrug en dat wordt alleen maar erger! Gelukkig kon ik donderdag al terecht...ben benieuwd.
     
  8. juf1987

    juf1987 Fanatiek lid

    30 sep 2014
    1.917
    1.809
    113
    Leerkracht
    België
    Ik ben zoo moe! :)
    Ik lees wel mee, ben er wel nog steeds, maar heb gewoon niet veel fut... Het huishouden, iets meer dan voltijds werken (elke week 3 overuren) en dan nog af en toe bij mijn papa bijspringen... het kruipt niet in mijn koude kleren!

    Ik mag wel niet klagen zo te lezen: weinig last van kwaaltjes... Harde buik: nog steeds geen idee hoe dat voelt, dus dat zal ik wel niet hebben ;). Wel al 2 avonden steken in mijn rechterzij, mijn man ziet dan echt dat ik pijn heb, dan even kersenpitkussentje (door hem opgewarmd, de lieverd) en op de bank liggen of op bed en het gaat dan wel weer over.. Volgens mijn schoonzus zou dat wel eens bandenpijn kunnen zijn..

    Fijn, het goede nieuws van het hartje en geen insuline.

    Aan de bankhangers, geniet ervan (zo stiekem toch wel beetje jaloers soms :);) - alhoewel die kwaaltjes natuurlijk niets zijn om jaloers op te zijn :) )
     
  9. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.154
    1.394
    113
    Vrouw
    België
    Dat is goed nieuws Elke! En straks hopelijk ook eindelijk van de pijn af.

    Kleine M doe maar rustig aan als je zo moe bent (ik geef mijn goede raad weer weg :p)

    Missy vervelend dat je al zo vroeg last hebt van je rug

    Juf jij ook druk precies, amai. En tja bankhangen is soms wel leuk, maar gaat ook wel vervelen hoor. Plus je wil vanalles en je kan gewoon niks. Zou graag eens goed dweilen en nog dozen opruimen van de verhuis (in juli!) maar het kan gewoon niet. Toen kon ik minder omdat ik zo misselijk was, en daarna begonnen al gelijk de harde buiken dus tja... blijft vanalles liggen wat ik niet wil. Zal blij zijn als de kraamhulp er is hahaha :p
     
  10. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Oh ik kan vaak niet wachten tot ik kan bankhangen of in de middag een extra uurtje slapen. De komende weken zit dat er nog niet in helaas.

    Net weer een nieuw laagje over het ledikantje. Een flink project, maar zoooo leuk.
    Het behang zit er nu ook op. Moet alleen nog afgesneden worden.
    Plus dat ik nog een klein stukje muur heb waarvan ik nog niet weet wat ik ermee moet.
    Het behang is wit met roze wolkjes (van Eijffinger) en het ledikantje wordt (oker?) geel.

    Mamadeluxe: Fijn dat alles goed was! Een hele opluchting!
     
  11. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    #591 Yummy, 16 nov 2015
    Laatst bewerkt: 16 nov 2015
    Hm de foto lukt niet!
    Binnenkort dus een foto van het kamertje :)
     
  12. trotsema

    trotsema Bekend lid

    3 jan 2015
    869
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fijn mamadeluxe5 wat een geruststelling. Fijn geen suiker! Banden pijn had ik ook heel erg vandaag, kon mij niet bewegen of het deed pijn. Ook erg moe pff.
     
  13. kleineM

    kleineM Fanatiek lid

    7 okt 2014
    3.215
    1.516
    113
    :$:$ en ik wil wel een foto!

    Moest vandaag nog aan je denken, bij de kwantum zag ik hele leuke metalen emmers/ met deksel; beetje industrieel in een mooie gele kleur!!
     
  14. Sahi

    Sahi VIP lid

    4 apr 2010
    5.186
    0
    0
    Dordrecht
    E1ke wat fijn dat je geen suiker hebt! Kan me voorstellen dat je superblij bent. Hoe ging het bij de tandarts?

    Mamadeluxe fijn dat alles goed is met de kleine meid! Blijft naar van die jeuk zeg!

    Juf; ik ben ook vaak heel veel aan het werk en dan nog allerlei prive dingen. Ergens heerlijk om bezig te zijn, maar kan soms ook wel uitkijken naar een dagje rust. Gelukkig maar dat we dus blijkbaar niet te veel klachten hebben ;)

    Kleinem; had nog geen mail gezien volgens mi, zal het zo nog even checken.

    Las iemand met 25wk bevallen, heftig zeg! Zag net op mn facebook ook een bericht van een oude bekende die haar dochtertje afgelopen week met 24wk verloren is, vreselijk!

    Hier verder weinig bijzonders, gezien het tijdstip weer een veel te drukke dag gehad en dat blijft de komende dagen zo... Maar zolang het vol te houden is,mag ik niet mopperen :)
     
  15. turkssnoepje

    turkssnoepje Actief lid

    19 apr 2014
    380
    6
    18
    Heey ik kwam even gedag zeggen. Ben erg afwezig geweest laatst weken, maar alles gaat goed hier. Ik ga weer proberen wat te volgen in het forum dus julie horen weer van me. Oh en dat kaartje ziet er superleuk uit!
     
  16. Wendy188

    Wendy188 Bekend lid

    6 aug 2012
    675
    0
    0
    Farmaceutisch bedrijf
    Wow wat een fijne berichten allemaal behalve degene van die vriendin waarvan die kleine is geboren met 25 weken...
    Hopelijk gaat alles heel snel een stuk beter met die kleine...

    Ook ik zal snel een foto plaatsen van het kamertje... maar het is nog een beetje een zooitje dus moet alles eerst nog ff opruimen...
     
  17. trotsema

    trotsema Bekend lid

    3 jan 2015
    869
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het gaat best goed met de kleine, hij is alweer een week oud. Tot nu toe alleen vooruitgang en geen tegenslagen.
    Fijn dat het goed gaat turkssnoepje.
    Zoontje is ziek thuis en hij heeft vanmorgen lekker op bed tv gekeken en daardoor hebben we tot kwart over acht in bed gelegen. Dat was erg lekker! Gister heel erg last van mijn banden, ze deden echt pijn, vandaag is het weg gelukkig.
     
  18. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.154
    1.394
    113
    Vrouw
    België
    Ik las gisteren enkelen over bandenpijn, dacht ik nog oh wat een geluk, ik niet! Nja tot gisteravond dus haha. Ineens ook dikke steken. Net op een moment dat ik lol had met vriend, waren net super hard aan het lachen en dan kan je niet stoppen oh wat deed dat pijn! :D

    Vanmorgen weer nieuw kwaaltje (had ik bij de oudste ook): bloedneus! Vanmorgen even gehad nadat ik neus gesnut had, en ineens vanmiddag terwijl ik aan het eten was :( Duurde gelukkig niet zo lang. Hopelijk wordt het niet zoals bij de oudste, toen echt ooit half uur bloedneus en gigantische klonterslierten kwamen er uit... echt goor en nooit gehad behalve tijdens de zwangerschap. Werd er helemaal licht in mijn hoofd van omdat ik zoveel bloed verloor.
     
  19. Plankje

    Plankje Fanatiek lid

    15 dec 2014
    1.171
    0
    36
    Vrouw
    Zuid Holland
    hier vandaag controle gehad.
    Alles is goed. We hadden afspraak voor hartje luisteren maar kreeg gelijk een echo om het hartje te luisteren want het andere apparaat was al in gebruik maar vond dat helemaal niet erg want nu hebben wij onze uk kunnen zien.
    Hij had de hik zo leuk en grappig om te zien.

    Volgende afspraak is 15 dec controle vk
    En 16 dec hebben we 3D echo
     
  20. kleineM

    kleineM Fanatiek lid

    7 okt 2014
    3.215
    1.516
    113
    Oh plankje, wat heerlijk! bofkont! :D fijn dat je ervan genoten hebt! Zal je afspraken overnemen.

    Turkssnoepje fijn dat het met jou ook goed gaat!

    Hier ga ik zo maar eens verder met strijken, is er gisteren niet meer van gekomen, maar ben wel naar yoga geweest en dat was heel ontspannend.
     

Deel Deze Pagina