Hallo!Ik vroeg mij af wanneer jullie de kleine uit bed halen in de ochtend? fenna (4mnd) wordt soms al om half vijf wakker en dan werkt een speen helaas ook niet. Vandaag heb ik om 05.15 uur de babyfoon uitgezet ondat ik hoorde dat ze wakker werd en in de hoop dat ze weer in slaap zou vallen. Volgens mij is dat ook gebeurt aangezien ik in slaap viel en half zeven wakker werd omdat ze "riep" en begon te jammeren. Doen jullie dat ook of waren jullie er al om 5.15 uur uitgegaan in mijn geval?Groetjes chantal
Onze dochter is nu 5 maanden en word ook weleens wakker. Ik ga er nooit uit want ze brabbeld wat en valt weer in slaap. Alleen als je kleintje huild zou ik gaan kijken.
Als mijn zoontje veel te vroeg wakker word ga ik er alleen uit als hij echt ligt te huilen. Als hij een beetje ligt te kletsen, rondkijken of een beetje 'zeurt' draai ik me nog een keer lekker om. Dat deed ik ook toen mijn zoontje 4 maanden was. Zo leert hij ook dat wakker worden niet betekend dat hij er meteen uit mag.
Mijn baby van 4 mnd slaapt überhaupt nog niet door. Als hij jammert/brabbelt/huilt pak ik hem bij me in bed en gaat hij vaak weer slapen.
Als mn kleine 8 maanden terug rond die tijd wakker werd ging ik er alleen uit als hij echt begon te huilen. Dan gaf ik m wat bv en hop weer terug in bed.
Als ze ligt te babbelen met de ogen wijd open, naar de babyfoon (Camera) toe ligt te kruipen, dan ga ik haar uit bed halen.. Is meestal tussen 6&7u 's morgens, maar ze ligt er ook al van 19u in.. Dus ze is wel uitgeslapen & begint honger te krijgen
Komt ze niet gewoon voor een voeding? Bij mij slaapt ze pas net door (14 maanden), rond die leeftijd was het altijd nog een of meerdere voedingen snachts. Om deze tijd wakker worden was dus voeding en verder slapen. Babyfoon uitzetten zodat ik verder kan slapen zou ik persoonlijk nooit doen, maar dat is een persoonlijke keus.
Onze kleine drinkt rond die tijd haar eerste fles, dus die krijgt ze dan in haar bedje. Daarna gaan we weer slapen, ze slaapt dan tot 7:30. Dat vind ik een normale tijd om op te staan, 5u ga ik niet aan beginnen haha (tenzij ze natuurlijk niet lekker is of wat dan ook )
Klinkt als honger, dus dan zou ik voeden en weer naar bed. Als het alleen gebrabbel is, laat ik haar even en slaap ik verder. Maar babyfoon zou ik niet uitzetten...slaap ik toch niet echt lekker.
Hier was hij op die leeftijd ook rond die tijd wakker, maar ging dan huilen en had echt honger, dus hij kreeg een fles. Die fles hebben wij altijd beschouwt als nachtvoeding, dus die kreeg hij in het donker en dan ging hij weer terug in bed en sliep nog even verder tot ongeveer 8.00. Als ze alleen brabbelt zou ik er niks mee doen, gewoon lekker laten liggen totdat ze echt gaat huilen. Inderdaad kans dat ze weer in slaap valt. Mijn zoontje ligt ook wel eens rond 5.00-6.00 wat te brabbelen, maar valt eigenlijk altijd weer in slaap. Als ik er heen ga wil hij eruit en de dag beginnen, dus daar begin ik niet aan. Ik ga pas naar hem toe als hij na 7.00 wakker is of echt aan het huilen is.
Onze uk had verborgen reflux dus kan ik niet echt vergelijken.hij schreeuwde altijd dus stond om wat voor tijd ook naast zijn bedje. Heel veel nachten van maar 5/6 uur. Nu is hij 19 maanden en hoor je duidelijk het verschil tussen praten in zijn slaap en wakker zijn, nu spring ik er niet meteen uit. Persoonlijk zou ik het nooit uitzetten.
Als ze alleen wat brabbelt, wacht ik af of ze nog in slaap valt. Ik heb geen babyfoon aanstaan de nachten, is maar 1 deur verder en deur op een kier.
Zou ook wel eens willen weten waarom je de babyfoon uitzet TS? Als ik naar mezelf kijk hebben we de babyfoon bewust niet aan omdat ik anders van ieder geluidje wakker wordt, en als ze ECHT huilt haar ook heel goed hoor zonder de babyfoon aan.
ja eigenlijk is de babyfoon ook niet nodig, ze slaapt 1 deur verder en we hebben de deur open staan. dus als ze huilt dan word ik wel wakker. ook gewenning dat we hem vanaf het begin aan hadden staan denk ik.. en ik zet hem dus uit omdat ik van ieder geluidje wakker word, maar eigenlijk heb ik die babyfoon niet nodig.