Harde buiken = pijn ?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Emib, 27 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Emib

    Emib Bekend lid

    26 mrt 2015
    750
    99
    28
    mijn dochtertje
    Dames, hebben/hadden jullie ook pijn tijdens harde buiken??

    Ik ben 34weken en mijn harde buiken beginnen precies meer en meer pijn te doen.
     
  2. OnsBoontje

    OnsBoontje Actief lid

    11 sep 2011
    113
    0
    0
    Ze hebben tegen mij altijd gezegd.. harde buiken mag maar ze mogen niet echt pijnlijk zijn
     
  3. hoop28

    hoop28 Fanatiek lid

    29 apr 2015
    1.247
    550
    113
    Vrouw
    Mogen inderdaad niet pijn doen. Hoevaak heb je ze?
     
  4. Emib

    Emib Bekend lid

    26 mrt 2015
    750
    99
    28
    mijn dochtertje
    Naar mijn gevoel vaak. Maar ik heb nooit echt getimed. Mss moet kk dat eens doen, maar k denk niet dat de bevalling meteen gaat beginnen. Want ik heb dit nu al sinds enkele dagen. En eigenlijk gebeurd er verder niets.
     
  5. Sissi87

    Sissi87 Lid

    24 nov 2015
    47
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou het morgen wel even aan je verloskundige vertellen. Bij mij voelde de harde buiken ongemakkelijk, maar niet pijnlijk.
     
  6. Emib

    Emib Bekend lid

    26 mrt 2015
    750
    99
    28
    mijn dochtertje
    Ik heb laatst aan mijn gynae verteld over mijn klachten, aangezien k vaak last heb.
    Haar assistente heeft naar mijn baarmoederhals gekeken en die was 41mm en dus nog veel te lang zei ze.
    Als antwoord kreeg k: het zijn wss maar zwangerschapskwaaltjes.
     
  7. Rietje88

    Rietje88 Niet meer actief

    Ik had dat ook en dacht aan een blaasontsteking. Bleek schoon en gelijk doorgestuurd. Echo's en testen gehad. Ze wilde me vannacht houden ter observatie maar ik slaap liever thuis. De 1 is gevoeliger dan de ander. Het kan dus niks te betekenen hebben. Maar het is altijd verstandig om het wel even te laten checken.
     
  8. Emlilo

    Emlilo Bekend lid

    27 apr 2014
    694
    0
    16
    NULL
    NULL
    Mijn harde buiken doen ook al enkele weken lichtjes pijn maar aangezien ik ongeveer maar een 5tal per uur heb, maak ik me niet echt zorgen.
    Ik had het bij mij vorige zwangerschappen ook, volgens de gyn heb ik een gevoelige baarmoeder die op elke prikkel reageert.
     
  9. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Ik heb sinds week 22 zo'n beetje dagelijks voorweeen. Die kunnen echt vies pijn doen. Ben daardoor wel onder strikte controle van het zh.
    Een gewone harde buik voelt bij mij alsof de kramp in je buik trekt. Dus is wel heel onaangenaam maar hoef dat niet weg te zuchten. Dus het kan wel degelijk een naar gevoel zijn.
    Die voorweeen voelen echt als menstruatiekramp en moet ik soms ook weg zuchten.
     
  10. Emib

    Emib Bekend lid

    26 mrt 2015
    750
    99
    28
    mijn dochtertje
    Oei, weet je nu al iet meer dan?
     
  11. Emib

    Emib Bekend lid

    26 mrt 2015
    750
    99
    28
    mijn dochtertje
    Ik wil ze ook altijd tellen, maar dat lukt me precies niet.
    Het gekke bij mij is dat ik het helemaal niet herken van mijn eerste zw. Maar k ben wel vrij kort terug zwanger geraakt. Mss kan sndat wel een reden zijn.. Ik weet het niet.
     
  12. Emib

    Emib Bekend lid

    26 mrt 2015
    750
    99
    28
    mijn dochtertje
    Hopelijk beterd het dan ook snel bij jou. Bij mij is het begonnen met week 26. Maar het was toen niet echt erg. Het waren toen gwn harde buiken die ongemakkelijk aanvoelden, nu krijg kk echt steken en vanonder telkens een druk.
     
  13. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Steken kunnen ook duiden op bandenpijn! Ik ken steken bij harde buiken niet eigenlijk. Weeen ( dus harde buiken die voor ontsluiting zorgen) voelen als hele erge menstruatie kramp en steekt niet.
     
  14. Tigra

    Tigra Bekend lid

    15 dec 2014
    706
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik zou even je verloskundige bellen! Beter een keer teveel dan te weinig.
    Ik krijg met week 35 harde buiken die steeds meer pijn gingen doen en voelde ook een druk van onder.
    Zie mijn onderschrift, een paar uur later had ik een dochter.
    Ik dacht ook dat het gewone harde buiken/voorweten waren. Maar het bleken echte weeën te zijn
     
  15. Rietje88

    Rietje88 Niet meer actief

    Ze hebben niks kunnen vinden. En ik was ook te koppig om te blijven. Ik ben ook redelijk uitgeput. 24 weken zwanger zijn en ondertussen een baby van 1 die overal aan wil zitten en waar je continu achteraan moet rennen is pittig. Vl neemt nu het volledige weekend meer zorg voor de kleine over en wat huishoudtaken uit handen om het even wat minder zwaar te maken.

    Als ze niks vinden en het toch pijnlijk is dan is het denk ik tijd om rustig aan te doen. Maar dan hebben ze wel al moeten kijken. Jij zit al een beetje op het einde toch? Dan kunnen het evt ook oefenweeën zijn. Deze kunnen wel pijnlijk zijn. Darmen kunnen ook in de knel raken en pijn gaan doen. Angst en spanning voor bijv de bevalling kan ook pijn veroorzaken. Maar altijd even bellen, anders blijft het speculeren. De ene is nou eenmaal gevoeliger voor pijn dan de ander.

    Mocht je de luxe van een bad hebben, maak daar dan even veel gebruik van. Dat is veel beter dan een douche omdat je de zwaartekracht ook even van je buik af haalt.
     

Deel Deze Pagina