Wie gaan voor/zijn zwanger van derde kindje 2!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Happygirl86, Jan 21, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Fleurop

    Fleurop Fanatiek lid

    Jul 2, 2010
    1,684
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Overijssel
    Deze foto's moest ik toch even delen. Al mijn mannen :D

    Het gaat goed hier. Pim doet het prima. Tja.. Die nachten wennen niet helemaal, maar dat komt goed. Afgelopen nacht was de beste, maar 2x eruit en meneer sliep meteen. De nachten daarvoor soms wel paar uur bezig met hem. Wat zo'n goede nacht al niet kan doen dan.
    De jongens hebben beide hun eigen manier: Sam vindt het helemaal geweldig en Daan wil er nog niks van weten. Hij accepteerde hem wel maar meer ook niet.
    Borstvoeding gaat goed, hij is echt een rustige drinker.

    Gisteren voor het eerst een hele dag met de kids alleen. Sam dan vanaf 12u. Ging best goed!! Soms keertje vaker de TV aan :pP

    Vanaf volgende week wil ik weer de kids zelf naar school en peuterspeelzaal brengen. Dat vind ik nog wel spannend hoor, of ik dat allemaal wel ga redden. We zullen zien!!!
     

    Attached Files:

  2. Spekky

    Spekky Actief lid

    Jul 6, 2014
    295
    0
    0
    NULL
    Zuid-Holland
    Fleurop, wat een superfoto, echt een gezin waar je trots op kunt zijn!

    Plk, hoe was de echo?

    Brabomama, dankjewel dat je je ervaring wilde delen! Ik ben niet snel banggemaakt met medische verhalen hoor, hoe meer info hoe beter :D
    Gister heb ik dus opnieuw bloedgeprikt en vanmorgen belde de VK dat naast m'n leverfuncties ook de galzure zouten verhoogd zijn, wat betekent dat ik zwangerschapscholestase heb. Ik kon meteen terecht in het zkh, extra lab gedaan en ctg die gelukkig goed was, maar het beleid bij cholestase is inleiden bij 37wk. DAT IS DUS AANSTAANDE DINSDAG :$ En misschien zelfs morgen al als m'n bloedwaarden verslechteren. Nou daar ben ik nog niet echt aan toe, aangezien we dit weekend gaan verhuizen. Kan iemand nog even mijn slaapkamer komen behangen? :p
    De jongens zijn nu uit logeren en alle hulptroepen zijn ingeschakeld om iig de slaapkamers af te krijgen - gelukkig was het meeste werk al gedaan dus dat moet wel lukken. Ik hou jullie op de hoogte!
     
  3. plk

    plk Actief lid

    Sep 28, 2008
    407
    0
    0
    Zuid-Holland
    Nee Spekky!! het scenario die je nu even niet wilde horen!! Heel veel succes en sterkte de komende dagen.

    Hier net een hele mooie echo gehad, duidelijk kloppend hartje gezien en gehoord :)
     
  4. Fleurop

    Fleurop Fanatiek lid

    Jul 2, 2010
    1,684
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Overijssel
    Plk: super goede echo!!! Lekker genieten!
    Spekky: jeetje dat komt wel heel dichtbij dus. Geen goede timing wat betreft je huis! Heel fijn dat je hulp om je heen hebt. En neem aan dat je dan een nachtje extra in ziekenhuis moet blijven? De situatie is niet anders, het komt goed!!
     
  5. Brabomama

    Brabomama Fanatiek lid

    Sep 14, 2011
    1,316
    0
    0
    Ohhhh wat een prachtige en lieve foto Fleurop!! Ik snap dat je daar heel trots op bent!

    Spekky dat is even balen zeg, dat je echt zwangerschapscholestase hebt. Maar dat inleiden bij 37 weken doen ze niet voor niets. Ik weet precies hoe het voelt, ergens denk je: "Oh jee, nu al??" maar vertrouw er gewoon op dat het goed zit en dat je kindje het leven buiten je baarmoeder waarschijnlijk al prima aankan! Probeer je eraan over te geven dat het dinsdag gaat gebeuren en probeer je niet druk te maken over thuis (al weet ik ook uit ervaring dat dat soms moeilijk is!!) Veel sterkte!

    Plk gefeliciteerd met je mooie echo, wat heerlijk!

    Hier alleen maar een -voor jullie waarschijnlijk triviaal, maar voor ons heel wezenlijk :) - nieuwtje: onze peuter heeft gisteren zomaar uit zichzelf op het potje gepoept! Nu nog op de WC poepen en dan is ze er helemaal door en van haar angst af. En trots dat ze is!! (en wij ook!) :D
     
  6. Brabomama

    Brabomama Fanatiek lid

    Sep 14, 2011
    1,316
    0
    0
    Hoe is het nu met je, Spekky? Kun je er al een beetje in berusten dat je morgen ingeleid gaat worden?

    En hoe gaat het met de andere dames? Iedereen een leuk weekend gehad? Ik vind het maar stil hier! ;)
     
  7. sumshine

    sumshine Fanatiek lid

    Jan 5, 2011
    3,063
    0
    0
    Spekky hoe gaat het meis?

    Brabomama, hier soortgelijke bevallingen (medische) gehad! Toevallig! (pre eclampsie / hyptertensie en bij de 2e ook zw.diabetes) Overigens bij de derde helaas wel ingeleid bij 40w want toen ging de bloeddruk omhoog maar geen inleiding bij 37.0 zoals bij kind 2 of 38.0 zoals bij kind 1 met allerlei toeters en bellen en spoed. Dus misschien is bij jou straks ook we drie maal is scheepsrecht?
    Ik vond het iig wel een verademing om zo fit de bevalling nog in te gaan (we waren er ivm voorgeschiedenis heel op tijd bij) en een kind van 40weken te hebben. Dat maakt toch verschil heb ik het idee! Ik vind het wel jammer dat ik nooit een gewone bevvalling die normaal uitzichtzelf begint mee zal maken.
    We hebben nu drie kinderen, het is voor mij compleet namelijk!
    Nu heerlijk mijn lijf weer terug ;)
     
  8. tatie

    tatie Fanatiek lid

    Feb 21, 2014
    1,026
    110
    63
    Spekky, heel veel succes vandaag! Of misschien is die kleine er al....?
     
  9. Spekky

    Spekky Actief lid

    Jul 6, 2014
    295
    0
    0
    NULL
    Zuid-Holland
    Pfff tis echt saai dat wachten, ze kon m'n vliezen nog niet breken dus ik loop nu rond met een ballonnetje tot er genoeg ruimte is. Er begint wel wat te rommelen, heb de eerste lichte weeën al gevoeld dus er gebeurt in elk geval wel wat!
     
  10. tatie

    tatie Fanatiek lid

    Feb 21, 2014
    1,026
    110
    63
    Oh dus het gaat toch echt vandaag gebeuren! Spannend hoor! Hoop dat het rommelen snel goed doorzet!

    Heb je het thuis een beetje los kunnen laten? En waar zijn je mannen nu?
     
  11. tatie

    tatie Fanatiek lid

    Feb 21, 2014
    1,026
    110
    63
    Fleurop wat een lieve foto van Pim! Lief zeg met die blonde haartjes (hier drie heel donkere kindjes bij geboorte). En wat kijkt Sam lief en vol trots.

    Plk, fijn een mooie echo!

    Sumshine, heb jij voor je gevoel je lijf alweer terug? Ik zou dat ook wel weer willen! Gewicht is denk ik weer vanouds, maar nog niet op zijn plek of zo...

    Heb hier trouwens ook nog wel last van hormonen (slaperig en wat wazig) door het voeden, waardoor ik me nog niet helemaal mezelf voel. Ik vind borstvoeden heel mooi en fijn en hou dat graag nog even vol, maar ik heb een langzame drinker en ben al snel een drie kwartier bezig (ook met de fles trouwens). Nu draag ik daar nog steeds makkelijke kleding voor en zou graag willen dat ik daar niet meer over hoefde na te denken.
     
  12. Spekky

    Spekky Actief lid

    Jul 6, 2014
    295
    0
    0
    NULL
    Zuid-Holland
    Daar gaat ie dames, vliezen zijn gebroken en de eerste weeën zijn al begonnen. Ik hoop jullie snel goed nieuws te vertellen!
     
  13. tatie

    tatie Fanatiek lid

    Feb 21, 2014
    1,026
    110
    63
    Zet hem op! geniet ook van deze mooie gebeurtenis!
     
  14. Fleurop

    Fleurop Fanatiek lid

    Jul 2, 2010
    1,684
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Overijssel
    Veel succes Spekky!!
    Super spannend!
     
  15. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam

    Wha, spannend zeg. Succes alvast
     
  16. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Hoihoi,

    Tatie, drie kwartier is idd de moeite zeg. Komt ze vaak?

    Fleurop, want een lieve foto zeg. Hoe gaat het met de kleine man en wat vinden je andere mannen ervan? Zijn ze al gewend?

    Spekky, is het nog wel allemaal goed gekomen met de verhuizing?

    Brabomama, wat goed van je dochter. Heerlijk is dat zonder luiers.

    Plk, wat fijn dat je een goede echo had. Ik vind het echt nu veel spannender dan bij de andere twee.

    Hier morgen alweer 29 weken; gaat echt super hard. Als Spekky is bevallen ben ik de volgende van de lijst :O . Morgen komt de kraamzorg voor intake. Hier nog 12.5 dag werken tot verlof, dus einde komt in zicht. Ben er ook echt aan toe; had ik vorige keren veel minder, maar nu moet ik nog zoveel doen en ik kom daar in combinatie met werk niet aan toe. Al kunnen we wel elke keer dingen afstrepen.
    Volgende week weer naar de vk en met 31 weken krijgen we nog een groeiecho; is sinds kort standaard protocol bij onze praktijk, dus we kunnen nog ff spieken naar de kleine meid.
     
  17. plk

    plk Actief lid

    Sep 28, 2008
    407
    0
    0
    Zuid-Holland
    Zet hem op Spekky!!

    Heerlijk Nelta, je naderende verlof kan je dan ook echt zo naar toe leven.

    Tatie dat is idd een tijd dat je zit te voeden, maar als het ook met de fles zo lang duurt, valt er denk ik weinig aan te doen.

    brabomama, wauw wat knap zeg!!
    Hier is de jongste zindelijk dag en nacht met plassen maar...hij poept nog in ze luier, deed de oudste ook, besteed er nu nog niet teveel aandacht aan, hopelijk poept hij een keer per ongeluk als hij plast op de wc :D

    Sumshine, al gewend aan het nieuwe ritme?
     
  18. Happygirl86

    Happygirl86 Fanatiek lid

    Mar 14, 2009
    2,318
    0
    36
    Provincie Utrecht
    Veel nieuwe verhalen hier. Ik ga er morgen eens voor
    Zitten met de laptop. Ben benieuwd of spekky al is bevallen. ;)
     
  19. Spekky

    Spekky Actief lid

    Jul 6, 2014
    295
    0
    0
    NULL
    Zuid-Holland
    Ze is er meiden, onze prachtige dochter A.nne! Om 18:30 is ze uiteindelijk geboren, net geen 6 pond met haar 37w1d. We blijven vannacht in het zkh ter observatie vw mijn medicatie, maar tot nu toe ziet het er allemaal prima uit en kunnen we morgenochtend naar huis :)
     
  20. Fleurop

    Fleurop Fanatiek lid

    Jul 2, 2010
    1,684
    0
    0
    Psychiatrisch verpleegkundige
    Overijssel
    Super. Gefeliciteerd met de kleine meid!!!! Goed gedaan :)
     

Share This Page