M'n man en ik gaan binnenkort een nachtje weg naar Den Haag. We zouden eigenlijk naar Brugge gaan, maar dat bewaren we toch maar voor het voorjaar. Alle hotels in het centrum zaten namelijk al vol voor die datum. Dus nu lekker naar Den Haag. We gaan er gezellig met de trein heen. En zitten op een km van het centraal station in een hotel, in het centrum. Wat zijn nu echt leuke dingen om te zien in Den Haag? We willen het liefst alles lopend doen, dus als het in of vlakbij het centrum is, zou het mooi zijn. We willen ook wel wat winkelen, maar geen twee dagen aan een stuk. En hebben jullie nog tips voor een leuk, gezellig restaurantje. Hoeft absoluut niet chique te zijn, we zijn maar simpele mensen Alvast bedankt voor de tips!
Ik vind het omniversum altijd erg leuk om een film te kijken, ligt er wel aan wat er draait, vind natuurfilms altijd zo mooi. Maar is al een tijd geleden dat ik er geweest ben. Is wel uit het centrum geloof ik maar met de tram ben je overal zo. Wandelen op het strand in Scheveningen en dan meteen even de pier bekijken die sinds kort weer open is. Naar het casino in Scheveningen. Op loopafstand: Binnenhof Misschien naar een museum? Weet niet wat je leuk vindt, er is genoeg.
Madurodam! Pas met mijn kinderen heen geweest, maar is als volwassenen ook erg leuk om keertje gezien te hebben!
Toevallig nog niet zo lang geleden met de kids in madurodam geweest, vonden ze erg leuk. Nu dus geen plannen om daar heen te gaan. Ik denk zomaar dat we lekker rond gaan wandelen en wel zien wat we tegenkomen. Genoeg te zien daar in het centrum denk ik.
Ik weet niet of je van musea houdt, maar het Mauritshuis is pas vernieuwd en weer open. Verder Het Eschermuseum of Panorama Mesdag zijn wel leuk, de Gevangenpoort vond ik ook als kind wel griezelig interessant. Je kunt even gaan kijken bij paleis Noordeinde en de paleistuinen en natuurlijk op het Binnenhof. Er zijn veel leuke lunchtentjes en restaurantjes rond de Molenstraat, Oude Molstraat en Torenstraat, dat is ook midden in het centrum. Verder kun je natuurlijk naar Scheveningen, lopend maar makkelijker met de tram. Vind zelf fijner dan Scheveningen eigenlijk Meijendel, dat is een duingebied met bos iets meer naar het noorden waar je heel goed kunt wandelen (en uiteindelijk ook bij zee uitkomt). En dan middenin pannenkoeken eten bij de open haard in de boerderij
Het Mauritshuis bij het Binnenhof. Prachtig! Binnenhof zelf (je kunt hier ook rondleidingen krijgen, zou je moeten informeren of er in dat weekend ook rondleidingen plaatsvinden). Gevangenpoort bij het Buitenhof (je hebt ook in de avonden de Duìstâh De Haag wandelingen, ook erg leuk). Lopen door de Denneweg, Lange Voorhout, Noordeinde. Haags Historisch Museum. Wandeling richting China Town. Straat met voornamelijk Chinese winkels en bewoners. Ooievaart (rondvaart), weet niet of deze in november vaart. In december hebben ze speciale rondvaart trips. Qua eten, er zijn zoveel restaurantjes. Waar hou je van qua eten?
Wat ik leuk vind om te eten is umami op het buitenhof. Gewoon lekker wandelen in het centrum vind ik ook leuk, echt een mooie stad Den Haag! En idd lekker naar Scheveningen, goed te doen met de tram. Vredespaleis vond ik ook erg mooi, maar dan moet je wel van te voren opgeven voor een rondleiding.
Zit je in het mercure hotel? Daar tegenover zit pathe. Daar kun je 's avonds leuk een filmpje pakken. Naast dat hotel zit een chinees (min kee, maar dat staat niet op de gevel). Je kunt daar heel lekker dim sum eten. Er zijn verder al veel tips gegeven, dus je gaat je vast vermaken
Ik ken de stad niet heel goed, maar heb wel deze leuke adresjes opgeslagen Leuk voor eten en drinken: Bittersweetz (Oude Molstraat) Baklust (Veenkade) Simply Bread (Gedempte Gracht) Avondeten: Restaurant Filmhuis (Spui) Restaurant HAGEDIS (Waldeck Pyrmontkade, net iets uit het centrum) De Vegetarische Pizzeria of De Vegetarische Snackbar (Stationsplein) Ook leuk: de We Love This City-route https://www.facebook.com/We-Love-This-City-106687372995665/
Niet haagse markt doen dan krijg je cultuurshock 😳 Denk dat als je n dagje scheveningen en dagje centrum doet je al twee dagen vol hebt.. Je kunt noordeinde wandelen en paleis van de koning zien, zit midden in centrum, statenkwartier is een buurtje wat ook erg hip is met lekkere eettentjes, tram 17 vanuit binnenstad, meteen ben je daar bij drie musea en omniversum en eindhalte is scheveningen
De 2e kamer, binnenhof enz. En kwa eten ga eens naar eten & zo in zoetermeer. Dit was vroeger een discotheek en nog van binnen redelijk hetzelfde. Maar al you can eat met alles wat je maar kan verzinnen! Chocofontein,sushi,vlees zowel normaal als vreemde dingen zoals kangaroo. Wokken grillen en heel veel toetjes! Voor de evt kinderen is et ook een speelding aanwezig.
Naja Gevangenenpoort museum is heel leuk en duurt maar een uurtje, lekker wandelen door t centrum heen, binnenhof, strand. Wij gaan vaak libanees eten bij restaurant amier, zit in t centrum.
als je van lekkere italiaanse pasta houdt zeker gaan eten bij Giuliano's in een zijstraatje van de Grote Markt, dat is zo'n ontzettend gezellig tentje, klein maar fijn en niet duur. Wel op tijd reserveren want is populair! Kun je voor of na het eten borrelen in een van de leuke tentjes op de Grote Markt, alles gezellig daar!
ze hebben overigens ook andere dingen dan pasta! en de Haagse markt is net heropend las ik. Ik vond het altijd een hele ervaring daar (positief!). Ben wel benieuwd hoe het nu is. Escher museum werd hier al vaker genoemd, is ook erg leuk!
Haha dit stond vandaag nog in de krant over de Haagse markt: Cookiewall: Cookies op de Volkskrant | de Volkskrant