Maar het komt toch niet meteen uit op tv hier? Of mis ik iets? Urgh dat ventje, dat ventje! 'Mom, mom, mooom!' Ze hadden z'n mond dicht moeten tapen grrr :x
Het komt om 22u op fox, ze lopen maar een dag achter op de us. Ik vond het maar een saaie msf, had er veel meer van verwacht
Vond deze aflevering mwua ging wel, het kon beter, erger me nog steeds dood aan Morgan :x en op dat einde dat rare joch mom mom? wth
Ik vond m wel goed hoor. Wat rustiger dan verwacht misschien, gelet oo het einde van de vorige aflevering, maar niet slecht. Morgan mag van mij nu wel gewoon aan een walker gevoerd worden, wat een vermoeiende gast zeg. En een beetje bijna mijn geliefde Carol uitschakelen, onvergeeflijk! Hebben jullie nog die laatste scène na de aftiteling gezien, met Daryl en die groep bikers? Die zagen er ook niet echt gezellig uit?
nee die heb ik gemist? wat gebeurde daar dan? ik vond de aflevering ook niet slecht trouwens. Dat kind zal wel worden opgepeuzeld volgend jaar. ben benieuwder idd naar de tweede verhaallijn, wie zei er help, en waarom.
Daryl, Sasha en Abraham zijn onderweg tegengehouden door een groep zwaarbewapende bikers die hen nogal onvriendelijk mededeelden dat al hun spullen vanaf nu van hun en ene 'Negan' zijn. Ik gok op de nieuwe governor of zo.