is dit nou bekkenpijn?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door michelle1990, 21 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. michelle1990

    michelle1990 Actief lid

    1 okt 2014
    114
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames,

    Ik ben 23.3 weken zwanger van ons 2e kindje.
    Gister een dagje wezen shoppen en aan het einde merkte ik wel dat me rug en heupen wat pijnlijker werden.
    Vanmorgen stapte ik met nog een beetje pijn uit me bed maar nu een paar uur later is de pijn echt erg aan het worden terwijl ik nog niet veel gedaan heb vandaag. De pijn zit echt aan de zijkant van me heupen en onderin me rug en billen/stuitje.

    Ik vraag me dus af of dit nou al me bekken zijn die pijn gaan doen. Bij de eerste niet gehad en nu ben ik pas 23 weken heb nog zolang te gaan;)

    Herkenen meerdere meiden deze pijn?

    Groetjes
     
  2. Anzza

    Anzza Fanatiek lid

    23 jun 2012
    2.345
    0
    36
    drenthe
    Ja dat kan zeker bekkenpijn zijn. Zelf had ik er de vorige zwangerschap al vroeg last van, rond de 12 weken. Daarna is het nooit helemaal weggeweest. En nu heb ik er ontzettend last van. Heel erg vervelend, maar goed afwisselen in je dagelijkse bezigheden is wel verstandig.
    En, zoek een goede bekken fysiotherapeut! Sommige dames hebben daar ontzettend veel baat bij, ik hoop voor je jij ook :)
    Luister naar je lichaam!
     
  3. fiona1983

    fiona1983 Fanatiek lid

    9 dec 2011
    1.808
    1
    0
    NULL
    NULL
    kan inderdaad... zeker met een tweede belast je je lichaam toch meer dan bij een eerste en dat merk je misschien ook.
    Hier vanaf 12 weken last gehad van mijn bekken, en juist vanaf een week of 25 minder... nu begint het weer een beetje terug te komen, vooral als ik te veel heb gedaan fysiek

    In de gaten houden en bij de vk duidelijk aangeven, voldoende en op tijd rust nemen en geen zware dingen tillen hebben hier ook goed geholpen.
    Succes!
     
  4. michelle1990

    michelle1990 Actief lid

    1 okt 2014
    114
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi

    Ik had het van de week aangeven bij mijn gyno en die reageren heel bot. Hij zei ja dat kan meerdere vrouwen hebben weleens pijn als ze zwanger zijn dat hoort erbij.
    Ik sla dan dicht als iemand zo doet, maar dacht bij me zelf dat snap ik zelf ook wel dat meerdere vrouwen pijn ervaren op verschillende vlakken maar wilde meer advies van u wat ik er eventueel mee kan doen. Maarja de volgende afspraak probeer ik het nog een keer met hem erover te hebben en anders bel ik zelf maandag een fysio voor advies/afspraak.

    Groetjes
     
  5. aninaja

    aninaja Niet meer actief

    Wat je beschrijft lijkt inderdaad op bekkenpijn. Ik heb het al vanaf 14e week en ik werk daardoor ook niet op dit moment, pas na de bevalling weer.. Werk nu therapeutisch. Cesar therapie helpt voor bekkenpijn. Sterkte ermee! ;)
     
  6. Anzza

    Anzza Fanatiek lid

    23 jun 2012
    2.345
    0
    36
    drenthe
    Nou lekker dan, zo'n arts. Kan me voorstellen dat je daar onzeker van wordt.
    Je kunt zonder verwijzing terecht bij een bekken fysio. Mocht je toch liever doorverwezen worden, dan kun je ook gewoon een afspraak maken met je huisarts.

    Succes, wel er iets mee doen hoor!
     
  7. Mango393

    Mango393 Bekend lid

    4 mei 2015
    602
    101
    43
    Hoi,

    Ik heb vanaf week 8 last van mijn rechter SI-gewricht. Ik heb daar tot de termijnecho bij 12 weken mee door gelopen en heb het aangegeven bij mijn verloskundige. Die zei dat ik maar langs de fysio moest gaan om te kijken of er wat mee moet of niet. Dat heb ik gelukkig gedaan! Later werd de pijn erger en kreeg ik ook pijn bij mijn stuitje en de pijn straalde door naar mijn bil. Als ik de ene dag veel fysieke inspanning had gedaan dan had ik er vooral de volgende dag erg veel last van. Zo erg dat ik het doorstraalde naar mn kuit en ik niet meer kon lopen. Nou dat was mijn weg naar bekkeninstabiliteit. Als je er op tijd bij bent, kan je nog veel voorkomen met oefeningen en houdingadviezen van de fysio. Veel sterke!
     
  8. Emlilo

    Emlilo Bekend lid

    27 apr 2014
    694
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik had exact hetzelfde gevoel rond 23 weken. Ben dan 3 dagen niet gaan werken (had de week ervoor ook heel veel gedaan) en na die dagen rust was de pijn was. Momenteel 33 weken en geen last meer van gehad. Volgens de gynaecoloog was het een overbelasting van de bekken. Het hoeft dus niet altijd BI te zijn ;)
     
  9. Draaikont

    Draaikont Fanatiek lid

    13 jul 2015
    2.576
    907
    113
    Ik loop ook al vanaf 12 weken bij de bekkenfysio!
    En ik werk ook niet meer... Ik lig zoveel mogelijk plat.
    Niet mee blijven doorlopen hoor even een expert erbij halen.

    En wat is je gyn een lul! Zeker een man?
     
  10. michelle1990

    michelle1990 Actief lid

    1 okt 2014
    114
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha mijn gyno is inderdaad een man!!!

    Morgen bel ik gewoon de fysio en leg het een beetje uit en hoor dan wel wat hun advies is. Ik baal er wel van dat het nu al begint, heb nog een peuter van 2,5 die vrij druk is dus rusten is moeilijk en me man die diet helemaal niks in het huishouden dus ook dat komt op mijn schouders terecht, ben blij dat ik ernaast niet werk. Vindt het knap van de vrouwen die werken, de kinderen en het huishouden en ook dan nog zwanger zijn.

    Groetjes
     

Deel Deze Pagina