Ja ben zooo bilij k ben een van de weinige vrouwen die gewoon geen hoge temp krijgt, gister de huisarts gebeld,, en die zei ook dit had je bij robin ook toch? dat je zo twijfelde,, en dat klopt mijn temp kwam niet hoger van 36.9 FF heeft een mooi rood kruis gezet en mijn temp zal de komende dagen nog wel iets gaan stijgen heb krampjes/spierpijn in mijn buik nog steeds,,
Kijk, dan heb je gelijk de uitkomst ervan! Heb ook wel eens gelezen dat sommige zelfs met een lage temp zwanger waren gewoon! Dus dat kan, iedere vrouw is weer anders. Moet wel een opluchting voor je zijn he? Echt super fijn dit voor je. Ben blij voor je. Weet nog hoe ik mij van de week voelde pff. En onzeker dat je je erdoor voelen kan...
Ik snap niet waarom iedereen altijd naar die 36.9-37 wil gaan. Niet iedereen heeft een temp van 37 als ze zwanger zijn. Je moet gewoon kijken naar je eigen temp en niet naar die van anderen. En belangrijk uit 1 ronde tempen zal je nog niet veel slimmer zijn. Mijn temp is hier wel nog een beetje gestegen. Laten we hopen dat dit een goed teken is. Had ik bij lize ook.
Precies wat je zegt.. ik had in ovulatei temp groepje me kaartje neer gezet en die blijven daar hameren dat hij echt 37 moet zijn, maar als ik naar mijn kaartje kijk,, klopt het gewoon zo als hij stijgt,, ik ben al tevreden zo als het nu gaat
Net getest en volgens mij nog niks te zien. Snap er geen hol van. Naja mijn vriendin teste ook negatief na nod en 3 dagen later wel positief! Zolang ik geen rood zie blijf ik hoopvol wanneer zal ik weer testen?
Ik wou net zeggen had een topic geopend en de meiden zeiden daar niet overtuigend... pas wanneer ie 36.9 maar het liefst 37.0 of hogerrrrr .. dus ging ik daar vanuit en heb gestrest zelf wat niet nodig was. Maar zit nu al twee dagen op 37.0
Ik heb ook weer getest, lijk wel weer wat te zien, maar ben niet overtuigd. Heb nu een kv 2v5 gedaan. Die zonder kapje is met flits die andere zonder. Vind het lastig in kunstlicht op de foto te krijgen.
Monique ik zie hem wel hoor!! Leuk!! Ik was gisteren inderdaad ook 10 dpo, maar had dan ook al heel vroeg een innesteling denk ik. Al bij 4 dpo krampjes zeg maar! Was wel met ochtendurine en had de avond van te voren zo min mogelijk gedronken
Kon het toch niet laten om te testen vanmorgen vroeg Maar zoals verwacht op 10dpo negatief (etos test, en die kan ook niet zo vroeg.....testdrang) Heb mezelf opgelegd vrijdag pas weer te testen, maar vraag me af of ik dat volhoud heb wel de herkenbare klachten namelijk.... Bioluun gefeliciteerd!
Bioluun gefeliciteerd!!! Wat een mooie testen. Ahh fijn dacht ook wat zijn die munten/ringen nu op die testen, maar i.v.m. het scherpstellen dus. Monique blijft spannend zo te zien. Bernese....ah jammer zeg. Je hoort het inderdaad wel vaker dat er pas na NOD positief wordt getest, ik ga voor jou duimen dat je hier ook bij zit. Misschien je eisprong iets later gehad?